Maksājuma uzdevums. Kā to novērst

● 11. 12. 2014

Maksājumu var būt viens no daudziem tiesas lēmumu, kas var veicināt, ja parāda piedziņu. Kad un kādos apstākļos maksājuma, lai izmantotu, un kādas ir iespējas aizstāvību, ja jūs saņemat, ja jums nav parādā?

Strīdi starp kreditoriem un parādniekiem monetārās kompensācijas izmeklēšanas tiesām visā mūsu valstī. Šī tēma, ka parādnieks strīdi ir arīsastopama tēma plašsaziņas līdzekļos un visās sociālā līmenī. Vienalga, vai esataizdevējs vai aizņēmējs, jums vajadzētu zināt, maksājuma uzdevumu un tās specifiku.

Pamatdefinīciju maksājuma rīkojuma

Maksājuma rīkojumu nevar izdot, ja vien nav zināma dzīvesvieta, atbildētāja vai jamaksājuma uzdevums jāizsniedz atbildētājam ārvalstīs. Kur nav tiesas rīkojums par maksājuma rīkojumiemdzirdes. Maksājuma uzdevums jāizsniedz atbildētāja paša rokās, nomaiņa piegāde ir izslēgta.

Maksājuma uzdevums irveids tiesas lēmumu, pamatojoties uz kuru var pieprasīt maksājumu naudas atlīdzību. Tiesa var, pat bez pieteikuma iesniedzēja lūguma un neuzklausot atbildētāju izdot maksājuma uzdevumu, bet tas ir ieteicams celt prasību par viņa izdošanu galīgā projekta darbības. Tiek izsniegts maksājuma uzdevums, no tā izriet, ka to, kā īstenojamas tiesības uz iepriekš iesniedzēja faktiem. Tiesa maksājuma rīkojumu,atbildētājs pieprasa 15 dienu laikā pēc maksājuma prasītājam izmaksāto apgalvojot parādu un izmaksas, vai ar to pašu laika periodu iesniedza protestu ar tiesai, kas izdevusi rīkojumu par maksājuma veikšanas.

Priekšrocības kreditoriem un procesuālo aizstāvību

Apelācija par rīkojumu ir pretestība. Nodrošina pat tikai viens no atbildētājiem savlaicīgu pretestību, atcēla rīkojumu par maksājumu pilnā apmērā, untiesa pieprasa noklausīšanos. Vēlu opozīcijas tiesā noraida izšķirtspēju.

Kālielākais ieguvums kreditoriem var redzēt ietaupot laika izmaksas, kas samazina rīkojumu par maksājumu procesā, jo to var izsniegt arī neuzklausot atbildētāju parādnieku un noteikumus mutisku uzklausīšanu. Pateicoties ilgstošai tiesvedībai mūsu valstī un to pārslodzi ar kreditors var atgūt daudz ātrāk savu parādu. Maksājuma rīkojums, pret kuru tika iesniegts, lai realizētu galīgo spriedumu. Tāpēcgalīgais maksājuma rīkojums ir izpildāms.

Risks tiesas prāvu

Vai jums irkreditors, kurš zaudēja pacietību ar parādnieku vai atbildētājam, kurš saņēmis maksājuma uzdevumu, kaut arī ne parādā, ir ieteicams meklēt advokātu pārstāvēt vai vismaz konsultācijām. Nonākšana tiesā cīņa par to pašu nevar maksāt off labirints nodaļās un termiņiem.