Kredītkartes -salīdzinājums priekšrocībām un veidu kartes

● 10. 06. 2014

Pat nesenā pagātnē, cilvēki nevarēja iedomāties, kādu citu formu, nevis naudā. Bet tad, kad viņš valdīja tikai monētas un banknotes ir garas novecojis. Nauda mūsdienās aizstāt kredītkartes. Un šajā rakstā mēs apskatīt to, ko kredītkartes var faktiski pašlaik izmanto un kādi tie ir. Mēs dzīvojam īpašā laikā, kadkredītkartes stājies rokās maziem bērniem. Nav absolūti nav izņēmums, kakarti izsniedz kā papildinājumu bērna kontā. Kredītkaršu termināli atrodas gandrīz katrā veikalā, tirgotāji nav slated jāiegūst. Un, pateicoties bezkontakta kartes veidu nav jāmaksā tikai lielisks karti pirkumiem, bet arī mazus objektus no pāris eiro kārtībā, jo jūs vienkārši pievienot karti un finansējumu no konta bez ilgas kavēšanās atskaitījumu. Bezskaidras naudas maksājums strauju tempu aizstāj ar maksājumu skaidrā naudā.

Kāda karšu veidu, kuru izvēlēties?

Gandrīz katrs bankas klients izmanto tā saukto tekošā konta debeta karte, kas ļaujpersonai, lai savu naudu. No to maksāšanas vai iekasēšanas ATM laikā mēs saimniekot tikai ar naudu, jūs faktiski ir. Ja jūs tas nav pietiekams, jūs joprojām varat saņemt to izdarīt kredītkarti, kas nav saistīts ar personīgo norēķinu kontu. Izmantojot šo karti var atkārtoti izdarīt aizdevumu līdz pat noteiktās robežās, lai jūs varētu būt, irnauda, kas jums ir, un viss, kas jums ir, ir aizņēmies no bankas. Būtībā tas irsava veida aizdevumu no bankas. Nedaudz mazāk slavens ir priekšapmaksas kredītkartes. Šī veida karti ir jāmaksā iepriekš noteiktu naudas summu. Var izvēlēties no trim variantiem. Vienreizējs karti, jūs varat viegli izsmelti pēc krituma, jo tā būs noderīga, lai bezjēdzīgi. Ilgtermiņa karti var uzlādēt atkal un izmantot virtuālo kredītkarti maksājumus internetā. Jūs izmantojat priekšapmaksas karti, kā netradicionālu dāvanu, lai jūs varētu pārbaudīt to, izmantojot savu bērnu zudumu,karti var kalpot kā jauna veida kabatas naudu. Bieži, tas var tikt izmantots arī uzņēmuma kā formu darbinieku labā vai kā karti personāla komandējumos. Ikdienas dzīvē, jūs varat atrast, un maksājumu karti, kas darbojas būtībā tāpat kā kredītkarti, kas nozīmē, ka tā nav saistīta ar jebkuru personīgo kontu un ļauj tās īpašniekam izdarīt aizdevumu līdz noteiktās robežās. Salīdzinot kredītkartes, bet aizņēmies naudu, jūs nevarat atmaksāt parāda summu pakāpeniski, atbilstoši savām iespējām, bet jums ir nepieciešams atmaksāt visu summu uzreiz, un parasti tas irbeigām sekojošā mēneša laikā izsmelšanas naudu. Šajā gadījumā tomēr nav jāmaksā procentus vispār, kas nav veltīgs.

Priekšrocības kredītkartes

Tā kā kredītkartes diezgan bieži izmanto, viņi, protams, ir dažas priekšrocības. Kredītkartes ir ļoti viegli, un ir noteikta laika ietaupījums. Posting darījums notiek gandrīz uzreiz, jo īpaši gadījumā, izmantojot bezkontakta maksājumu kartes, kuras tikai nedaudz pievienot pie terminālim. Un, ja jums ir jāmaksā summa nepārsniedz € 500 bez kontakta, tad nav pat prātā medīt PIN kodu un maksājums tiek veikts dažu sekunžu laikā. Ar kredītkarti rokā, jums ir pieejama jūsu pašu ietaupījumus jebkurā brīdī, un var izmantot no tiem. Maksā tas dod visvairāk fiziskās veikali, internetā vai izņemt naudu no bankomāta. Diezganpienācīgas priekšrocība irvienkāršošana maksājumu ārvalstu galamērķiem. Jums vairs nav nepieciešams atlikt vizīti valūtas maiņu, jo tas ir pietiekami, lai izmantotukredītkartes maksājums tiks atskaitīta tieši ar valūtas maiņas kursa pret euro. Tas ietaupa ne tikai laiku, bet arī naudu apmaiņas maksu. Uz priekšu, tomēr, pārliecinieties, ka jums ir karte, kas ļauj maksājumus ārvalstīs, bet, ja jūs neesat pārliecināts, jūs labāk pateikt bankā. Protams, tas maksā, lai veiktu ārzemēs, nevis veiktnedaudz mazāk naudas par izdevumiem. Bet lielāki pirkumi ir vērts maksāt ar kredītkarti.

Zaudējums kredītkaršu

Kā jebkurā citā veidā, lai gadījumā, kredītkartes, var tikt zaudēti. Un šādā nestabilā situācijā darīt? Par laimi,drošības iezīmes kartē diezgan spēcīga, un, ja atbilstība lietošanas apstākļos,risks, kartes ļaunprātīgas ļoti minimāla. Noteikti nav jāmaksā kādam, lai atklāt paroli kartes, arī nevajadzētu rakstīt to PIN kodu kartes,karte nedrīkst sniegt savu roku, un piemērot to viņai bija tikai sertificēti veikalos. Kartes lietotājs var izveidot savu spriedumu nepārtraukti mainīt PIN kartes, lai izvairītos no neērtībām. Turklāt, tas ir arī iespēju noteikt dienas limits maksājumus tādā veidā, ka gadījumā, ja uz kartes ļaunprātīgas nav komplektā ar pārāk lielu summu. Vietā, kur tā faktiski kļūstneērts situācija, kad jūs zaudējat kredītkarti, tad jums nekavējoties jāziņo zaudējumus bankas iestādē, no kura karte tev ir, un pēc tam bloķē karti turpmākai izmantošanai. Bankas ir šādam nolūkam īpaša līnija, kur var zvanīt un ziņot kartes zaudējumus. Banka parasti var vienoties un izdot rezerves kartes.