Negaidītas situācijas un hipotekāro kredītu

● 01. 06. 2014

Kad jūs ņemt hipotekāro kredītu, jūs, protams, nekad nav atzinusi, ka būtu rodas kādi sarežģījumi. Kā es, protams, dzīvi, nepatīkamas situācijas var rasties arī tad, ja mēs negaidām. Pēc tam, kadneērtības notiek, tas būtu jāspēj pienācīgi atrisināt situāciju.

Viens no iespējamiem problēma ir tā, ka tad, kad atmaksājas hipotēku, zaudēt darbu un līdz ar regulāru skaidras naudas plūsmu. Šobrīd mums nav vienā reizē pagaidu finansējumu, lai apmierinātu atmaksu. Labākais un vissvarīgākais risinājums, šķiet, ir, lai sāktu sazinoties ar banku iestādi, ar kuru mums ir hipotēku, un ar to mums ir jāmēģina rast risinājumu. Ideālā gadījumā tas būtu jāsāk izskatīt, pirmsmaksājums tiek sūtīts. Banka diezgan bieži atlikt pamatsummas maksājumus uz vairākiem mēnešiem, kaklients nebija tik apgrūtināts, tomēr interese parasti ir jāturpina. Citas iespējas, kā samazināt maksājumus,par aizdevuma termiņa pagarinājumu. Šajā brīdī, bet ar hipotēku,nedaudz dārgāka. Noteikti nav slikti organizēt pirms apdrošināšanu pret noklusējuma, jo šajā gadījumāapdrošināšanas sabiedrība varētu nomaksātu parādu par mums. Apdrošināšanas pati neaptver visas iespējas, un ļoti bieži tas ir diezgan dārgi. Turklātapdrošināšanas sabiedrība izmaksā apdrošināšanas pabalstus līdz diviem mēnešiem pēc sākuma reģistrējoties nodarbinātības birojā, tāpēc ir arī sagaidāms. To nedrīkst aizmirst, jo finanšu rezerves. Jums ir jābūt vismaz sešas reizesmēneša ienākumi ģimenē, un šī summa būtu brīvs pēc dažām dienām, tāpēc ir ieteicams, lai saglabātu to krājkontā vai naudas tirgus fonds. Ģimene ir no kaut kā, un ir, lai savilktu galus, pirmsapdrošināšanas sabiedrība nosūta darījuma, ir jāparedz tiesības uz citu finanšu rezerves. Ja neērti finansiālā situācija ir arīcilvēks var vērsties pie specializēta konsultēšanā finansiālās grūtībās, kas strādā neatkarīgi, brīvi un diskrēti. Sniedz pakalpojumus atbildīgi un cenšas, lai novērstu nevēlamu grūtības atmaksāt parādus.

Ja jums ir hipotēku uz nekustamo īpašumu un vēlaties to pārdot, tajā pašā laikā, taddaudz ir atkarīgs no tā, kā jūs faktiski piekrītat personu. Kārisinājumu var raksturot kā situāciju, kadkandidāts kopā ar nekustamo īpašumu arī pārņem attiecīgo summu. Iepirkuma cena būs tajā brīdī bija jālasa pašreizējo hipotekāro kredītu summu un starpību, ko iegūst sākotnējā īpašnieka. Pircējam ir jāizpilda tie paši nosacījumi, ar banku, jo, ja jūs pārņēma pilnīgi jaunu aizdevumu, bet hipotēku parametri paliek nemainīgi, kā tas bijasākotnējā parādnieks. Dažreiz tas var pat gadīties, ka šajā gadījumājaunais īpašnieks nopelna. Tādējādi, jasākotnējais īpašnieks bija aizdevumu no brīža, kadprocentu likmes bija zemākas, viņa pēctecis var iegūt labākus procentu likmes nekā pretendentiem uz jaunu hipotēku attiecīgajā laikā. Maksāt to, bet jūs varat mainīt tā tālāk, kas var daļēji zaudēt. Tiem, kurus interesē iegādāties, jūs varat arī nodot pieprasījumu par jaunu hipotēku un refinansēt veco parādu un samaksāt to, kas paliek pirkuma cenā. Ja jūs plānojat, lai nomaksātu hipotekāro kredītu agri, tad tas jādara vēlams laikā, kadbeigām fiksēto, pretējā gadījumā, protams, naudas sodu, kas var iekļūt desmitiem tūkstošu eiro apmērā, kas noteikti nebūtu nekas patīkams.

