Kurss - jūs zināt visu par to

● 08. 06. 2014

Kad jūs sakāt " maiņas kurss ", daudzi no mums būs atgādināt visuresoša valūtas maiņa, kas valdēs pārnešanas pārpilnība cipariem. Viņi izteikt, cik daudz mēs iegūt daudz no mūsu ārvalstu eiro, vai otrādi - cik izdevīgi vai neizdevīgi mums būs ievietot apjomu ārvalstu banknošu mums par valūtas maiņas viņus eiro. Kāds ar šo zināšanām nokārtot. Tiem, kas varētu, bet brīnums par šo jautājumunedaudz extra nosaka šajā pantā. Būsim pazīstami ar to, kas tas patiesībā irmaiņas kurss, kas aprēķināts, Kas nosaka un tā tālāk! Es esmu pārliecināts, ka jūs uzzināt daudz jaunas lietas, jūs varat mest vienu.

Maiņas kurss ircena vienā valūtā, kas izteikts vienībās citā valūtā. Visbiežāk mēs tikties ar skaitli, kas parāda īpatsvaru iekšzemes valūtā pret ārvalstu valūtu.

Norādot valūtas kursa izmanto slīpsvītru. Šī veidlapa (piem. 1.30 USD / EUR), kas izmantoti vēsturiski pieredzējuši notācija, kas savā plašajā ziņojumiem: " USD maiņas kurss valūtas ir EUR 1,30 ". Šis standarta prakse, ko izmanto visos iekārtām un banku institūtu.

Dziļāku izpratni par nepieciešamību, lai aprēķinātu valūtas kursu, ir nepieciešams koncentrēties uz vēsturi pasaules finanšu kopumā. Iepriekš, proti materiālu ražošanai naudas bija dārgmetālu, proti, zelta un sudraba. Pateicoties ārvalstu valūtas vienību tikai alternatīvu nosaukumu noteiktu summu vērtīgā materiāla monētu " glabātuvē ". Kursi savstarpējai apmaiņai un fiksēto kopumu, jo tā vienmēr bija tikaitikai attiecība starp svaru dārgmetālu valūtas vienībās. Šis kurss varētu būt kaut kas salauzts. Viņa liekuma notika tikai tad, kadvaldnieks valsti nolēma samazināt attiecību dārgmetālu monētas, kas notika diezgan bieži viduslaikos. Šobrīd, tomēr nauda nav nodrošināti ar jebkuru dārgmetāliem vai citām precēm, tāpēckurss valūtām ir pastāvīgi kustībā. Līdz ar to ir iespējams katru dienu pārraudzīt tā izmaiņas.

Agrāk, ti, tirgotāji vai cilvēki nodarbināti ekonomika nevar tikt galā ar attīstību valūtas maiņas kursa uzraudzību, bet gan koncentrēties uz eksporta apjoma un dārgmetālu izstrādājumu importu no savas valsts, gan ārvalstīs. Ja tur bija zelta eksportu vai sudraba robežas vienā valstī šis fakts ir skaidri jānorāda, ka pilsoņi valsts tērēt naudu par produktiem vai pakalpojumiem, ko ražo vai piedāvāti vietējā tirgū, bet, ka viņu investīcijas ārzemēs - vai nu maksājumu par vietējiem pakalpojumiem vai preces, vai kā investīciju biznesā. Radās, kadzelta ievešanai, aiz robežas stāšanās šajā valstī, tā bijapretēja. Valsts ieguvēji no ārvalstu ieguldījumiem. Šodiensituācija ir radījusikritumu Nr.1 valūta situācija numuru 1, tad palielina valūtas kursu.

Ir vieta nepieciešamo komentāru. Lai gan šodien navprece nauda apgrozībā, līdzsvarojot sistēmu arī ir svarīga loma šodien. Labs piemērs, kur ir vajadzīgs šis mehānisms irnaudas plūsma starp valstīm, kurās izmanto vienu valūtu. Piemēram, mūsu eirozonā, kur mainīgā eiro valūtas kursa korekciju plūsmu, un, ja tas irunikāls gadījums likmi viens pret vienu.

Kas irbūtisks faktors, nosakot likmes atsevišķām valūtām, centrālajām bankām un to stratēģiju jomā valūtā. Tas irbeztermiņa " šūpoles ", kas ekonomikas jomā. Ja viena valsts palielinātapjomu pieejamo valūtas vienību zaudēs šo valūtu pretotru par varu. Pēdējā gadījumā, tas var izraisīt relatīvam pieaugumam vērtības vietējā valūtā salīdzinājumā ar ārvalstu valūtām, ja tādi ārvalstu centrālā banka devalvē savu valūtu, kas nav centrālā banka ievērojami dzīvesvietas valsts.

Katra banka uzņemas pilnu atbildību par stratēģiju, kas valda pār valūtas kursu. Viņi šādapolitika, jacentrālā banka brīvprātīgi atteikties no iejaukšanās. Šāda rīcība ir tehniski sauc par " brīvi peldoša valūtas kursa režīma " vai " peldošs ", precīzāk " tīra svārstīgs. " Tomēr, jacentrālā banka Aizstāt tiesības iejaukties valūtas jomā, notika tā saucamā "netīro peldošā ". Šādapieeja ir pieņemts, mūsu valsts banka attiecībā pret eiro. Starp šīm stratēģijām, ka iestādes var veikt, tomēr irTrešais veids - ".Sistēma fiksētu valūtas kursu " Tā notiek, kadbanku institūts saistīts turēt fiksētu summu, protams. Par to, lai kompensētu svārstības kursu stabilā līmenī ir jāreaģē uz pašreizējo situāciju pirkšanu vai pārdošanu ārvalstu valūtas tirgū.

Kā un ar kādiem likumiem ietekmē valūtas maiņas kursu valūtas tirgos sniedz, ir atbildīga par teorijas valūtas kursu, kas cenšas iekarot visu jautājumu un paskaidrot. Tas irļoti sarežģīts disciplīna, kas pēc savas būtības ir neprognozējams, un tāpēc neprognozējams. Maiņas kurss irparādība, kas nevar būt stingri turas līmenī, un sekot zinātniskos likumus.

Beigās šis raksts jums informāciju tuvāk valūtas kursa svārstībām. Izvēlne var novērtēt, ka viena valūta stiprina pret valūtu, salīdzinot ar citu. Alternatīvi, irkritums cenu ārvalstu precēm, kas tiek importētas valstī. Pretējs gadījums izraisa pieaugumu valūtas kursa ir tad, kadpieaug cenas mājās ražota preces un pakalpojumus, kas tiek eksportēti uz ārzemēm. Valūtas revalvācija ir tehniski sauc atzinību. Turpretī, nolietojums ir tādsjēdziens, kas atspoguļo nolietojuma kādas valsts valūtā. Amortizācija notiek, kad viena valūta vājina tās stāvokli attiecībā pret citām valūtām. Tas var notikt, piemēram, palielinot ārvalstu produkcijas cenu, kas tiek ievesti valstī. Tāpat,nolietojuma notiek tad, kad cenu kritums iekšzemes preces eksportē uz ārzemēm. Maiņas kurss būtu vēl plašāks galā, bet tas vairs nav pakļauts īsu ievada raksts šajā jautājumā, kurā šis pants būtu. Ja jūs vēlaties, lai risinātu jautājumu par ekonomikas dziļāk, es iesaku jums apskatīt literatūrā. Tagad, jūs atsveicināties, un es ceru, ka jums rakstu, vismaz daļēji iedvesmojoša un informatīvo izdevīga.