Nav hipotēku iegādāties īpašumu

● 11. 06. 2014

Nauda katrai personai ir nepieciešams, un, kas saka, ka nē, viņš, iespējams, nav pateikt patiesību. Nauda vienkārši pārvietot mūsdienu pasaulē. Daudzi cilvēki dažkārt ir aizņemties noteiktu summu, bet viņi nevēlas, lai izmantotu pakalpojumus banku iestādēm, un tāpēc interesē iespēja īri naudu no nebanku iestādēm.

Non - hipotekārie kredīti var raksturot kā vidēja termiņa un ilgtermiņa aizdevumi, kas var sniegt privātie uzņēmumi vai investoriem, kuri darbojas ārpus banku sektora. Naudu par hipotekārajiem kredītiem, tādējādi nāk no privātiem un korporatīviem avotiem. Priekšrocība ir tā, ka ne- banku hipotēkas irnedaudz vairāk pieejamu nekā hipotēku banka. Ne- banku uzņēmumiem, kas arī mēdz būt mazāk sarežģītas prasības klientiem un kandidātiem uz hipotekārajiem kredītiem parasti nav iet caur pārbaudot reģistru parādnieku, un lielākajā daļā gadījumu nav pat uzrādīt sertifikātu ienākumu.

Nosacījumi, lai saņemtu ne- banku hipotēku

Bet mēs nevaram teikt, ka nav hipotekārie kredīti nav nosacījumiem. Non - hipotēku aizdevumi ir paredzēti visiem nekustamo īpašumu īpašniekiem, vai personas, kam ir īpašums ar piekrišanu likumīgajam īpašniekam. Vēl viens kredīta pieteikumu nosacījums ir, kapieteikuma iesniedzējs bijapilsonis, valsts, nekā astoņpadsmit gadu.

Aizdevēji vairumā gadījumu nav nepieciešams, ka klienti dažreiz bija nodarbināti vai pieder pie pašnodarbināto. Lielākā daļa no uzņēmumiem, kas sniedz nebanku kredītu neprasa saviem klientiem bez pierādījumu ienākumu. Ja kāds vēlas, tad parasti pietiek, ja jūs iesniegt rakstisku apliecinājumu par ienākumiem. Piemēram, banku, hipotēku kredītu, kā arī nebanku ir nodrošināts ar aizturējuma tiesības uz īpašumu.

Banku uzņēmumi, kas sniedz ne- banku hipotekāro kredītu, biežāk nekā nav, noteikt zemāko iespējamo cenu, kā jūs varat aizņemties interesē. Nereti tas irno € 100,000 summu unaugšējā robeža ir noteikta saskaņā ar to, kas irparedzamā cena īpašumu, kurapretendents būs atbildīgs. Aizdevēji dažreiz gatavi aizdot tik daudz kā 80 % no īpašuma vērtības, kas ir arī banku uzņēmumiem, kas arī, iespējams, diezgan reti. Un tur ir vēl viena atšķirība, salīdzinot ar banku sabiedrībām. Šo atšķirību var atrast fakts, ka prasījumi par nebanku kredītu parasti nav nepieciešama, lai dokumentētu to, ko jūs vēlaties aizņemties naudu. Atmaksas summas, kas jāmaksā periods ir atkarīgs no tā, koklients pats, bet arī pakalpojumu sniedzējiem piemērot noteiktus ierobežojumus. Atmaksas periods hipotekāro kredītu parasti svārstās no viena gada līdz trīsdesmit gadiem. Līdzīgi kā gadījumā ar banku hipotēku, pat tiem, kas nav spēlē galveno lomu kopējā procentu likme.

Mēs varētu vienkārši paziņot, ka interese ircena aizdevumiem, ko prasītājs ir jāmaksā sniedzēju formā vairākiem procentiem no kopējās kredīta summas. Augstums procentu likme parasti ir aptuveni pieci procenti gadā, bet ne bankas aizņēmumi dažos gadījumos var būt tikpat augsta kā astoņas līdz desmit procentiem, vai arī tā šeit ar procentu likmju līmeni galvenokārt uzvar banku iestādēm.

Izvēloties pareizo aizdevējam un lietojumprogrammu prasības

Mūsu tirgū, jums var saskarties ar milzīgu dažādus piedāvājumus hipotekāro kredītu. Piedāvājums ir acīmredzami banku iestādes un nebanku uzņēmumiem. Un šeit jums ir saprast, kaizvēle par piemērotu aizdevējs nav vērts neko steidzās. Daudz prātīgāk ir izpētīt visus pieejamos uzņēmumus un uzzināt visus nosacījumus un prasības, kas aizdevējiem ir uz klientiem. Protams, jums ir jāievēro galvenokārt augstumu procentu likmēm, ir skaidrs, kazemākaprocentu likme,labākaizdevuma pieteikuma iesniedzējam. Neaizmirstiet pārbaudīt, vai informācija par visām maksām un atmaksas iespējas, mainīt vai pagarināt vai saīsināt atmaksas termiņu aizdevuma.

Kad esat izvēlējies atbilstošu aizdevējs, jūs, visticamāk, aizpildīt veidlapu internetā, uz kuruaizdevējs sazināsies ar Jums. Nav hipotēku pēc jums ierakstu līgumu, kas tiks precīzi definēta nosacījumus konkrētu hipotēku. Izlasiet līgumu pašai jāizlasa uzmanīgi, jo tur jūs uzzināsiet visu būtisko informāciju, piemēram, procentu likmes, atmaksas termiņu aizdevuma summas un kredīta summu. Jums ir nepieciešams, lai pārbaudītu, vai visi piekrīt tam, ko jūs skaitīti un ko jūs varat būt ar darījumu. Pirms parakstīt līgumu ar citu no kredīta pieteikuma iesniedzējiem bieži prasa papildu dokumentus, kas var ietvert pašreizējo sarakstu īpašumu, kadastra karti, personu apliecinošu dokumentu, vai arī nesaista saistības par rekvizītu lapā skaitļos. Trūkst nevar novērtēt vērtību īpašumu.

Iegūšana nebanku hipotēku vairumā gadījumu parasti nav ļoti sarežģīti, bet jums ir nepieciešams saprast, un domāju, ka uzmanīgi, ja jums tiešām ir nepieciešams aizņemties naudu, un, ja ne- banku uzņēmums pārstāv vislabāko iespējamo izvēli tādā situācijā, kur jums ir šobrīd.