Mēģināt netradicionālo investīcijas mākslas un vīnu

● 01. 06. 2014

Daudzi cilvēki domā par to, ko varētu ieguldīt finansējumu, lai novērtētu dažus gadus, vai vismaz saglabāt savu vērtību. Tradicionālie ieguldījumi tiek veikti zelta vai dārgakmeņu sudraba. Bet to, ko par kādu netradicionālu investīcijas.

Kā ieguldīt vīna

Kā pilnīgi netradicionāla veida investīcijas, šķiet, ir ieguldīt vīnu. Investīcijām dzērieniem nav jābūt ekspertiem vispār maksā jebkādu informāciju par vīnu. Tikai parasti vēršas pie ekspertiem vai tirgotājiem, kuri vēlas ieteikt jums. Gada ienesīgums labas iegādāto alkoholisko dzērienu, ir starp desmit līdz piecpadsmit procentiem. Tiešām interesanti gadījumi var palielināt nākotnes vērtību, kā arī divi simti procentiem no pirkuma cenas, kas irpienācīgas peļņu. Starp labākajiem vīniem, no kuriem tie var investētnaudu pieder ļoti bieži tie, franču izcelsmes, jo īpaši sarkano šķirni. Šie vīni ir novecošanās potenciāls trīsdesmit gadiem, kas noteikti nav pietiekami. Vīnu, pēc gadiem kļūstotnoejošs retums, un tas pats par sevi ir arī tās pārdošanas cenu. Protams, jums ir ne tikai tikai franču vīnus, bet jūs varat arī apskatīt citām vietām, kur viņi ražo augstākās kvalitātes produktus. Tās ir Itālija, Spānija un Portugāle. Vīns noteiktiir nopirkt pierādīts vīna darītavas, kur ir pārliecība par ilgtermiņa augstu kvalitāti.

Kā nopirkt vīnu investīciju

Ja jūs nolemjat ieguldīt vīnu, tadlabākais risinājums iruzkrāšanās smalko vīnu par " en primeur ", kas nozīmē, kasalīdzinoši neliela summa, kas jums iegādāties vīnu, tad izturēts mucās principu. Tikai pēc tam, nākamajos divos gados būs pudelēs pudelēs un sasniedz galveno tirgu. No šī brīža, sajust pirmo cenu pieaugumu. Ir jārēķinās ar to, ka vīns irļoti ilgtermiņa investīciju produkts. Vēl viens kvalitātes investīcijas ar īsāka termiņa peļņas gūšanu, ir arī labi izvēlēts vīns, kas jau ir iepildīts pudelēs un pārdots izplatīšanas tīklā. Šajā gadījumā, tas ir ļoti labi zināms vīna darītava sauc Lafite Rothschild. Ar vīna cenas pieaugums ietekmē vairāki būtiski faktori. Starpsvarīgākajiem irmazs konkrētas cilindru tirgū un lielo klientu pieprasījumu pēc tā. Liela ietekme, protams kvalitātes vintage, vērtēšanas degustētāju vai ko iegūst nozīmīgas balvas. Kā jau minēts,normāls ikgadējais novērtējums vīna ir no desmit līdz piecpadsmit procentiem, bet retos gadījumos tas var palielināt vērtību vīna klusums astronomiskais četri simti procentiem no tās sākotnējās cenas, ja pērk kā daļu no " en primeur ". Ja jūs to iegādāties tagad vīna investīcijas, jums ir rūpēties par viņu labi, jo īpaši attiecībā uz atbilstošu uzglabāšanu. Valsts atrodas tieši veidojot profesionālo vīna kastes un noliktavas. Vēl viena interesanta iespēja ir iznomāt kasti no specializētajiem vīna veikaliem, kas parasti navnosacījums, ka vīna ražošana nāca tikai no konkrētā vīna darītavas. Katru reizi, kad jums vajadzētu saņemt īpašu sertifikātu, kas var pierādīt kontrolē vīna uzglabāšanai. Šis dokuments būs vajadzīgs, ja jūs izlemsiet pārdot vīnu citam investoram, vai ir gala patērētājam, un tādējādi nolemsiet ienesīguma reālu naudu.