Nākamaisticams situācija rodas, kadpāris izjūk un ir veikusi dzīvesvietu hipotēku. Ja viens no pāra plānots palikt dzīvoklī vai mājā, un ir jābūt pietiekami apgādātu ar Finanšuhipotēku var viegli atmaksāt pašu kredītu. Jaienākumi, bet ne pietiekami,pieteikuma iesniedzējs var turpināt sadarbību parādnieku, kas var būtnepieciešama jaunu partneri. Sākotnējo partneriem otrais ir atļauts, lai nomaksātu parādu un līdzsvarots. Pastāv arīiespēja, ka no kopējās īpašuma pārdošanas un nodot parādu pircēja personu. Vēl viena iespēja irno mājas pirmstermiņa atmaksu hipotēku un atlikušo līdzekļu sadales tirdzniecība. Tomēr, jagala fiksācija aizņem pārāk ilgu laiku, tad tas ir nepieciešams kredītlīgumā vai noteikumiem atrodami rakstiski un uzzināt, cik liels sods draud par pirmstermiņa atmaksu no hipotekāro kredītu, un, visbeidzot pievieno pirkuma cenu. Situācija arī var atrisināt, pieņemot darbā pagaidu īpašumā līdz tuvina iespēju priekšapmaksu hipotēku. Līgums, jo sarežģītāka lietas bija labāk sagatavoties advokāts.

Attiecībā uz gala fiksācijas tuvojas jauns piedāvājums no bankas, un tas bieži gadās, kacena augstāka procentu un atmaksas, kas ir noteikti nav optimāla. Kadnedaudz tuvāk beigām fiksācijas perioda klients bankas pievērst uzmanību un veikt paskatīties tirgū, kāda konkurence piedāvājumi, jo tie bieži vien galu galā ir daudz labāki apstākļi nekā tas, ko viņš galu galā piedāvāt savu banku. Es apdraud pāreju uz sacensībām var būtmaz, lai uzlabotu apstākļus savā bankā. Vai nav jāgaida, kamēr tas nāk ar savu banku, jo tas var atstāt visu līdzpēdējai minūtei, lai klientam nav daudz iespēju iegūt kaut ko citu. Turpmākā attīstība hipotekāro aizdevumu, ko klients bija jāuztraucas par diviem līdz trim mēnešiem beigām fiksāciju. Ir vairākas iespējas, lai atrisinātu šo situāciju. Protams, jums nav kaut ko darīt, un veikt lielāku likmi no pašreizējās bankas. Vai jūs varat vērsties problēmu aktīvi un mēģināt vienoties par zemāku likmi. Vēl viena iespēja ir refinansēt pašreizējo aizņēmumu no citām bankām. Kāpamatu sarunām jākalpo tikai refinansēšanas nosacījumus no citas bankas. Noteikti arī nemaksā pieņemšanu pirmajā izvēlnē.

Daba ir neprognozējama, un sagatavo dažreiz diezgan nepatīkamiem pārsteigumiem. Tas var būtliels ūdens, bet arī uguns. Nosacījums noslēguma hipotekāro kredītu bieži imobilizācija īpašuma apdrošināšana par labu bankai. Tiklīdz ir kāds bojājums uz īpašumu, tad jūs labāk nekavējoties jāsazinās ar banku un apdrošināšanas uzņēmumu, kassituāciju varētu kaut kā jārisina. Iestādēm vajadzētu padomu par to, kā rīkoties. Dokumenti aizpildot pierādījums nepieciešamībai tiks nosūtīts pa pastu pēc paziņojuma. Nelielu bojājumu apmēram € 151,000 atrisina tieši ar apdrošināšanas sabiedrību, bet tad, kadlielākskaitējums, kas varētu ietekmēt īpašuma vērtību, kā arīspēle ieiet bankā. Nauda no apdrošināšanas kompānijām nonāk bankā, kas pēc tam izdala līdzekļus remonta kvalitāti.