Labs ieguldījums nekustamajā īpašumā var būt labāks par taupīšanu

● 10. 06. 2014

Ieguldot var būt atšķirīgas. Jūs varat investēt uzņēmumā, sabiedrību, akcijās, jo preču, obligāciju, vērtspapīru, nekustamā īpašuma untamlīdzīgi. Iespējas ir daudz, un tas ir atkarīgs no jums, ko jūs izvēlaties, un to, ko jūs ieguldīt savu naudu. Protams, visi vēlas, lai darīt to, ko tā iegulda, tas bija izdevīgi, un tas ir arī kaut kas jums nopelnījis. Tā vēlas, lai ikviens, bet ne visi piepildīsies. Jums ir jāzina, kā ieguldīt, un, ja jūs vēlaties, lai tirdzniecību biržā, ir nepieciešams tikai zināt par to, vai mest savu naudu tieši gaisā.

Properties bija līdz sākuma finanšu krīzes, investīcijām, kur cilvēkiem patīk dot savu naudu, tas bijaļoti populārs investīciju. Pat starp mazajiem investoriem tika ļoti populārs īpašums un tur bija daudzi no tiem, kuri nopirkuši zemi vai dzīvokli contentedly savā krēslā ar tasi kafijas, skatoties vērtību savu īpašumu palielinās. Turklāt, ja jūs pērkat dzīvokli, jūs varat nopelnīt savu īri, kas arī throws dažas papildu eiro, un nauda ir vienmēr noderīga. Finanšu krīze, tomēr tas laimīgs sēžot krēslā un skatoties cenu stopla un mainīt to.

Īpašuma cena bieži sāka ievērojami samazināties, un tik daudzi investori cieta ļoti lielus zaudējumus. Ja šie investori bija spiesti pārdot savu īpašumu (finanšu lappuses ir atšķirīgs katram ieguldītājam), tas ir tikailaika jautājums, un pacietības, kadnekustamā īpašuma cenas celsies un celsies atkal un atgriezties virs pirkuma cenu. Ja jums nav obligāti nepieciešams finansējums, tas nav labi pārdot savu īpašumu vai savu īpašumu zem pašizmaksas. Nevajadzīgi uz sliežu ceļiem, kas, protams, jums nav. Laiku pa laikam uz finanšu tirgiem un nekustamā īpašuma tirgus kļūst tirgus kāpumus vai kritumus, kas irpasaule ieguldījumiem. Ja jūs turpināt,krīze ir beigusies, un jums tas aptver nekaitējot savām finansēm. Tas ir dabiski, ka investori nekustamā īpašuma baidās, neviens nezina, cik ilgi šī finanšu krīze ilgs, un cik daudz tas pēc atzīmējot, ka nekustamā īpašuma tirgū. Tagad tas ir iespējams iegādāties augstas kvalitātes nekustamā īpašuma tirgus izīrētas ar ražu no pieciem līdz desmit procentiem gadā. Tās var finansēt ar hipotēku, kas ir par trīs procentu likmi un pusi procentiem. Ja esatiesācējs šajā jomā, nekustamo īpašumu, vai vienkārši gaismas iesācējs jūs noteikti saņemsiet dažus padomus, kas jums bija jāzina, lai sāktu. Ja jūs tos, jums būs nopirkt vairāk un iegādāties nekustamo īpašumu ir arī pieejama īpašumu. Daži padomi, kas der.

1. Pareiza vietas izvēle

Tas ir loģiski, kanekustamā īpašuma jūs pērkat, tas nav pārvietota. Tāpēc ir ļoti svarīga joma, kurā savu īpašumu. Ja jūs rīkoties cenu vai īres nekustamo īpašumu atrašanās vieta vienmēr irvissvarīgākais no visiem parametriem. Ja jums ir īpašums, kas irienesīgs vieta, praktiski nav problēma, iznomāt to vai pārdot to.

