Kredītkarte vai patēriņa aizdevumu?

● 01. 03. 2015

Neparedzēti izdevumi vairsrēgs Čehijas mājsaimniecību. Aizņemas šodien ikvienam. Galvenokārt par mājokli, auto, elektriski, svētku dāvanas Ziemassvētku laikā. Izņemtaizdevums pats par sevi navrisks. Tirgū ir daudz produktu, bet tas ir svarīgi izvēlēties pareizo vienu. Kad izvēlēties, kad un patēriņa kredītu izvēlas izmantot kredītkarti ?

Pat araizdevumu var saglabāt. Ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo. Nav skaidri definēt, kas ir výhodnější- patēriņa aizdevumu vai kredītkarti. Vienmēr nolemj individuālajām vajadzībām klientu, kas vēlas aizņemties naudu.

Kad jūs saņemsiet kredītkarti

Nepieciešams mazāks īstermiņa finanšu aizdevumi nosprostot pēkšņu caurumu ģimenes budžetā. Ja jums palīdzēt, un zināt, ka tā drīz atgriezīsies mazāku naudas summu, tas noteikti ir labāk, lai sasniegtu par jūsu kredītkarti. Gadījumā kredītkaršu nemaksā procentus, ja jums izdodas atdot naudu laikus tā. Bezprocentu periodu. Bet tas ir svarīgi cieši uzraudzīt izpildes datumu. Gadījumā, ja tu nespēj maksāt laikā, jūs varēsiet par katru nokavēto dienu izcenojuma augstas procentu likmes diapazonā no 17-27 % gadā šādā situācijā,kredītkarte ir viens no visdārgākajiem kredīti, kas jūs varētu nopirkt. Tāpēc jārīkojas gudri un tiešām domāju, ka uzmanīgi par to, kur jums ir iespēja reāli atmaksāt aizdevumu. Jāņem arī jāņem pieejamo kredīta limitu. Dažas kredītkartes ir noteikto maksimālo summu, jūs varat aizņemties. Galvenokārt tas ir apmēram trīs reizes jūsu alga. Ja jūs zināt, ka jūsu pieprasītā summa ir mazāka par jums atkal, kredītkartes ērts izvēle. Kredītkarte reālu izdarīt. Jūs varat iegādāties to par izdarīt daudz atlaides. Ļoti vēlams pakalpojums ir arī Cashback, kad jums pie iepirkuma cenas 1-2% atpakaļ.

Kad jums patērētāju aizdevumu

1. Vispirms jūs vēlaties lielāku naudas summu, un jūs zināt, ka jūs gatavojas maksāt vairāk. Šajā gadījumā, tas ir par jumstiesības patēriņa kredīts. Ja jūs jau zināt, kaaizdevums būs iespēja ātri atmaksāsies, atvadīties iespēju labvēlības periodu, jums vajadzētu ar kredītkarti. No otras puses, nav riska, lai jumsaugstas procentu likmes risks. Par patēriņa kreditēšanas interese parasti nepārsniedz koeficientu ap 10 % gadā.

2. Lai jūsu parādu kontrolei. Miera, tas izplatījās uz ilgāku laika posmu un pielāgot summu daļām. Tātad, protams, zināt, cik daudz jūsu aizdevumu maksās un kad tas atmaksāsies vēlāk.

3. Vai jums patīk visplašāko izvēli tirgū.