Mana māja - mans pensiju fonds

● 08. 06. 2014

Jebkura ziņa par gaidāmo pieaugumu nekustamā īpašuma cenu var izklausīties saldu mūziku tiem, kas domā par savu māju vai dzīvokli kā ienākumu avots vecumdienās. Ikvienam ir mums ir jāapzinās mūsu nestabilo situāciju, kas rodas pēc pensionēšanās vecumu. Atkarībā no valsts pensijas tiek izmaksāta saistībā ar pašreizējo situāciju ir ļoti naiva.

Daudz, tomēr, piedāvāt ilgtermiņa ieguldījumus (piemēram, pensiju fondiem, apdrošināšanu ar uzkrājuma veidošanu, uc) visai atturīgs. Viens no iemesliem, tad tas var tikai būt, protams, pēc pirmā acu uzmetienavienkāršs un efektīvs plānu pārdot īpašumu. Bet kā jūs uzzināsiet šajā rakstā, kā argumentu pret racionālu investīciju noteikti nebūs stāvēt.

Pērk īpašumu kā stratēģiskiem ieguldījumiem nākotnē

Teorētiski tas irdiezgan vienkārša stratēģiju. Arizlidošanas valde īpašniekam pārdot savu īpašumu, kas pārvietojas uz mazāku starpību, tādējādi iegūst ievērojamu kapitāla apjomu, ko tie izmanto savu finanšu drošību. Kas būtu languished uz kuģa, kad viņš ir patiesībā viņa mājās, piemēramvārdu.

Tas ir skaidritreknrakstā vīzija, taču ir daudz plaisas un jautājuma zīmes. Pirmais, protams, irsituācija mājokļu tirgū, kas šobrīd dod pircējam un nav nākotnes sola ievērojamu pieaugumu. Tas ir tādēļ, inter alia, kabanka šobrīd ir aptuveni zemākās hipotēku likmes vēsturē. Jaekonomiskā situācija ir pasliktinājusies vēl vairāk (piemēram, vēl viens " krīze"), vai arī ja, gluži otrādi, interese ir pieaugusi, mājās cenas noteikti būtu samazinājies, kas būtu būtiski ietekmējis plānus ikvienam, kurš atsaucās uz viņa mājām, kā primāro avotu pensiju ienākumu.

Tomēr pat gadījumā, jaīpašnieks izdevās pāriet uzmazāku sasniegtuvēlamo summu nav uzvarējis. Ideālā gadījumāšādi iegūto kapitālu būtu atkārtoti ieguldīti saprātīgi, lai turpinātu gūt peļņu. Tas varētu būt viegli gadīties, ka būs summa, kas izriet no starpības ar īpašuma pārdošanu nebūs pietiekami ilgi. Tāpat, jūsu līdzekļi netiks pārskatīs ne pārāk vienkārši bankas kontā, pat ja krājkontiem, kas piedāvā procentus par savu tikko Beats inflācijas līmeni.

Kā lai mēs rīkojamies?

Tāpēc investīciju eksperti iesaka, ka jūs varat ievietot vienreizēju naudas summu, lai " diversificētu " portfeli ar mērķi izveidot pastāvīgu un pieaugošu ienākumu. Diversifikācijas prātus izplatīšanu, ti, vērtspapīru dažāda veida, rentabilitāti un līdz ar to risku iegādi. Gadījumā, ja, piemēram, vienā jomā samazināsies, jūsu zaudējumi būs letālas, jo tas tikai var aizstāt izaugsmi citās jomās.

Jebkurš cenu nekustamā īpašuma pieaugums to īpašnieki var radīt ilūziju par stabilitāti, drošību. Tātad, ja jūs paļauties uz nenoteiktu nākotnes vērtību jūsu mājās, kā avotu drošības pensionēšanās vecuma, tas irļoti riskants plāns, pat ja jums izdodas, lai veiksmīgi īstenotu pirmo daļu (kas iegūts ievērojamu peļņu no starpības, pārceļoties). Neatrisina jautājumu iegūt ilgtermiņa inflācija ieņēmumu plūsmu.