Mazināt aizdevums

● 11. 12. 2014

Tirgū, piedāvājot kredītus mūsdienās glutted. Ar banku un privātiem uzņēmumiem piedāvātie aizdevumi, un, jacilvēks nav darboties šajā vidē biznesā, varbūt ne gluži visu sapratīs. Tirgus bankas un krājbankas, ir divi produkti, kas jums var būt pēc pirmā acu uzmetiena šķiet,pats.

Tie ir aizdevumi no celtniecības sabiedrības un būvniecības kredītiem. Termins aizdevumi dzīvokļu celtniecības kooperatīvi ietver ne tikai būvniecības aizdevumiem, bet pat tā. Bridging aizdevumus. Aizņēmums no ēkas uzkrājumiem bieži sauc arī par klasiskā vai pareizi.

Ja tu būtu interese par šo produktu, jums ir jāatbilst vairākiem nosacījumiem. Diezgan skaidrs ir tas, ka jums ir izveidots celtniecības ietaupījumu. Kredīta piešķiršana ir ierobežots nogaidīšanas periods, procenti no plānotā apjoma un sasniedzot noteiktu summu sauc. Novērtēšanas numuri. Šie nosacījumi, bet daži klienti neiederas, un tāpēc celtniecības sabiedrības piedāvāt savienošanas aizdevumus. Šie aizdevumi palīdz pārvarēt laika posmu, kamērklients varēs veikt pienācīgu kredītu. Tas irātrs veids, kā risināt trūkst naudas, un jūs pat varat saņemt summu pat sadarbības dzīvokļiem. Par būvsabiedrības nevajag nekādus resursus, kas jums tika dota īstermiņa kredīta.

Savienojošas aizdevumi priekšrocības ir, ka jums ir nepieciešams, lai tās apgūt tikai sabiedrības veidošanos, jums ir arī garantijas par fiksēto procentu likmi visam atmaksas perioda. Pārejas aizdevums var arī atmaksāt bez soda. Ģimenē, jūs varat apvienot vairākus celtniecības taupīšanas līgumus un tādējādi nodrošinātu labvēlīgus apstākļus dotāciju un aizdevumu atmaksas. Trūkums kāds varētu pienākums, kas pēczināma aizdevuma jāizmanto mērķtiecīgi unaugstākas procentu likmes nekā hipotekārajiem aizdevumiem.

Nosacījumi attiecībā uz īstermiņa aizdevuma atsevišķām sabiedrībām atšķiras. Kopumā,pārejas aizdevums var iedalīt trīs posmos. Pirmajā fāzē,klients ietaupa ietaupījumu mēnesī par ēku mērķa ietaupījumu summu. Otrajā posmā,klients joprojām krāj naudu paredzētā apjoma, bet atmaksāt procentus par īstermiņa aizdevumu. Trešajā posmā,klients saņem pienācīgu kredītu no uzkrājumiem, jo tā izpildījusi visas tilta aizdevumu prasībām beidzas to, nodrošinot pienācīgu kredītu. Kas var būt izdevīgs vienam, tas var ne tikai mest citu. Noteicošie faktori ir, vai jums ir un cik ilgi, slēgta būvniecības sabiedrību, kurābankas konts jums, jūsu finansiālais stāvoklis, un tā tālāk. Klasiskā hipotēka ir no pirmā acu uzmetiena vieglāk, bet ir gadījumi, kad produkti ir izdevīgāk krājbankas. Tas ir galvenokārt rekonstrukcija, nopirkt kooperatīvo dzīvokli un mazāku aizdevumu summas, ja jums nav galvot nekustamo īpašumu. Ja jūs vēlaties, lai tiešām izdevīgi mājas aizdevumu, tas ir ieteicams, lai apietu vairākas bankas un krājbankas. Tikai redzēt, ko jūs piedāvājat.

Svarīga daļa, kas nodarbojas ar īstermiņa aizdevumu no ēkas ietaupījumus, ir, lai pierādītu savu spēju samaksāt. Uzņēmums, kurā tu pašreiz ir nodarbināti, viņiem ir apstipriniet savu neto ienākumi par pēdējiem trim mēnešiem. Ja Jums ir uz pārbaudes laiku, ar aizdevuma pieteikumu diezgan gaidīt un paļauties, ka daļa no anketas ir arīdaļa, kas attiecas uz visām finanšu saistībām, kas jums ir, piemēram, noma, hipotēkas vai citiem aizņēmumiem. Piešķirot aizdevumu krājbankas prasa pierādījumu saistīto atbildību. Ja jums organizēt aizdevumus nekustamo īpašumu, jums jāiesniedz pašreizējais izrakstu no sauszemes uz ieķīlāto īpašumu, kā arī ekspertu atzinumu par īpašuma apdrošināšanas līgumu.

