Nedrīkst būtaizdevums bez reģistru nesertificēto uzņēmumu

● 08. 06. 2014

Nav tālu no patiesības apgalvojumu, ka diez vai kāds visu manu dzīvi, izvairoties no jebkādu aizdevumu. Patvispiesardzīgākās par piesardzīgiem var nokļūt situācijā, kad pēkšņi nepieciešams, noteiktu naudas summu, kas ir pie rokas, un tāpēc negribīgi sasniegtu aizdevumu. Šajos mūsdienās nekas vieglāk nekā ņemt aizdevumu tiešsaistē, izmantojot internetu vai mobilo telefonu, bet to darot, ir nepieciešams rīkoties piesardzīgi un nepārbaudītu sniedzējiem, kur m irfinanšu tirgus pietiekami.

Aizņēmumi no bankām un nebanku klasiskā finanšu pakalpojumu sniedzēji var ievērojami atšķirties gan procentu likmes, bet arī ceļā aizdevumu garantijas un pat citām mazām lietām.

Visvairāk classic aizdevums irpatēriņa kredīts, lai iegādātos preces. Kas var tikt izvietoti jebkurā bankas mājā. Vai Jūs kā pieteikuma iesniedzējam pirms iegūšanas patēriņa kredītu veikt dažus soļus,Banka nosaka raksturu. Parādāsproblēma, kadbankas darbinieks konstatē, ka Jums ir bijusi tika vēlu maksā pat vienu hipotēkas maksājumu vai līzingu. Tad jūs varat ar naudu no bankas atvadīties, jo jums nav aizdot.

Tāpēc, mūsu tirgus darot aizdevumus bez reģistra. Šādi produkti nodrošina iestādes, kurām ir dots uzdevums izvērtēt prasītāju, vai pastāvpieņēmums par atmaksu, bet vēl navpienākumu pārbaudīt reģistru parādniekiem. Tādēļ tādos uzņēmumos gūt panākumus, un cilvēki, kam ir kaut viens cits bedri.

Jūs parasti var, piemēram, un citu līdzīgu aizdevumu sakārtoti uzreiz tiešsaistē, tikai pēc tam, kad jūs, visticamāk, pieprasījums pierādījums par regulāriem ienākumiem, kas ne vienmēr ir tieši algu no darba, bet tiek skaitīti kā regulāru pabalstu no valsts. Aizdevumi bez apspriešanās ar reģistra var veikt un tirgotājiem, kas var būt nepieciešams naudu ieguldīt jaunā projektā vai produktu. Finanšu Daudzi uzņēmumi novirza savu aizdevumu produktus unveciem cilvēkiem, kas ir pietiekams, lai nodrošinātu apstiprinājumu par regulāru atsaukšanu ienākumiem.

Briesmas ir slēptās maksas

Pat tad, kad sarunas par aizdevumu internetā Lūdzu nedomāju, ka jums ir iespēja pienācīgi atmaksāt aizdevumu. Nākamais solis būtu prātīgi vākšanas uzņēmumiem, kas uztic līdzekļu atmaksu. Diemžēl, izšķiroša, un vispārvienīgais faktors, izvēloties piemērotu aizdevumu lielākā daļa klientu interesi. Pašlaik tas ir visbiežāk diapazonā 6-25 %, betsumma ir atkarīga no summas ikmēneša maksājumu un garumu atmaksu.

Bet, kad " vienošanās " salīdzinoši lēti mazāku kredītu, un, protams, nav garantijas, ka citu " slēptās" maksas nebūs stāvēt visā produktā. Papildus procentu likmes, koncentrēties uz to, vai jūs un cik daudz viņi iekasēs maksu par aizdevumu. Būs " absolūti" nepieciešams izveidot bankas kontu, kurā tie tiek nosūtīti aizņēmās naudu tālāk izmaksu pieaugums. Uzzināt, ja jums ir spiesti maksāt "sodus" par pirmstermiņa atmaksu visu aizdevumu. Varbūtgalvenais rādītājs, izlemjot, kura aizdevuma un no kuriem izvēlēties, ir jābūtsalīdzinājums gada procentu likmi. Tam vajadzētu parādīt visas izmaksas, kas saistītas ar aizdevumu, un ideālā gadījumā vajadzētu būt zem 20 %. Ja kāds piedāvā jums aizdevumu ar gada procentu likmi, kas pārsniedz 100%, tāpēc, visticamāk, tas sniedzējs ar negodīgu finansiālo produktu, tādējādi prom no viņa.

Kā var zināt, uzticamu iestādi

Finanšu eksperti joprojām norāda uz daudz sniedzējiem bīstamu aizdevumu produktus, kas pārvietojas tirgū un piemēro klientiem, izmantojot tiešsaistes sarunu negodīgu kreditēšanas praksi. Jūsu uzmanību uz īpaši pelnījuši jaunizveidotā uzņēmējsabiedrība, kurai vajadzētu būt nevēlas sniegt pirms līguma noslēgšanas formu, nepieciešama satriecoši liels naudas sods pat nelielu kavēšanos maksājumu vai pirmstermiņa atmaksu vai var aizdot cilvēkiem bez darba. Nevieš uzticību vai dažādu reprezentatīvas sabiedrības, kas ir uzdevums starpniecības finanšu produktus un pakalpojumus lieli finanšu uzņēmumi bieži uzturas ārzemēs.

Par to, lai uzzinātu visu varat, noteikti nav jāsteidzas uz aizdevumu, jums to, kas ir proporcionāla summai daļām un lielāku uzmanību līguma noslēgšanas. Ja jūs neesat pilnīgi pārliecināts, un orientēties precīzi visos dokumentos, konsultēties ar finanšu speciālists vai kolēģiem, kas jau ir zināma pieredze. Un, visbeidzot,labs padoms, kas būtu jāievēro visiem labas lauksaimnieki - aizdevumus un aizdevumus investīcijām vienīgā priekšrocība ir tās lietas, no kurām jūs labumu nākotnē, kas nozīmē, ka viņu " lietderība ", būtu vismaz pārsniegt atmaksas termiņu aizdevuma.