Kredītu apdrošināšanai

● 02. 06. 2014

Nesen diezganliels hit noticis kredīta apdrošināšanu. Šis produkts mēģina pārdot banku, lai gandrīz visiem produktiem hipotekāro kredītu, kredītkartes vai aizdevumu patērētājam. Kredītu apdrošināšana ir finansiāli ļoti pievilcīgs finanšu kompānija pati, bet arī tas irdiezgan interesants veids, lai samazinātu risku, ka cilvēki, kas nav kādreiz varēs turpināt atmaksāt attiecīgo summu. Klienti banku iestādēm, bet galvenokārt šo produktu uztver vairāk kā pārdomas, par kuru viņš ir upurēt pāris simtiem vai pat tūkstošiem mēnesī. Tāpēc tagad mēs to tuvāk apskatīt to kredīta apdrošināšanu, un mēs mēģināsim īsi izvērtēt, vai ir jēga kredītu apdrošināšanai un noguldījumu naudu, ja tas maksā.

Kredītu apdrošināšana ir kopīgs praksē notiek trīs varianti, kas atspoguļo pakāpi segumu - nāvi vai neatgriezenisku invaliditāti + nāvi + + paliekoša invaliditāte nespējas vai paliekoša invaliditāte + nāves + slimības atvaļinājumā + darba zaudēšanas. Tas vienmēr ir atkarīgs tikai no klienta, kura no iespējām, kuru vēlaties iegādāties. Izvēle šādā gadījumā būtu pilnībā jāizmanto savā labā.

Kredītapdrošināšanu vajadzētu domāt, jo īpaši, ja tās tuvumāpersona ir kāds, kas ir lielā mērā atkarīga no viņa ienākumiem, un, katraģiskais notikums izraisīja eksistenciālas problēmas. Tas var būtlaulātais vai nepilngadīgs bērns būtu. Ideāls pirkums kredītapdrošināšanu saasina, ja nav pietiekami daudz naudas rezerves, par kuruaizdevums turpmāk būs kādu laiku, ja darba zaudēšana vai nespēj strādāt. Jautājums ir, kurš no variantiem piedāvāja kredītu apdrošināšanu faktiski var izvēlēties. Atbilde ir ļoti atkarīga no tā, vai jums ir līgums par dzīvības apdrošināšanu, un kādi riski saistībā ar šo nolīgumu atceras. Ja jums jau ir dzīvības apdrošināšana sedz nāves risku vai neatgriezenisku invaliditāti, bet ne slimības atvaļinājums, nemaz nerunājot jums nav pietiekamu finanšu rezerves, lai segtu ienākumu zudumu sakarā ar darba nespēju, tad tas ir labākais, lai jūs varētu veikt kredītriska apdrošināšanas iespēju, kas ir ietverti vienkārši segt negatīvas sekas, kas rodas sakarā ar darba nespēju.

Pēc tam, kadfaktiskā situācija sasniegusi punktu, kurāapdrošinātā persona ir stāvoklī nespējas, jāsāk maksāt kredīta apdrošināšanu. Ir, protams, daži izņēmumi. Gadījumā, ja uz jebkādu risku dzīvības apdrošināšanu vai atbilstošos ciparus, domājot par pērkot jaunu dzīvības apdrošināšanu saistībā ar jaunu aizdevumu, būtu jāņem vērā no vāka cenu katram riskam. Jacena to izplatību pašreizējo vai turpmāko dzīvības apdrošināšanu nedaudz augstāka, nekā tas ir kredīts dzīvības apdrošināšanu, tāpēc pārliecinieties, lai maksāt jums vienkārši apdrošināt šo risku kredītu apdrošināšanu. Tas ir it īpaši attiecībā uz hipotekāro kredītu, kur cilvēki parasti liekais svars un dzīvības apdrošināšanu no tā paša uzņēmuma, bet tās cena ir dažos gadījumos ir daudz augstāka nekā cena kredīta apdrošināšanu. Atšķirība var būt vairāki simti eiro mēnesī.

Tāpēc kredītu apdrošināšana var būtnaudas izšķiešana, bet tas ir galvenokārtsituācija, kad atsevišķas risks var aptvert daudz lētāk cita apdrošināšana. Trūkums var būt arīgadījums, ka aizņemas tikai nelielu summu, un jums ir iespēja maksāt katru iemaksu vairākus mēnešus, un brīdī darbnespējas vai darba zaudēšanas, vai var atmaksāt visu aizdevumu, ja jūs zaudējat savu pašreizējo ienākumus.

Vairākumā citu gadījumu, aizdevums apdrošināšana ir vērts pirkt, jocilvēks mūsdienās Jūs vienkārši nekad zināt, kas varētu notikt ar viņu. Tāpēc, ja jūs vēlaties, lai sakārtotu kredītu apdrošināšanu, pārliecinieties konsultēties ar kādu, kurš piedāvās šāda veida apdrošināšanu, jo kredīta apdrošināšana bieži vien noteikta iepriekš, visiem klientiem. Šī pielāgošana var atmaksāties un dot pateicoties tam ietaupīt daudz līdzekļu. Strādnieki banku uzņēmumi, protams, mēģināt nākt ārā, lai apmierinātu klientu, tikai jāapgūst. Atlaide dažreiz var iegūt arī pēc līguma noslēgšanas,klientam ziņo nodomu izbeigt kredīta apdrošināšanu, un darbinieki centīsies piedāvāt atlaidi.