Ieguldīt mākslā

Vēl viena diezgan interesanta iespēja ir ieguldīt mākslā. Tas ir tikai pirmajā acu uzmetienā var šķist nozarē, kurā tas spēlē lielu personīgās gaumes jautājums, bet tam ir jābūt samērā liels eksperts, jūs varat nopelnīt, nekā tas ir ar parasto ieguldījumiem. Ieņēmumi, tomēr, ir daudz lielāks, kas irieguldījums mākslā diezgan pievilcīgi. Mākslas darbu ar papildu laika vērtību un grūti pietiekami, izmaiņas var būt atsevišķas darbi lielu meistaru salīdzināt ar otru. Ieguldījumi mākslā noteikti ir viens novisvairāk pieprasītie alternatīvas investīcijas, kur jūs varat novērtēt, vai ietaupīt naudu. Pat šajā ekonomiski abstrakti jomā meklē mērogā, un, salīdzinot ar noteiktu mūsdienu un nākotnes tendences. Tam vajadzētu palīdzēt ieguldītājiem tirgū labi orientētu. Gada sākumā, katrs no investoriem bija karti vidi un novērtēt to, ko viņi sagaida no ieguldījumiem. Saskaņā ar dažādu aptauju, pamatojoties uz šo, iespējams, tikai aptuveni desmit procentus no visiem pārdotajiem mākslas darbu īpašnieku rezultātiem pērk tikai investīcijām. Liela daļa no pirkumiem papildus perspektīvu novērtējumu un personiskajā pamatots ar prieku īpašumtiesību mākslas darba, un, ja unikālo darbu bieži vien pastiprina sociālo statusu.

Dažādošana - pamata norādījums no investīcijām

Cilvēki, kuri apsver iekļaušanu mākslas savā portfelī no tīri investīciju motīviem, daudzi nevar. Daudzveidīgiem ieguldījumiem daudzos darbos, kas tiek izvēlēti saskaņā ar ekspertu, ir tā saucamie mākslas fondiem, bet arī tiem ir diemžēl savas robežas. Minimālais ieguldījums Fondā mākslas iekrīt kaut kur simtiem tūkstošu eiro. Nereti tās ir izveidotas piecas līdz desmit gadiem, ar daudz zemāku iespēju viņiem šajā laikā atkāpties no amata līdzekļus. Art Turklātfonds irsalīdzinoši jauna nozare. Pasaulē ir apmēram trīsdesmit no šiem līdzekļiem, kas kopā pārvalda aktīvus aptuveni līdzvērtīgas viena vidēja liela obligāciju fondā. Liela daļa no iemesla, investoriem tiks ievēlēts tiešās pirkšanas mākslas darbu ar ekspertu palīdzību. Reālā cena par mākslas darbu katrs investors uzzina tikai brīdī pārdošanas, īpašnieka savā darbā bieži vien vairākus gadus. Tāpēcuzdevums paliek vien uzraudzībai globālās tendences cenu mākslas darbu, kas būtu spējīgi novērtēt pašreizējo stāvokli mākslas tirgū, un paredzēt, kas notiks nākotnē un ko tendence turpināsies. Tāpēc radās nepieciešams Mei Mozus indekss, kas ir viens no visplašāk izmantotajiem rādītājiem, lai uzraudzītu ieņēmumus pasaules mākslas tirgū. Autori ir profesori New York University, kas dibināta indeksa starpību starp mākslas darbiem pirmajā un atkārtoti pārdošanu izsolē. Ļoti bieži lieto arī slidu mākslas rezervēm indekss, kas mēra mākslas tirgus darbību, pamatojoties uz finanšu rezultātiem publiskas akciju sabiedrības, kas irgalvenais ienākumu avots darbiem, kas tieši pieder vai iegūta, finanšu starpniecības pakalpojumu tirdzniecība ar mākslu. Viens no šiem uzņēmumiem ir būt pasaulē pazīstamākais izsoļu kompānija Sotheby 's, kas darbojas jau kopš astoņpadsmitā gadsimta Londonā. Uzņēmums darbojas vairāk nekā simts izsoļu nami visā pasaulē, un pērk un pārdod vērtīgāko mākslas darbiem. Tā atgriežvērtību no šiem izsoļu namiem, irbūtisks elements, lai slidot mākslas krājumi indekss. Abiem šiem rādītājiem, tomēr ir savas quirks. Viņu problēma ir tā, ka caur izsoļu namiem un citu oficiālu braucienu nenotiek pat pusi no visiem darījumiem, jopārējie ir tiešie darījumi starp pircēju un pārdevēju, laimazāk pieredzējis investors būtu tik daudzi no šiem rādītājiem nepaļauties.

Ieguldījumi māksla ir viens no top pozīcijas vērtības pieauguma finansēm. No otras puses, tomēr tas ir arī viens no visgrūtākajiem ieguldījumu veidiem ar zemāko iespējamo likviditātes un augstās izmaksas, kas saistītas ar pārvietošanu un apdrošināšanu. Indeksi ir labs labāku izpratni un salīdzinājumu, tomēr nav ideāls, lai vienmēr konsultēties ar jebkuru profesionāli, jūs varat uzticēties. Pastāv arī specializētas konsultācijas klientiem par dažu banku, kur viņi var apspriesties investīciju iespējas mākslu. Nekļūdīga kontekstā ieguldīt mākslā, liela daļa. Liels risks, protams, pārstāv viltojums slavenākajiem darbiem.