Lietas, jums ir jāzina, pirms obligāciju

● 08. 06. 2014

Ieguldot vienmērgrūti lieta, kas beidzas ar neskaidru iznākumu. Viņš nekad zināt, kā tas beigsies, un tas var notikt arī tā, kanauda nāk, kas, protams, neviens nevēlas. Neiegulda jebkuru pilsētu un bizness ir tikai bizness. Tajā, ir nepieciešams, lai būtu arī orientētu un spēj mainīt tirgu. Ja jūs nezināt neko par investīcijām, tas nav ieteicams tirdzniecības pārvietoties, jo jūsu ieguldījums pazudīs un jums tas ir finanšu zaudējumus, ko neviens nevēlas. Tas ir labi, ja jūs vēlaties, lai tirdzniecības un virzīties uz biržā tikai uzzināt par to, lasīt dažus rakstus. Tad tas ir labi, lai varētu virzīties uz biržā.

Labs piemērs ir turēt kādam palīdzību vai padomu. Jautājums, protams, ir zināma pieredze, zina, akciju tirgus, un tas būs tikai palīdzēt. Iegūs no tā pieredze, informācija, konsultācijas un padomus par to, kā virzīties uz krājumu nav, jūs esat cietuši zaudējumus finanšu. Jūs varat investēt vairāk lietām. Mūsdienās, jūs varat ieguldīt nekustamajā īpašumā precēm, akcijām, vērtspapīriem vai obligācijām, untamlīdzīgi. Jums ir liels potenciāls, un to var brīvi izlemt, kur ieguldīt savu naudu, un, ja tas iet. Šajā rakstā mēs koncentrēsies sīkāk par obligācijām un to, kas jums ir jāzina, pirms sākat lietot šo saikni. Ja jūs nezināt neko par to tagad, iet uz lasījumā.

Obligācijas parasti sauc par vienu no šīm investīcijām, kas ir drošākas, bet neviens nevar garantēt, ka tas ir tas, vai, ka ieguldījums irpareiza un ka, pateicotiesbagāts. Ja jūs vēlaties ieguldīt, lai saņemtu bagāts ātri un viegli jums nav iespēja. Stock Exchange nepieejamā vietā, un, ja jums ir lielas acis, tikai atmaksāt vairāk trūkumus un jūs pull jūsu matus, ja jūs naudu savās rokās.

Ja Jums ir domas par pērkot obligācijas, tas ir labi, lai izlasītu padomus, kas ir šajā rakstā. Tie, protams, palīdzēs jums labāk saprast un varbūt jūs varētu saglabāt no dažām kļūdām. M tirgū brīdī palielinās piedāvā privāto obligāciju emisijas. Šis irjautājums, kas ir ar skaļuma simtiem miljonu eiro, un jūs arī jāmaksā procenti par sešiem procentiem vai vairāk gadā. Emitenti (jūs, ko jūs vēlaties aizņemties no jums), iespējams, daudzi no iemesliem, ka šodienas jautājums nav pārāk birokrātiska. Fakts, ka tas ir tik viegli,rodas jautājums, vai visi obligācijas ir labas, dažas ne, to kvalitāte ir ļoti atšķirīga. Jūs varat iegādāties obligācijas, kas irļoti labs ieguldījums, unlabs ieguldījums, un arī tiem, kas ir labākais, lai izvairītos no lielu arku un aizbēgt no tiem plašu piestātni. Šeit ir padomi, kas ir labi, lai saglabātu un, lai domāt par pērkot obligācijas.

1. Obligāciju termiņš

Kā jūsu draugs jautādažus tūkstošus, vai ieguldīt obligācijās, visu aizdevumu. Naudu var nolīgt kādu, ar viņiem ir ļoti labi nodomi un kas patiešām grib visu atmaksāt. Tomēr var gadīties, kaakciju tirgus būsslikta diena, atstājot galvenos klientus untamlīdzīgi. Un viss sabruks zem viņa rokās, un viņš nevarēs atdot naudu, pat ja viņš grib slikti. Ja jūs pērkat obligācijas, jums ir nepieciešams saprast, ko jūs varētu nozīmēt, un to, ko var izraisītnespēja emitenta atmaksāt obligācijas, un cik daudz tas varētu izmaksāt, cik daudz tas ir iespējams tikai jūsu gadījumā. Tas ir viegli rakstīt, jā, bet patiesībā tas var būtdaudz darba, lai īstenotu šo analīzi. Nē obligāciju iegādāties, glabāt vismaz vispārēju priekšstatu par to, kas var radīt problēmas ar atmaksu un cik daudz ir reāla.

