Neatļauta ieraksts reģistrā

● 11. 12. 2014

Kad jūs iet pieteikties uz hipotēku vai patēriņa kredīta, ir jāapzinās, ka jūsu aizdevējs pirmais pamatīgi proklepne. Visticamāk izmantot kādu no reģistriem debitoru ka pastāv finanšu tirgū. Reģistra ieraksta gan pozitīvo, gan negatīvo informāciju par iecerēm, uzticamību un maksājumu ierakstu klientu katrs biedrs reģistriem, ti bankām, līzinga un nomas uzņēmumiem, mobilo telefonu operatoriem vai izplatītāji enerģijas.

Iepriekš minētā informācija liecina, ka ievadīta reģistrā pati nenozīmē neko. Ja jums ir nepieciešams mājas aizdevumu, tāpēc vienā no reģistriem, jūs, iespējams, esat. Ja jūs samaksāt parādus pareizi, jūsu ieraksts reģistrā ir pozitīva. Ja jūsu saistības, bet nav jāmaksā, jūs iepazīstināja ar negatīvu ierakstu, un ka tie var liecināt par nopietnu problēmu.

Dati par katru klienta uzturētā darbības laikā klienta biznesa attiecības ar banku vai finanšu iestāde reģistrā un pēc tam četrus gadus pēc līguma izbeigšanas. Ja nav līguma, informācija par kredīta pieteikumu glabājas nav reģistrā uz sešiem mēnešiem,banka reģistrēt uz vienu gadu.

Gadījumā, japakalpojumu telekomunikāciju operators, tiek automātiski dzēš ierakstu pēc viena gada no dienas, samaksājot nenomaksātās summas. Ja jūsu vārds parādās negatīva reģistra, jūs varat ievērojami sarežģīt iespēju iegūt citu aizdevumu vai kredītu.

Neatļauta ieraksts reģistrā parādnieku

Reģistri ir rakstīti tikai lielas saistības, piemēram, hipotēku vai nomu. Ir arī mazāki tipa overdrafts aizdevumi, studentu kredīti un tā tālāk. Ja viss atmaksāsies ziņā problēmu nevajadzētu būt.

Bet ko darīt, ja jūs konstatējat, ka jums ir nelegāli reģistrā?

Tūlītvisa situācija, lai risinātu, ja jūs neesat informēts par jebkādu saistību. Balstoties uz šo informāciju, sadarbojoties ar finanšu konsultanta lūgt tūlītējai dzēšanai. Protams, jūsu nepieciešamo dokumentu - regulāras kontu pārskatus uc

Negatīvs reģistra ierakstu

Tas nedrīkst būtizolēts gadījums, kadsabojājas vai bezdarbība darbinieks, liecina vairāk nekā vienu lietu. Par Reģistrā bankā var nākt pavisam nejauši, kad piemērojot atvērt pirms apstiprinātajiem aizdevumiem, piemēram. Uzmanību Pirms katras super ērtu finanšu institūciju akcijās. Neatļauta ieraksts reģistrā pamatā gūstā uz banku, kas deva ierakstu, ka tur.

Ko darīt pēc tam atrast ierakstu reģistrā

1. Nekavējoties sazināties ar sarakstu, kas jums pateiks, koieraksts attiecas.

2. Ja tas irneatļauta ieraksts un saistības tiek atgūti vai izvairīties, jautājiet tūlītējai dzēšanai. Pieprasījums ir jāpievieno kā daudzi dokumenti, kas runā jūsu labā.

3. Saziņa ar savu finanšu iestādes evidujte nākotnē pierādījumu. Dzēšana Vēlaties protams rakstisku apstiprinājumu.

4. Nebaidieties prasīt kompensāciju par banku, kas radušies finanšu zaudējumiem. Likums ir jūsu pusē.

5. Ja iespējams, lūgt palīdzību no finanšu konsultanta. Viņam ir vairāk pieredzes un zina, kā tikt galā ar finanšu iestādēm labāk nekā jūs.