Non aizdevums bez pierādījumu ienākumu

● 01. 03. 2015

Tas iraizdevums, kas tiek izsniegts bez pierādījumiem par personas ienākumiem pieprasītāja. Visbiežāk lūgt aizdevumu sievietēm grūtniecības un dzemdību atvaļinājumā vai bezdarbniekiem un pensionāriem. Šie aizdevumi ir bieži, salīdzinot ar bankas produktiem un augstākas procentu likmes arī riskantāka.

Tomēr tas irdaudz lielāka iespēja, lai saņemtu to. Jūs varat atrast produktus, kas prasa vai neprasa pierādījumu par ienākumiem. Lielākiem summas, jūs varat paļauties uz to, ka jums ir nepieciešams galvotājs. Var nekustamo īpašumu, pārvietojami priekšmeti vai vekselis, un šie aizdevumi tiek apstrādāti un parādīts ļoti ātri. Par šiem aizdevumiem irliels risks, ka cilvēki nebūs jāmaksā savas saistības. Tad ļoti ātri noved pie mantas konfiskācija, kas tika garantēts ar līgumu. Šis aizdevums ir vienkāršiļoti riskants.

Aizdevumi bez pierādījumu ienākumu nodrošina lielāko nebanku uzņēmumus, bet arī dažas bankas. Vai jūs varat stāvēt to internetā vai reklāma var arī atrast cilvēkus, kas specializējas, nodrošinot šiem aizdevumiem. Kredīts bez saņemšanas apstiprinājuma var nodrošināt nebanku institūcijām. Ne aizdevumi nesen kļuvuši ļoti populāri, un tās izmanto daudz cilvēku. Piedāvājumus var atrast jebkur. Bankās, uz ielas, ne internetā, reklāmas ar finanšu uzņēmumu vai internetā. Esiet uzmanīgi, tomēr, parakstot līgumu. Esi uzmanīgs pārāk neuzticamu kompāniju.

Līgums noteikti ir garš, daudzi cilvēki jau ir palikuši spēki viņu lasīt detalizēti. Tā ir arībūtiska kļūda, kas apņemas, un tad nākotnē tas varētu nožēlot. Ir ieteicams, ka pirms parakstīšanas aizdevuma līgumu, lasīt to labi. Point - by- punktu vienošanās un precizētu neskaidrības pirms parakstīšanas. Ja tā irlielāka summa, tas ir labi, kaklients attiecībā uz kredītu piešķiršanu bez pierādījumu ienākumu lasīt mierā mājās, vai konsultēties ar kādu, kurš ir piedzīvojis šajā jautājumā. Jo īpaši, pārbaudiet savu līgumu procentu likmi, vai tas irikgadējs, vai mēneša. Nākamā lieta, jums ir nepieciešams, lai pārbaudītu atmaksas termiņu. Ir svarīgi, unsummu atmaksas arī.

Maksas un sodi

Tas nav nepieciešams, lai būtu no jūsu ienākumiem apstiprināšanu un tā apmēru. Nav nepieciešams galvotāji un nodrošinājuma aktīvi. Apstrādes laiks ir atkarīgs no klienta var būt pat 24 stundas. Nevar aizņemties lielas summas. Aprīlis augstāka likme nekā tradicionālie aizdevumiem un kredītiem, kas var būt desmitiem līdz simtiem procentiem. Nepieciešamie personas dokumentus. Augstas maksa konta pārvaldībai. Neievērošana ar līguma noteikumiem un riska. Hard atgūšana nokavēto parādi 100 % atbilstību atmaksas grafiku. Gadījumā, ja uz nokavējuma procentiem palielina līdz trīs reizes.

Kā un kad var aizņemties

Ne aizdevumus bez pierādījumu ienākumu, irfinanšu tirgus viegli pieejami vairumam iesniedzējiem. Produkts (ja tas ir ne- banku sektoru), irlabāks risinājums tiem, kam ir problēmas, nekā kredīta pret likumprojektu. Aizdevums ir arī mazāk riskanta. Bet mēs nedrīkstam aizmirst, ka tas nav bez riska. Risks ir ļoti liels. Paredzēti klientiem ir 18 līdz 65 gadiem (65 gadi, lai būtuklients, ja aizdevuma atmaksa).

Lai veiktu aizdevumus, kas nepieciešami personas dokumentus. Tā irpersonas apliecība un vēl viens apliecinājums identitātes (vadītāja apliecība, pase, dzimšanas apliecība vai veselības apdrošināšanas karti) no visām iesaistītajām personām. Vēl viens nosacījums ir arī regulāra pārbaude personas datu (piem. Maiņa dzīvesvietas pagaidu vai pastāvīgu).

Aizdevumu nobriešana

Termiņš svārstās no 1 līdz 20 gadus. 6 gadi atmaksas iespējas iepriekš bez jebkādiem maksājumiem. Atšķirībā no bankām, irlielāks aprīlis bet ievērojami lielāks skaits apstiprināto pieteikumu. Ja uzņēmums norāda, ka mērķi, ko jūs aizņemties naudu, jūs varat sasniegt procentu likmju samazinājumu. Daudzi uzņēmumi ir nepieciešama 100 % atbilstību maksājumu grafiku. Nespēja to darīt ir jūsu sankcijas. Tie ir aprakstīti līgumā iepriekš. Ieteicams pareizi lasīt un uzskata, ka viņu līmeni. Ja irmaksājuma kavējums, interese varētu palielināt līdz trim reizēm.

Garantija īpašums

Dažas apdrošināšanas sabiedrības prasa, kustamo vai nekustamo īpašumu. Visbiežāk iemesls irsumma aizņēmuma summu. Jasumma ir liela ātruma vai iespējamās saistības ir nepieciešama. Kā aizdevuma nodrošinājums, jūs varat izvēlēties (kā prasa uzņēmums) īpašuma (zeme, dzīvoklis, māja, garāža vai ofisu) vai kustama manta (mehāniskais transportlīdzeklis iekārtas). Juridiskie dokuments nebanku uzņēmumi, lai sniegtu aizdevumus bez pierādījumu ienākumu atbildības irķīlas līgums.