2. Piezīmes

Ja sliktākajā nāk jūsu idejas un bažas, unobligāciju emitents nemaksā regulāri procentus (to sauckuponu) bieži irnopietns iemesls. Iemesls tas apdraud atmaksu par kopējo aizdevumu summu (tas ir galvenais). Tas nebūt nenozīmē bummer problēmu, tomēr, jaobligāciju ir nodrošināta. Ja esat ieguvis labu nakts miegu jums būs mierīgs. Secinājumi obligācijas var būt dažādas formas. Piemēram, tas var būtīpašums, garantijas vai rēķinu, ko emitenta akcionāriem untamlīdzīgi. Ja jūsu nodrošinājuma kvalitāti, nav jāuztraucas par neko. Ir arī obligācijas, kas ir nodrošināti trans, kas būtībā nozīmē, ka jūs sērot par obligāciju emitents nav atmaksāts, joķīlas vērtība ir lielāka par kredīta summu. Svarīgi ir nodrošināt palielina varbūtību, ka irnoklusējuma par parādu. Katrs projekts nav svarīgi, cik labi, var beigties ar neveiksmi, tādēļ, ja jums, ka jūs ieguldīt savu naudu, tas ir labi, lai nodrošinātu, ka gadījumā, ja neveiksmes.

3. Nedod uz trešo obligāciju visu

Obligāciju iegāde noteikti ir pelnījis uzmanību. Kad jūs ieguldīt lielāku summu obligācijas, tas ir labi, lai būtu kāds, lai konsultētos ar jums. Nekad nenovietojiet obligācijas visu savu naudu, finanses sadalīt vairākos obligācijās. Tas var notikt, tas vienkārši nedarbojas, tāpēc ir labi, lai būtu nauda vairākās vietās vienlaicīgi, tādējādi samazinot risku. Ņemiet vērā arī to, kas izskatās pārāk labi, ja izrādās, tas parasti nav taisnība.

4. Maksāt par visu

Tāpat kā jūs, ja bankā jūs piesakāties uz aizdevumu, jums jāzina, ka, ja jūs atmaksāt aizdevumu agri, jums ir jāmaksā daži papildu finansējumu. Iegūt samaksu par katru iespēju, jūs vēlaties, lai jūsu emitents papildus. Emitentiem vēlētos maksāt finansējumu agrāk, bet tajā brīdī, kad tas ir piemērots tiem. Jūs saņemsiet tos, ja tie atbilst procentu ienākumi. Tātad, par katru papildus atmest iespēju emitentam maksāt. Tas padara jūs banku, un tādējādi aizsargā to, jūs to darīt labi. Vienkārši un tādējādi tas nebūssliktu jums.

5. Japiektā banka aizdot jums

Daudzi emitentiem kredītus ar bankām. Jasmarža, ir problēmas ar finansēm, unbanka nav aizdot viņiem, tad viņi savukārt par jums, privātiem investoriem. Bankai ir īss, daudz stingrākus noteikumus, ir paredzēts klientiem, kuri cieta, integritāti, kam ir grūtības samaksāt, un, ja jums ir kādi aizdevumus, parastisavārstījums -free. Jūs kā privāto investoru, kas finansē un ne domāšanas daudz jūs dot viņiem, ja jums ir nodrošinājumu. Ņemiet vērā arī to, ka, jaemitents jau ir daži parādi, un tā notiks, ka nevarēs atmaksāt, dalīts apstājas. Pirmkārt, veikt banku un tad privātiem investoriem. Tādējādi, jaemitents ir daudz parādu, tas ir labāk domāt par citu obligācijas par viņu.