Labs kredītu var saņemt pat no ne- banku iestādēm

● 09. 06. 2014

Mūsdienās, daži ne- banku kompānija zem spiediena sabiedriskās domas un mediju ir uzvedas mazliet savādāk. Viņu nosacījumi var būt pārredzamākai un tādējādiskaidrāk nekā bankās. Jūs pat varat pagaidīt un mazāku interesi.

Jau jūs varat viegli atrast ne- banku uzņēmums, kas spēj aizņemties lētāk nekā daudzas bankas. Ilgāku vai nav taisnība, ka jums ir ne- banku sniedzējs par jebkuru cenu šūtas izlietas formā cilpas, ne tikai līgumos. Paskatieties tagad slavens ne- banku uzņēmumiem, kas ir bieži skaidrākus noteikumus nekā daudzi banku aizdevumiem.

Bankas Falters

Finanšu eksperti uzskata, ka, jo īpaši lielākās bankasmazliet aiz līkni, un par zemu novērtēja pieaugošo konkurenci. Kaut kā es nesapratu, ka atšķirības jau jānoslauka, un tas ir līdz šim ne tikaigada procentu likmi, kā arī sankcijas, un jo īpaši piekļuvi klientiem. Ļoti ilgu laiku tika atspiesti uz nebanku aizdevumu uzņēmumiem, un tas bija sadalīšanu iestādei divās daļās. Saskaņā ar " zīmolu" tikai samazināsies vēl iepriekš minētajam uzņēmumam. Viņu patēriņa kredīti pašlaik drošākas un vēl vairāk preferred. Bankas joprojām marķēšanas laiku lulled sajūta, ka cilvēki joprojām akli tic. Un diemžēl,potenciāls sarežģītība kā dažu banku šodien paši baņķieri atzīt, bet neaizmirstiet pieminēt, ka pašreiz neveic nekādas neētisku uzvedību.

Viens no iemesliem, kāpēc bankas ir beiguši " attīstīties " pret saviem klientiem, irtas, ka tie saskaras ar lielu daļu izcilas patēriņa kredītu, ka gada vidū 2013 sasniedza 12.4 procentus. Par nenomaksāto kredītu atgūšanas izmaksas ir mūsu valstī pietiekami liels. Tāpēc acīmredzot nav pārsteidzoši, ka šie aspekti nav obligāti atspoguļoti uzcenojumu kredītiem un aizdevumiem.

Bet augstas procentu likmes par mūsu bankas nav gluži pamatota. Salīdzinājumā ar bankām eiro zonā, starpība ir daži no mūsu bankām divkāršot līmeni. Mēs varam teikt, ka jums kāklientam ir atkarīga no tā, vaigada procentu likme kļūst atzinumā finanšu ekspertiem par sasniedzamo līmeni, kaut kur starp 12 līdz 15 procentiem. Platība bankām ir, jo daži to pārstāvji piedāvā zemo izmaksu gada procentu likmi, kas jāmaksā par parastiem kredītiem zem desmit procentiem.

Salīdzināt apstākļus bankām ir praktiski neiespējami!

Ja apsverat aizdevumu, tāpēc pirms līguma parakstīšanas, lai noteiktu visu būtisko informāciju. Šie skaits no procentu likmes, gada procentu likmi, cik liels irikmēneša maksājums, cik parakstīties uz visu aizdevumu, un pēdējais, bet ne mazāk svarīgi, ir svarīgi zināt par slēptās izmaksas. Pirms došanās uz konkrēto iestādi un salīdziniet daži produkti parādās tirgū, bet tas nav tik vienkārši,jautājums, kā varētu likties. Jāatzīmē, ka piedāvājumi banku publicēti internetā vienmēr ir zemāka nekā šie ierēdņi būs iespējams iesniegt parakstu. Varbūt tas ir iemesls, kāpēc visukredītu reklāmas un aizdevumiem, šķiet, ka vārdu " no", un bankas pašas iesniegt provizorisku piedāvājumu. Ja jūs varbūt domājat labāk, ja jūs atstāt internetu un mēģināt, lai sasniegtu jums apiet banku iestādēm " kāju ", tik dziļi nepareizi. Pirmkārt, tas nebūs apiet visas bankas un to piedāvājumu salīdzināšanai. Un, otrkārt, ja par iespējamu stāvēt tikai nesaistošu piedāvājumu, tāpēc jums ir aizpildīt veidlapu, saskaņā ar kuru bankas darbinieki, aprēķina izvēlni. Un, lai ganziņas par jūsu interesi Bankai stājās Banku reģistrā klienta informāciju, kur viņš varēja konsultēties katram dalībniekam uzņēmumam, kā arī tad, kad tie sasniedz to. Kad jūs apmeklēt citu banku godīgi, es nevaru nekādu aizdevumu, jo ir liels skaits "open" pieteikumu. Turklāt pieņemu, ka dati par izskatāmo aizdevumu no datu bāzes tiek dzēsti pēc gada.

Izvēloties labu kredītu, jums vajadzētu ņemt vērā, kasabiedrība publicē internetā visu pamatinformāciju, piemēram, cenrāži, tarifiem, līgumiem untamlīdzīgi. Esi uzmanīgs uz jebkuru sankciju maksām, jo tās var būt ļoti smalks veids - piemēram, nodevu atgādinājumus. Attiecīgā informācija irfakts, kauzņēmums izmanto šķīrējtiesas klauzulu.

Bankas ir stingrākas sankcijas to

Meklē tarifiem un noteikumiem par finanšu uzņēmumi var nonākt pie atziņas, ka dažas bankas ir daudz stingrāki un ne tik caurskatāmas kā minētajiem " top " kredītu kompānijas apstākļiem. Ierēdņi aiz letes bieži konsekventi izskaidrot, kāda irbieži sūtīt atgādinājumus un rēķinu. Šoks var radīt nesamērīgu cenu ārkārtas maksājumus un nodevas, kas saistītas ar to. Bankas dažādi risina pienākumus vēlu, daži ir dzirdējuši praktiski uzreiz, citādi jums nedēļa, lai labotu pārkāpums. Tačupozitīvā puse daudzas reizes arjauno pozitīvo motivējot klientus atmaksāt, piemēram, apturot daži, galvenokārt pēdējos maksājumus.

Izvairieties no kredīta plēsoņām!

No vienas puses, tā ir taisnība, ka dažas bankas pieklājīgi likt aiz līkni, bet, no otras puses,reālas briesmas slēpjas ne- banku sektoru. Tur, papildus kvalitāti, klāstu un tūkstošiem citu pakalpojumu sniedzējiem, no kuriem viens irpienācīgas procentuāli no tiem, kas sniedz aizdevumus uzskata par augļošanu. Joprojām ir piedāvāti aizdevumi, kas pēc pirmā acu uzmetiena tie izskatās lieliski, bet patiesībā tas ir tikai caur to, kā izmantot šo sarežģīto situāciju parādnieku. Viņš var piemērot likumu par patēriņa kredītu, bet viena lieta ir tā esamība unotra lieta irtrūkums aktīvas uzraudzības, kas sākumā cenšoties samazināt kredīta plēsoņām.