Nebanku kredītu un tā nekļūdīga

● 02. 06. 2014

Šajos grūtajos laikos, vairāk un vairāk cilvēku izmantot dažādiem naudas aizdevumu. Ja tas irpatēriņa kredīts, lai noteiktu preču iegādei, kas ir panākta vienošanās veikalā, tāpēc, kamēr arī iet uz aizdevumu, bet tā ir sava kopumu noteikumiem, kas ir skaidrs, kredīta uzņēmumu un klientu.

Naudas aizdevumu no bankas, protams, ir savi plusi un mīnusi, bet tas joprojām iroficiālais aizņēmās naudu no bankas, kas nav amata aprakstā kaitēt viņu klientiem. Turklāt katra banka ir ļoti laimīgs par cita klienta " dvēseli", kas tajā laikā atmaksas var piedāvāt citus savus produktus.

Finanšu tirgus virzās un nebanku uzņēmumiem. Es Jūs esat ieinteresēts, lai katram jaunam " dvēseli", bet atšķirībā no tradicionālajām bankām ir viņu metodes pieklājīgi teica: " negodīgi un negodīgs.

Bet tā ir taisnība, ka aizņemties no nebanku uzņēmums irliels vilinājums daudziem, lai uzklausītu viņu Allure. Vilinājums, ka tas reizēm ir ļoti asas. Just atvērt jebkuru vispārēju reklāmas skrejlapu vai lasīt sludinājumus internetā. Frāze " aizņemties jebkuru summu līdz summai, nekonsultējoties ar reģistru un bez darba. " Dažreiz brīnumus. Tomēr,ne- banku sektors piedāvā arī daudzas briesmas. Ne visi finanšu uzņēmumi, kas piedāvā savu " konkurences pakalpojums" ir godīgi. Protams, ne visi ir salikti kopā, betpatiesība ir tāda, ka skaisti un elastīgas iespējas ir paslēptas bīstamas lamatas klientiem.

Lielākā daļa neprecīzi slēpj līgumus. Šim nav liela nozīme, jo tās augstumā, kas nav banku sabiedrības uzstāt, ka viņa ir ne tikai pieņemama saistībā ar sociālo izpratni, bet arī tiesas.

Bīstamās vietas līgumus parasti uzrakstīts stilā ļoti sarežģīti saprast, ko šī norma,uzņēmums vēlējās, lai sniegtu klientam,advokāts būtu nepieciešams.

Tāpēc tas bieži gadās, ka nodevas, kas saistītas ar aizdevumu, ir nesamērīgi augstas. Turklāt, nepatīkama realitāte ir tāda, kamaksa par aizdevuma administratīvo pārvaldību, ir samaksāts avansā, tāpēc tā samazināja aizdevuma summa. Tomēr procentus maksā summu pilnā apmērā. Kredīta atmaksa bieži sākas uzreiz, pirmā iemaksa arī sniegto finansiālo atņem no augšas. Tadaizņēmējs var lasīt maksājumu grafiku, un šeit, lai slēptu citu neatbilstošu trikiem. Pārkāpšanu grafika arī nebanku uzņēmumi bieži iekasēt augstas sodus. Un tas var būt tikaineliela kavēšanās vienā maksājumā. Jūs varētu teikt, ka daži uzņēmumi pat nav ieinteresēta nodrošināt, ka aizņēmēji atmaksāt diezgan regulāri saskaņā ar grafiku. Pat tie, kuri regulāri atmaksāt, piemēram, var uzlikt naudas sodu par nespēju maksāt savlaicīgi pirmo iemaksu, neskatoties uz to, kanepieciešams nekavējoties samaksāt pirmo reizi organizējot aizdevumu uzņēmumiem bieži vien apzināti paziņojusi. Ne- banku uzņēmums paļaujas uz to, ka gandrīz katrs aizņēmējs izpaužas viņa "pārkāpumiem " sankcijas tādējādi nebanku kredītu ir tā, kaklients galu galā maksā daudz vairāk nekā par aizņēmuma summu un procentus. Un ko aizdevējs var iekasēt aizņēmēja naudas sodu, ir ļoti nesalasāms, un grūti saprast formātā, kas aprakstīts vismaz labi redzamā vietā līgumā.

Kā jau iepriekš rakstīts, ka ne visi nebanku uzņēmumi rīkosies negodīgi. Ja kāds nolemj iznomāt naudu no ne- banku sektoru, ir jābūt ļoti uzmanīgiem, jo iespējams, uzņēmuma optat un jābūt ļoti modriem, sastādot līgumu. Tikai tādā veidā var samazināt iespējamo risku.