Mazināt aizdevumi galvenokārt izmanto, lai ātri piesaistīt līdzekļus, ar kuru palīdzību pārvarēt laiku, kas nepieciešams, lai kredīta noformēšanu un faktisko sniegšanu par aizdevuma ietaupījumu. Mazināt aizdevumu, kā arī montāžas papildinājums hipotekāro aizdevumu, parasti jo atšķirībā no citiem aizdevumiem piešķirti ātri, un var arī tikt iesūknēts pat diezgan augstu finansējuma apjomu. Priekšrocība, cita starpā, irfakts, ka procenti par salīdzinošu aizdevumu var atskaitīt no nodokļa bāzes. Tātad, ja jūs vēlētos dzīvot savā veidā, jums ir ēkas ietaupījumu, bet joprojām neizprot, ka jums nav ietaupījumu, tas irprodukts jums. Kurš negribētu, lai būtu savu mājokli?

Mazināt aizdevums

● 01. 03. 2015

Jaklientam ir nepieciešams līdzekļus, lai finansētu mājokļu, pirms tie atbilst nosacījumiem, ne izmisums, irfunkcionāls risinājums viņu. To saucpārejas aizdevumu. Pēc viņa uzdevumā, betklients nav likumīgas tiesības, viss ir atkarīgs no vērtējuma finanšu iestādes.

Procentu likme šāda veida aizdevumu, kas ir augstāka nekā klasiskās kredītu no uzkrājumiem, klients maksā procentus no summas meziúvěry (bet neveic pamatsummu), kā arī ietaupot neatbilst nosacījumiem saglabāts noteiktu procentu no pašu resursiem paredzēto apjomu un ir piešķirts aizdevums no ēkas ietaupījumi, kas varētu arī sākuši atmaksāt pamatsummu (bet ir jāatbilst citiem nosacījumiem, lai kredīta piešķiršanu) un izsekot atmaksu tiks mainīts : procentu vietā par īstermiņa aizdevumu un noguldījumu būs jāmaksā procenti par piešķirto aizdevumu un deldēt galvenā (neatmaksāto parādu).

Produkts ir noteikta tā, kakopējais finansiālais slogs klientam pirms norīkot paredzēto apjomu un pēc daudz savādāka. Laiks piešķirt, tādēļ, ir nodrošinotpārejas aizdevums ir garāks nekā faktisko ietaupījumu. Klientu depozītu var būt augstāka šoreiz ietekme.

Celtniecības ietaupījums tiek uzskatīts par vienu no drošākajiem un visizdevīgākās finanšu produktu par finanšu tirgū. Par tiesībām veikt ēkas uzkrājumus ir vienīgais specializētais bankām ar īpašām privilēģijām, bet likums ierobežo uzņēmējdarbības iestāžu veidošanu. Turklātklients brīdī līguma parakstīšanas nezina, cik tieši procentus no viņa līdzekļu radīs interesi, kādi ir par valsts atbalsta nosacījumus un to, koprocentu likmju jebkura aizdevuma. Ienākums no uzkrājumu līgumus, atkārtotu pārvēršanu par aptuveni 6 % gadā un gandrīz visu bez jebkāda riska ēkas. Viņa atgriešanās tāpēc var salīdzināt ar ieguldījumu kapitāla tirgū, bet tikai tad, ietaupot optimālus summas.

Izmantojot naudu no ēkas uzkrājumiem

Ietaupīto naudu varat pēc tam ir saistoši laika izmantošana bez jebkādiem ierobežojumiem, summa, kas saņemta kā aizdevumu tikai par to, kas izveidota ar tiesību aktiem, kā iegādi, būvniecību vai remontu mājokļa iekārtām un to cieši iebūvētu iekārtu (piem.Centrālapkures) vajadzībām. Nozīmē Getting aizdevumu var izmantot uz norādīto klienta vajadzībām un par labu radinieku (skatīt likuma normām).

Priekšlaicīga līdzekļu izņemšana

Jaklients nolemj izbeigt celtniecības ietaupījumus pirms termiņa beigām saistošu laikposmu un izņemt naudu, viņi to var darīt, bet viņi zaudē visu valsts atbalstu, un, iespējams, būs jāmaksā soda nauda 0,5% apmērā no plānotā apjoma.