Mazināt aizdevumu no ēkas uzkrājumiem

● 01. 03. 2015

Krājbankas cenšamies nodrošināt tik daudz produktiem, ar kuru tā lūdz, lai konkurētu ar hipotēku banku. Krājbankas Jūs varēsiet nopirkt uz kredīta, būvēt vai rekonstruēt nekustamo īpašumu; risinātu kapitāla ieguldījumus un refinansēt vecos aizdevumus.

Tirgus un krājbankas, ir divi šķietami identiskas preces un celtniecības biedrības un kredītu būvniecības aizdevumiem. Atšķirība ir tā, ka tomēr īstermiņa aizdevumi, būvniecības sabiedrības, ietver ne tikai būvniecības aizdevumiem, bet pat tā. Bridging aizdevumus. Uzkrājumiem aizdevumu, dažreiz sauc arī par " klasisko" vai " parastā" ēka irprodukts sabiedrības, kas saistītas ar celtniecības ietaupījumu. Ir vairāki apstākļi, kaspieteikuma iesniedzējam jāizpilda par šo produktu. Protams, iresamība ietaupījumu. Kredīta piešķiršana ir tikai divu gadu ilga nogaidīšanas perioda naspořením procenti no plānotā apjoma, un sasniegumiem precizēts augstāk vērtēšanas numuru.

Šie nosacījumi bieži vien rada produktu, neelastīgi un daudz klientu, lai sasniegtu to. Tādējādi, būvniecības sabiedrības ieradās tirgū ar savienošanas aizdevumiem. Salīdzinājuma aizdevumi nodrošinātu iespēju pārvarēt laiku, kamēr jums būs iespēja saņemt klienta pienācīgu kredītu. Pārejas aizdevums var būtveids, kā risināt nepieciešamību ātri iegūt naudu. Tātad jūs varat saņemt arī několikamilionovým obnosům, ne tikai par savu mājokli, bet arī, piemēram, par kooperatīvo dzīvokļu. Bet neaizmirstiet, ka tad, kad jums tiešām ir nepieciešams kredīts, un jūs varat gaidīt pāris mēnešus, tā maksā gaidīt pareizu kredītu. Un šī iemesla dēļ, ka pienācīga kredīts tiks nodrošināts daudz labvēlīgākus nosacījumus nekā pārejas.

Piedāvājumus pēdējos gados, bet atšķiras. Par būvsabiedrības un produkts mazinot aizdevums nav nepieciešams, lai būtu kāds no saviem līdzekļiem. Ja jums ir nepieciešams noteiktu summu, mēs iedziļināties celtniecības sabiedrība ir vienošanās par ēkas mērķa ietaupījumu summu. Tajā pašā laikā slēgt tilta aizdevumu un krājaizdevu sabiedrības maksā mums par visu summu, kas nepieciešama.

Kāds irvērtēšanas numurs?

Novērtējumā nosaka, ka klientu skaits, kuri gaida aizdevumu kārtību. Vērtēšanas skaita summu nosaka, kā ieguldīto summu depozītiem uzkrātie procenti un ietaupījumi variants (fast - novērtēšana skaits pieaug ātrāk, lēnāk - reitings skaits pieaug lēnāk).

Ieguvumi

Secinājums vienkārši noslēgt celtniecības ietaupījumu. Nulles uz leju maksājumu. Zems fiksētā procentu likme uz visu atmaksas periodu (6 gadi). Atmaksas īstermiņa aizdevumu bez soda iespēja iespēja apvienot vairākus celtniecības uzkrājumu līgumus vienā ģimenē. Nodrošināt labvēlīgākus apstākļus dotāciju un aizdevumu atmaksas.

Trūkumi

Pienākums nodrošināt noteiktu summu īpašumu. Aizdevums jāizmanto mērķtiecīgi, piemēram, ietaupījumu aizdevumu ēkas. Mazināt aizdevums ir pilnībā atmaksāts. Pat ar summu, jums jau ir ietaupījumu. Augstāka procentu likme nekā hipotēku.

Features savienošanas aizdevumu

Savienojošas kredītu funkcija pārvarēt laiku, kamēr jūs atbilstat nosacījumiem pienācīgu kredīta piešķiršanu no valsts ietaupījumiem. Saskaņā ar šo saukli ir veicināt būvniecības sabiedrību. Vienīgais nosacījums ir slēgta celtniecības ietaupījumu. Kā tas ir iespējams, ka šādā ēkā sabiedrība pēkšņi saņemt tik daudz? Par parasto aizdevumiem ir normāli, ka šajā lielu daudzumu īpašumu lai nodrošinātu minimālo ietaupīto apjomu vajadzētu būt 40 %. Trūkst uzsvērt vienu svarīgu stāvokli bankām. Piesakoties īstermiņa aizdevumam, jums ir palielināt paredzēto apjomu ietaupījumu, lai atbilstu summu pārejas aizdevumu.

Kā pieklājīgi no banku iestādēm var, bet uzskatu, ka lielākā daļa no viņiem nav jāmaksā par izmaiņām no plānotā apjoma kāzu ietaupīt vairāk nekā dažiem dolāriem. Betsagatavošana un izpilde atmaksājamā aizdevuma vairs nav bezmaksas. Maksu, tomēr atšķiras par mazāk nekā tad, ja lietojat hipotēku.

Termiņš, procentu un aizdevuma summa

Aizverot aizņēmumu nepieciešama būvniecības sabiedrības, parasti tas tiek saglabāts noteiktu procentuālo daļu no plānotā apjoma. Šis procentuālais daudzums ir līdz 40 % no aizdevuma. Ja jūs iekrājusi daļu, kas vienāds ar 0% kredīti ir kredīti " nulles uz leju maksājumu ", un ir labvēlīgs, salīdzinot ar situāciju ar ietaupīto - up apmērā. Lielākā daļa no kredītu, ka, nosakot augstākas procentu likmes un celtniecības sabiedrības nepieciešama papildu apdrošināšanu. Zemākais rādītājs ir aptuveni 3 %,augstākais ap 6,5 %. Procenti tiek aprēķināti par pilnu summu piešķirtā kredīta, tāpēc visu paredzēto apjomu. Procentu summa var izskaidrot ar piemēru.

Īpaši nosacījumi ir liela aizņēmuma atsevišķiem sabiedrībai ir ļoti atšķirīgi.

Mazināt aizdevums celtniecības ietaupījumu var iedalīt trīs posmos. Pirmais posms ir ietaupījums, jaklients saglabā mēnesi vai reizi gadā uz ēkas mērķa ietaupījumu summu. Otrais posms irpārejas aizdevums,klients joprojām krāj naudu paredzētā apjoma, bet atmaksāt procentus par īstermiņa aizdevumu. Principal atmaksājamais aizdevums jāatmaksā šajā posmā (jo tas ir galvenie celtniecības ietaupījums). Procentus par aizdevumu, kā arī visā atmaksai īstermiņa aizdevumampats. Trešais posms ir nodrošināt pienācīgu kredītu no ietaupījumiem, kadklients atbilst visām prasībām attiecībā uz iedarbību uz kredītiem un pateicoties tam, kā mazināt tilta aizdevuma termiņa beigām nodrošināt pienācīgu kredītu.