Nelaimes gadījumu apdrošināšana - sāpīga vai procentuālā izpilde

● 09. 06. 2014

Nelaimes gadījumu apdrošināšana noteikti ir lietderīgi noslēgt, jo jūs nekad zināt, kad kaut kas notiek ar viņu. Gadījumā, ja notiek negadījums, tad vismaz kā kompensāciju saņem nelielu finansējumu. Mūsu valstī, saistībā ar nelaimes gadījumu apdrošināšanas polise ir diezgan izplatīta tā sauktā sāpīga vai atlīdzība kā ikdienas kompensāciju, vai procentos no apdrošinājuma summas.

Katram konkrētajam salīdzinot to, kas ir vairāk piemērots jums, tas prasa samērā lielu analīzi politikas nosacījumi, cenu tabulas un likmēm. Kopumā mēs varam teikt, ka mūsu apdrošināšanas tirgū ir aptuveni līdzīgiem parādiem procentos no apdrošinājuma summas 100,000 € ikdienas kompensāciju gaidīšanas septiņu dienu laikā par summu 200-250 eiro dienā pēc klienta risku. Šī iemesla dēļ, tas ir labākais, lai noteiktu apdrošināto par miesas bojājumiem nodarīto kaitējumu vismaz 3,5 reizes bruto ikmēneša ienākumiem summu.

Augstums dienas kompensācijas var noteikt par minimālo starpību neto algas un veselības ieguvumiem dalot ar trīsdesmit. Apdrošināšanas cena, protams, atšķiras atkarībā no darba vides riska faktoru un palielināšanu, vienlaikus īstenojot reģistrētas sporta vai pieder pie augstāka riska grupas attiecībā uz veselību. Apdrošināšanas kompānijas pulksteņi, vaiklients ir iepriekš nav biežas negadījumiem.

Procentuālā izpilde no noteiktās summas

Attiecībā uz saskaņotā procentos no summas, izpildesapdrošinātājs veiks dažādiem efektiem tieši pēc novērtējuma tabulu, kas irnoteikta procentos no apdrošinājuma summas bojājumiem, izņemotdažas, kas tiek vērtēti procentiem starpību. Procentuālais vērtējums tiek noteikts, pamatojoties uz vidējo ārstēšanas laiks irlaiks, kas vajadzīgs rehabilitācijai pēc traumas. Izmaksa apdrošināšanas pabalstu nereti notiek vēl pirms gada beigām laika nepieciešamo ārstēšanu.

Apdrošinātājs nosaka izpildes līmeni abos gadījumos pamatojoties uz rakstisku medicīniskā ziņojuma. Ziņa ārsts var papildināt izrakstu no medicīniskās dokumentācijas par apdrošinātās personas vai ārstējošā ārsta atzinumu. Salīdzinoši liels procents no kompensācijas pabalstadarbs apdrošinātā atšķirībā no atlīdzības, ko ikdienas kompensācijas summa ir tā, ka, javien kaitējums rada lielāku kaitējumu dažādu raksturu un dažādās ķermeņa daļās,apdrošinātājs nodrošina atlīdzības summu procentiem individuālo kaitējumu. Visacīmredzamākais apmērā simts procentiem. Pretrunā ar atlīdzību, ko ikdienas kompensāciju ierobežo tikai maksimālā nominālā fizisko kaitējumu un ar to saistīto maksimālo laiku, kas nepieciešams ārstēšanu.

Forma ikdienas kompensācijas

Nelaimes gadījumu apdrošināšana ir apdrošināšana var salīdzināt ar ikdienas kompensāciju par laiku, kas vajadzīgs ārstēšanas dēļ nelaimes gadījumu. Apdrošinātājs nodrošina atlīdzību veidā ikdienas kompensācija, kā produkta saskaņotās summas nodrošināta un patieso dienu skaitu ārstēšanas. Lielākaisdienu skaits novērtēšanas tabulas par attiecīgo kaitējumu. Ja ārstēšana pārsniedz kvalifikācijas periods, kas parasti ir septiņi atrunāti apdrošināšanas līgumu, apdrošinātājs sniegumu ar atpakaļejošu spēku no pirmās dienas dienas. Nogaidīšanas periods parasti nav nepieciešama, unapdrošinātajai personai ir nodrošināts pret vienošanās risku sākumā apdrošināšanu. Joprojām vairāk apdrošināšanas uzņēmumi piedāvā arī šo apdrošināšanas pakāpenisku darbību, augstums ikdienas kompensācijas palielinās līdz ar garumu nepieciešamo ārstēšanu traumas.

Jaapdrošinātā persona izraisīja vairākas fiziskas traumas dažāda rakstura vai ķermeņa vairākās vietās vienlaicīgi vai arī, ja vairāki ievainojumi radījis vienu kaitējumu vienas ķermeņa puses apstrādāta tādā pašā veidā,apdrošinātājs izmaksā tikai par augstāko nominālo fizisko kaitējumu. Civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas kompānija būs jāmaksā līdz pat laiku beigām nepieciešamo ārstēšanu, bet daži apdrošināšanas uzņēmumi apdrošinātā persona var pieprasīt saprātīgu avansu par apdrošināšanu.