2. Yield

Ja Jums ir investori, kuri izmisuma no ieņēmumiem, kas piedāvā banku depozītus un valsts obligācijas, kas jūsu īpašuma tiesības. Nekustamais īpašums ir varat piedāvāt augstāku ienesīgumu. Mēs varam aprēķināt šo ikgadējo deklarāciju? Jā, un aprēķināt to viegli. Jūsu nomas ienākumi no sava īpašuma, notīriet izdevumus. Pēc tam, sadalīt cenu par īpašumu. Šis skaitlis, protams, ir nepieciešama, lai pievienotu vai atņemtu pretējo, attīstību tirgus vērtību īpašumu. Tas ir svarīgi, lai jūs, ka jums ir iespēja iegādāties īpašumu ar ienākumiem, kas nodrošina jūs arrezerves sedz finansējuma izmaksas. Ir svarīgi arī tas, ka jūs varat glabāt šos notikumus. Tas nozīmē, ka, ja jūs kritums īrnieks, īsā laikā jūs varat atrast kādu citu, kurš ir līdzīgā līmenī noma.

3. Trešais dzīvojamo īpašumu vai komerciālo nekustamo īpašumu?

Daudzi iesācēji un nespeciālisti nezina, ko viņi runā. Un tas ir tikaigalvenais izvēle. Jums ir jāizlemj starp iegādāties dzīvojamo īpašumu vai komerciālo īpašumu. Dzīvojamo īpašības ir domāti dzīvokļi un mājas. Kā komerciālo nekustamo īpašumu, ir domāti, veikali, biroju centri untamlīdzīgi. Ja apsverat iegādi dzīvokļa vai biroja, lūdzu pārskatiet uzmanīgi plusi un mīnusi. Raža ir augstāka birojos, bet, ja jūs vēlaties pārdot, tas aizņemmazliet ilgāk, un, ja irkrīze, ļoti daudz kas ir atkarīgs no atrašanās vietas. Aģenti ir arī grūti pārvaldīt, un tamlīdzīgi. Ir svarīgi domāt par to, kur ieguldīt savu naudu, neko darīt.

4. Uz leju pirkt, pārdot, tačutop

Lai jūsu ieguldījumu, lai gūtu panākumus, ir svarīgi, ka jūs pārdodat ar peļņu. Lielākā problēma ir tad, kad jūs atstāt īrnieks problēmu jums ir atrast rezerves īrnieks, kurš pieņemt līdzīgus noteikumus. Vai nu jums iet ar cenu uz leju ievērojami vaijaunais īrnieks nevar saņemt to, vai jums izskatās ļoti grūti. Kad jūs nopirkt ieguldījuma īpašumu, pārliecinieties, kaīpašums līdzīgā kvalitātē tajā pašā apgabalā ir šobrīd piedāvājums par zemāku nomas maksu. Ja tā, tad skatīties, kas par to. Ja jums šķiet, navproblēma, lai noskaidrotu potenciālo īrnieku.

5. Un emocijas malā

Kad jūs jūtam līdzi citiem, un jūtam līdzi, vienmēr biznesa kalnos. Mūsdienās, kad runa ir par biznesu, viņi jūtas atcelt un skarbajiem apstākļiem. Ja jūs saprotat, ka, ļaujot jūsu īrnieks nevar samaksāt tagad, viņi būs jāmaksā vēlāk, tas nav tik daudz naudas, ka jūs sniedzat tikai daļēji, tad būs, jūs varat atpūsties, viņš zaudēja savu darbu, lai, jums vajadzētu saprast tevi drīz lauza, jo jūs visi maksā par īrnieku. Daudzi cilvēki ir jūtas un sirdis, lai mēģinātu izvēlēties off ikvienam, kas parāda vājumu. Tajā pašā laikā neļauj emocijas, tas irbeautiful house I uzaudzis šeit (a) un tamlīdzīgi.

6. Apmierināti īrnieki maksā īrnieks

Jūsu īpašuma vērtību var arī uzlabot līgumu ar nomnieku kvalitāti. Svarīgi parametri, ka vienošanos nevar palaist garām,summa īres,garums nomas,gada nomas maksu pieaugums inflāciju. Tas viss ir jautājums, protams. Tajā pašā laikā līgumā, lai sniegtu visu, ko vēlaties. Piemēram,aizliegums suņiem, smēķēt dzīvoklī un lietām, piemēram, ka.