Kredītkartes un ko skatīties, kas par viņiem

● 02. 06. 2014

Lietojot kredītkarti, vai notiek lietošanā? Tie ir labdabīgi finanšu produkti? Kas būtu tie ir skatīties, kas paredzēti.

Kredītkarte

Kredītkarte irmaksāšanas līdzeklis, kas saistīts ar apgrozības kredīta, kas irveida aizdevumu, kas ir atmaksāts, bet ir pastāvīgi atjaunota. Tādēļ, jums vienmēr būs pieejams aizņemto naudu bez pieteikties aizdevumam.

Papildus kredītkartes, mēs atšķirt vēl vienu kredītkarti. Tie ir.

- Debetkartes: Šie izsniegti regulāri kontā kartes.

- Norēķinu kartes: Tās ir līdz pat divu mēnešu labvēlības periodu, bet tas vienmēr ir nepieciešams atmaksāt visu summu novilkta.

- Priekšapmaksas kartes: Ja vēlaties maksāt šo karti, jums ir pārvadāt naudu.

Lai iegūtu plašāku informāciju par kredītkartēm

Svarīgāk naudu atpakaļ, lai nomaksātu kredītkartes labvēlības periodu pēc perioda. Tas iratšķirīga garuma. Tas ir atkarīgs no izvēlētā kredītkarti. Vidējais rādītājs ir aptuveni 50-60 dienas. Lai pasūtītu, lai jūs varētu izmantot kredītkartes, lai būtu efektīva, vienmēr atmaksā finansiālās saistības šajā laika posmā. Procentus par kredītkartēm ir augsts. To var sasniegt vairāk nekā 20% gadā.

Ja jūs atmaksāt naudu labvēlības periodu, tas nenozīmē, ka jūs par kredītkarti maksāt neko. Parasti tas izmaksā savas līderpozīcijas, bet arī vadības atalgojums kredītkaršu darījumu, ucapjoms un nosacījumi ir balstīti uz konkrētās bankas.

Kredītkartes tiek izmantots kā debetu. Jāapzinās, tomēr ar to izvēle ir dārgākas.

Summa, kas jums būs iespēja izmantot kredītkarti, ir balstīts uz jūsu kredītspēju. Daudz kas ir atkarīgs no kredītkartes sniedzējam. Tas var būtbanku un nebanku uzņēmums.

Priekšrocības kredītkartes

Kredītkartes ir īpaši noderīga cilvēkiem, kas dodas uz ārzemēm. Ar kredītkarti jums labāku kursu nekā tad, ja jūs maksājat naudu. Starp citām priekšrocībām kredītkartes, kas ir: finanšu rezerves, labvēlības periods, bonusa programmas maksājumu karšu neatkarību kredītkartes konts Bankā (jums nav nepieciešams, viņam par šo produktu izveidota) uniespēju apdrošināšanu pret noklusējuma uz aizdevumu.

Ko skatīties, kas paredzēti kredītkartes?

Kredītkartes var būt ērti, bet tikai saskaņā ar konkrētiem nosacījumiem. Ir vairākas lietas, kas jums būs, izmantojot kredītkartes, ir jābūt uzmanīgiem. Svarīgākais ir atbilstība labvēlības periods. Pretējā gadījumā jūs kļūstatkredītkarti aizdevums ar ļoti nelabvēlīgu likmi. Atļaut papildu izdevumi ikmēneša maksu, kas saistīti ar vadības karti.

Trūkums irtas, ka jūs nevarat uzraudzīt savus kartes darījumus attiecīgajā periodā. Likumprojekts nāk reizi mēnesī. Tāpēc, saglabāt acu par saviem maksājumiem. Var gadīties, ka jūs zaudējat izsekot, cik daudz jūs esat izlietotās naudas. Pēc pārskata perioda būtu nepatīkamus pārsteigumus.

Neaizmirstiet, lai nodrošinātu maksājumus ar kredītkarti

Izmantojot kredītkarti, ir svarīgi ievērot pamata drošības pasākumus. Pirmkārt, jums nekad nevajadzētu atstāt savu karti bez uzraudzības. Norēķinoties, saglabāt to visu vienā vietā, un par visu periodu darījumiem. Protams, tas ir neizpaust PIN ikvienam.

Esiet piesardzīgi, pat tad, ja maksājumus internetā. Pirms ievadīt savu kredītkartes informāciju, lai pārbaudītu vietnes drošības sertifikātu. Tas ir drošākais iepirkties pie uzticamiem interneta veikalos.