Maksāt ārzemēs karti vai skaidru naudu

● 10. 06. 2014

Ceļot uz ārzemēm, vai brīvdienās vai iepirkšanās ir kļuvusipašsaprotama. Pēdējo dienu nāk vairāk un vairāk, lai garšu karti ārzemēs maksāt pat vienreizējiem pirkumiem. Tas novērš apmaiņu naudas maiņas un naudas apstrādes, turklāt nepaliek bez naudas, un zagļi nav nekādu izredžu.

Maksājuma pie komersanta ārvalstīs nav jāmaksā nodeva, kas ir līdzīgs valstī lielākajai daļai banku klientiem. No sava konta, jūsu banka atgūs summu, kas ir līdzvērtīgs maksā ārvalstu valūtā. Tas būsvalūtas maiņas kursu, kas dominē dienā atskaitīšanas no jūsu konta, nevis pēc tā, cik daudz darīja kursu laikā jūsu maksājumu. Ja jūs vēlaties pārbaudīt vēlāk jāmaksā, tāpēc paturiet prātā, ka katra banka nosaka tās īpašo protams, nav oficiāli.

Sarežģījot var dot savu maksājumu valūtā, kas navbanka apmaiņas sarakstā. Tad pārrēķināt kursu dažu korporatīvo karšu asociāciju (Visa, MasterCard, uc),norādīja, dolāros vai eiro rezultātu, un ka jūsu banka aprēķina summu vietējā valūtā.

Tomēr var gadīties, ka ne visi galamērķi vai veikali ir aprīkoti ar termināļiem karšu maksājumu (kā tas ir ar mums). Tad es būšu aizgājusi nav citu iespēju, kā atrast tuvāko bankomātu. Uzmanību, bankas parasti iekasēt maksu tikai par atlasi, bet arī paķert kādu procentu no summas, jūs esat izvēlējies. Skaits trūkums ir tas, ka bankas varētu būt noteikt limitu atlasei, jūs maksājat jebkurā gadījumā.

Tādēļ, ja iespējams, izmanto ārvalstu kredītkarti. Jūs varat sagaidīt patīkamu atklājumu, ka, ja jūs izmantojat veikala karti un jūsu bankas pārrēķinās valūtu par izdevīgāku likmi, nekā tas, ko jūs būtu piedāvāts maiņas. Kas, protams, ja vien bankas pārvalda valūtas maiņas kursu, visbiežāk ar " ārvalstu valūtas centru " vai " ārvalstu valūtas pārdošanu. " Bet, ja jūs ieiet veikalā, kas no pirmā acu uzmetiena nevieš uzticību, lai jūs labāk izraut naudu.

Gatavojas ceļot uz ārzemēm

Vai jūs doties uz ārzemēm atvaļinājumā vai vienkārši iepirkties, tāpēc nav saprātīgi veikt dažus sagatavošanas pasākumus. Internetā Jūs varat atrast, kas irATM jūsu dzīvesvietā ir diezgan tuvu, un atzīmēt skaitu telefona līnijas, kas ir iespējams, lai izsauktu bloķēšanu, ja zādzības vai ļaunprātīgas izmantošanas karti. Tā maksā, lai tevi aiz robežas (it īpaši brīvdienās), lai vairākas kredītkartes no dažādām asociācijām - ne katrā valstī atzītās visi. Lielāks potenciāls pieteikumu jums ar reljefu karti (pārvietošanas dati) par elektroniski.

Jūs varat arī saņemt skaidru naudu veikalos, kur to izmanto cashback sistēmas. Jūs maksājat karti un vēl noņemt papildu naudu, pat nemaksājot nodokļus, ka jūs varētu pie ATM izņemšanu nav garām.

Ir arī ieteicams, ka jums noteikt limitu skaidras naudas izņemšanai no bankomātiem, jo zagļi ir ļoti kvalificēti un tad jūs var bloķēt karti, lai jums vietu naudu savā kontā palikuši ar acīm raudāt. Nav nepamatoti precēties ārzemēs karti kontā, kurāierobežota izvēle, nevis rutīnas, kur jūs staigāt izmaksa un citi ienākumi. Tad tā nevar būt, ka jūs esat zaudējis visus savus ietaupījumus.

Labs " drošības " risinājums iruzturēšanās laiks brīvdienās ārvalstīs, lai bloķētu maksājumus internetā. Kad zagļi izdodas kopēt datus no jūsu kartes, tāpēc tas būs bezjēdzīgi.

Savu karti, jums ir vēl zināt!

Tāpat kā mums, kā arī ārvalstīs ir vairāk nekā ieteicams ievērot principus, kas būtu jānovērš par kartes zādzību vai ļaunprātīgi. Jūtieties brīvi, lai jūsu karti ar jums visiem un tomēr var gadīties, ka, pārbaudot konta atlikumu būs ļoti nepatīkami pārsteigts. Vienkārši kāds " atņemt " PIN kartes. Un ticiet man, es ārzemēs, kopējot kredītkartes, izmantojot īpašu skenēšanas ierīci, kas likumpārkāpējiem novietoti tieši uz bankomātos finanšu iestādēm.

Kā aizsargāt karti

Nekad neatstājiet savu karti bez uzraudzības. Kredītkartes nodilums iekšpusē kabatā tuvu ķermenim, atsevišķi no citiem dokumentiem un finansēm. Nekādā gadījumā pateikt PIN, pat ja tā gribēja restorānā vai viesnīcas reģistratūrā. Jūsu kredītkartes nekļūsķīlu, piemēram,auto noma.

Vienmēr skatīties tirgotājs, rīkojoties ar savu karti. Nekad let viesmīli kādā restorānā ar karti, lai iet pat uz brīdi. Kaddublēt viņas numuru, derīguma termiņš un CVV vai CVC galvenokārt kodu, lai nopirktu savu kontu jebkurā interneta veikalā.

Jatirgotājs mēģina ielādēt karti dažādiem termināliem, pamatojoties uz to, ka dokumentu, ciktāl vismaz aizdomīgiem darījumiem. Pat gadījumā, jadarījums ir noticis, katrs termināls izdos maksājuma dokumentu, jo tas prasa.

Vienmēr pārliecinieties, kakarti jūs atdod komersantam vai viesmīlim ir jūsu rokās. Visi Tāpēc saglabājiet maksājuma pierādījumu, jebkuram sūdzību un pēc atgriešanās mājās datus salīdzināt ar bankas paziņojumu.

Par katru bankomātā pārbaudiet vietne ievietojot karti. Ja jūs vēlaties kaut ko, nav, atrast citu ATM. Ievadot PIN, segtu tastatūras rokās. Nekad nenovietojietievadījis PIN tiek saglabāts kartē. Izmantot bankomātus iekšpusē filiālēm vai tās tiešā tuvumā, jo tie tiek novērots ar kameru sistēmu, kas spēj ierakstīt, ka kāds ir uzstādīta ierīces lasītājs.

Ja jūs ATM bez izskaidrojums apstiprinājumu izsniedz karti vai skaidru naudu, tāpēc nav iet visur, un nekavējoties sazināties ar banku un, iespējams,policija. ATM var uzstādīt uz naudas saglabāšanu un līdz ar to karti.

Ja jūs zaudējat savu karti, kāds nozog to jums, vai jums ir aizdomas par ļaunprātīgu izmantošanu, nekavējoties zvanīt pa bezmaksas bankas pakalpojumu sniedzēju un bloķēt karti.