Kuru ieguldījums, un jūs esat pārliecināts, ka kapitalizē

● 14. 06. 2014

Pat svārstījies krīzes laikā, var gadīties, ka būs brīži pārdomām par to, kā rūpēties par reizināšanu, vai vismaz, lai nodrošinātu saglabāto up finansējumu. Daži raupja zināšanas obligācijas un akcijas, ir ļoti iespējams, lielākā daļa no mums, bet tas nav pietiekami labs ieguldījums, jo tikai šādā veidā jums vajadzētu iet.

Ja mēs domājam par to, kāda veida lietderība, mantas sadali četrās grupās, kas atšķiras pēc būtības,pieejamība noguldītajiem līdzekļiem, gaistamība (svārstīgums) un ilgtermiņa rentabilitāti, nav lietderīgi pārvaldīt mantojumu tikai vienu no tiem. Tajā pašā laikā mēs nevaram teikt, ka tas būtu izdevīgi īpašums izplatīties uz visām četrām grupām. Investīcijas jāsadala, bet tas ir atkarīgs no jums, kā investors, jūsu mērķiem, un kādi riska jums ir gatavi uzņemties.

Kas ir nekustamā īpašuma, investīciju grupām?

Kā jau minēts, tas vienmēr ir izdevīgi īpašums iedalīt vairākās grupās. Bet visi dod priekšroku citām grupām, un ka tas būs atkarīgs no riska profila un ieguldījumu periodu. Ja jūs skaits starp konservatīviem investoriem, tas ir ideāls, lai jūs grupas numuru 1 un 2, kur tā būtu vērsta lielāko daļu savu īpašumu. Tur ir drošība, jūs varat izmantot fiksētās procentu noguldījumus, obligācijas un nekustamo īpašumu. Tajā pašā laikā, domāju, ka man pār ieguldījumu horizontu, joilgāk viņi var noteicošie īpašumu un vice versa īsāks obligācijas.

Ja jums liekas, būtu dinamiska investors un koncentrēties uz 3 un 4 grupās, kur tās ir " slēptās" precēm un akcijām, betilgtermiņā ir vēlams vairāk ieguldīt akcijās. Par īstermiņā, jūs varat droši spriest precēs.

Kas par peļņu?

Runājot par ieņēmumu un peļņas potenciālu ilgtermiņā ir visvairāk interesanti notikumi, kas faktiski nozīmē piedalīties aktīvu uzņēmumam. Grupā, kas ietver akcijas var iekļaut arī savu biznesu, privāto kapitālu (privātais kapitāls), un vairāk. Par akciju ieņēmumiem iesaistītas divas sastāvdaļas - dividendes un procentu likmju pieaugumu. Pieauguma akciju cenas kopumā atbilst ilgtermiņa izaugsmi nominālo iekšzemes kopproduktu (IKP -monetizācijas no kopējās preču un pakalpojumu nesen ražots attiecīgajā periodā attiecīgajā teritorijā, mūsu gadījumā ar Satu). Akciju cenu kāpums, un pati par sevi ir saistīta par inflāciju un reālo IKP. Šajā viņš atšķiras no akciju nekustamā īpašuma, ja iznākums ir arī sastāv no diviem komponentiem - izaugsmes tempi un nomā. Bet ar pieaugumu nekustamā īpašuma cenu ilgtermiņā tikai kopijas inflācijas, un akciju cenas pieaugums parasti ir augstāka.

Riska faktors

Ja mēs domājam par riska faktoru un relatīvi "droši" irīpašums, un, protams, fiksētas likmes noguldījumi, kas ietver papildus banku depozītos un obligācijās. Neviens saka, ka obligācijas un nekustamo īpašumu cenas nevar samazināties, bet tas tāpēc parastilēnāk un mazākā mērā nekā krājumu un preces. Akciju cenas bijagarš un augt atbilstoši nominālā IKP pieaugums, bet īstermiņā ap šo tendenci ļoti svārstīga. Pieaugums akciju cenu bieži vien pārsniegs IKP un tādējādi pēc tam tiek tirgoti par augstākām sastāvēt no peļņas uzņēmumiem. Risks var būt viņu turpmāko loģiski sagaidāms korekcija.

Aizsardzība pret inflāciju

Kad jūs ieguldīt naudu, aptuveni no totik veiksmīgi izplatās pretojās ilgtermiņa inflāciju. Šajā gadījumā labāk aizmirst grupu, kas satur "drošus" fiksēto procentu likmi noguldījumiem, jo šāds ieguldījums ir diezgandeflācijas. Jā, ar fiksēto procentu likmi noguldījumiem, ieskaitot obligācijas, vienlaikus paredzot priekšrocības īstermiņa perspektīvā, tas dos jums fiksētu likmi, bet ilgtermiņā ir nepieciešams saprast, ka to vērtība nepalielina ar inflāciju. Iedomājieties, ka jūs aizdot mūsu valsts 500.000 € desmit gadus, un katru gadu, jūs saņemsiet divas procentiem interesi. Bet, kad jūs atgrieztos uz desmit ievietotapusmiljons, būs šoreiz, iespējams daudz mazāka reālā vērtība nekā depozītu.

Turpretim aktīvus pārējām trim grupām, pēc savas būtības, inflāciju, un tā vērtība pieaug līdz ar inflāciju. Var teikt, ka lielu popularitāti bauda preces, jo īpaši tradicionālās ieguldījumu drošību, piemēram, zelta, dimantu un sudraba. Protams, jūs varat investēt mākslā, vintage vīnu vai kolekcijas monētām un zīmogu. Tomēr vajadzētu paturēt prātā, ka sakarā ar inflāciju, bet ilgtermiņa preču cenu pieaugumu, bet tajā pašā laikā navieguldījums īri, jo preces neveic nekādas intereses.

Tāpēc, mēs nonākam atkal uz akcijām un īpašumu, kas atšķirībā no preču nodrošina regulāru piegādi finansējuma un tomēr saglabāt to ilgtermiņa izmaksas in " harmonijā " ar inflāciju, kā arī izaugsme akciju vērtību ilgtermiņa inflāciju pārspēs. Rodasjautājums, vai ir jēga ieguldīt precēm? Atbilde ir " jā ", jo, lai ganprece " lācis ", un tā nozīme, protams, ir. Viņi nepieder nekonservatīvu vai uz dinamisku portfelī, bet kāpēc nav interese par viņiem, piemēram, spekulatīvos nolūkos vai kā pretsvaru krājumiem riskantākiem ieguldījumiem? Preces var būt daži alternatīva veida naudas, bet tad jums ir nepieciešams, lai tos fiziski mājās, bet operācijas spekulatīvos nolūkos, ir vairāk piemērotas līgumus, ko tirgo ar biržas starpniecību.