Non aizdevums jaundibinātiem

● 01. 03. 2015

Aizdevumi uzņēmējiem (pašnodarbinātais) piedāvā ceļu uz / finanšu kompānija no ārējiem avotiem. Finansēšanas izmaksas, kas saistītas ar sākuma uzņēmējdarbības kādas fiziskas vai juridiskas personas, vai ieguldīt " jauniešu rūpniecībā ", datuma vai nepareiza biznesā. Šie produkti tiek piedāvāti gan banku un nebanku iestādes, kā arī.

Jauzņēmējs piesakās aizdevumu bankā objekta jāatbilst vairākiem nosacījumiem, lai viņa aizdevums tika piešķirts, ir jābūt vismaz divu gadu pieredze uzņēmējdarbībā. Citi nosacījumi ir pozitīvi rezultāti, ka nodokļu ieņēmumus, un visas saistības pret valsts institūcijām. Kad nodarbojas ar kredītu, uzņēmējam personīgi bankai. Aizdevumu piešķir gan mērķi un ne- mērķa. Ne visi uzņēmumi atbilst nosacījumiem banku, ne visi atbilst vajadzīgajiem nosacījumiem. Jauzņēmējs saņemt bankas aizdevumu, tad citu risinājumu viņam aizdevumu no ne- banku sektoru. Šo aizdevumu trūkums ir tas, ka viņi uzņemas augstāku procentu likmi, un arī ir augstāks aprīlis nekā banku iestādēs. Bet pat ne- banku uzņēmuma mērķis noteiktiem nosacījumiem. Pierādījums tam trīs mēnešu biznesa vēsturi. Aizdevums tiek piešķirts uzņēmējiem, pat janodokļu deklarāciju, saskaņā ar nelieliem ienākumiem. Uzņēmums, atšķirībā no bankām, piedāvājot atraisīts aizdevumus līdz 20 gadu termiņu.

Aizdevums uzņēmējiem un tirgotāji

Bankas vai finanšu iestādes sniedz biznesa aizdevumu bez ķīlas. Ar šiem aizdevumiem jums nav jāpierāda nodoms, kā jūs izmantot naudu. Katrs pieteikums tiek apstiprināts individuāli pēc klienta kredītspēju. Aizdevuma termiņš ir 1-5 gadi, un aizdevuma summu līdz pat 20 % no uzņēmuma apgrozījuma. Procentu likme svārstās no 9 % p. A.

Aizdevums ir paredzēts konkrētam mērķim. Šis aizdevums var tikt izmantoti, lai izmaksas, kas saistītas ar sākuma uzņēmējdarbības nolūkā ieguldīt " jauno nozarē " finansēšanā, tomēr nepareizi vai bizness. Sasniegtu atbilstību pieprasījumam, ko banku iestādēm ir ļoti grūti. Bieži vien bankas neatbalsta šos projektus. Atšķirībā no bankām, nebanku iestādes atsaucīgākas uz šādiem uzņēmējiem. Mēs varam teikt, ka produkti, ko viņi piedāvā, ir tikai un vienīgi izveidotas tiem.

Izstrādātāji un finansējot projektus

Ja uzskatāt, ka jūsu bizness attīstīsies šajā virzienā, jums ir jābūt jūsu nodoms jāapstrādā. Filiāle uzņēmējdarbības šo ienesīgo darbību. Priekšroka tiek dota uzņēmumiem, kas ir bijusi divu gadu pieredze uzņēmējdarbībā. Gadījumā, labu nodomu attīstītājs var rēķināties ar uzņēmējiem ar finansējumu līdz 3 milj. EUR!! Par ļoti labs izstrādātāju nodomi nav noteikt augšējo robežu no investīcijām, mēs varam finansēt šādu projektuveselu, bez sākotnējā kapitāla.

Kapitālieguldījumi

Šis piedāvājums ir spēkā jaunajiem uzņēmējiem. Attiecībā uz kapitāla injekcijas banku vai kompāniju jūsu bizness, kuru vēlaties, lai attīstītu savu biznesa viedokļa virzienu, bet jums trūkst pietiekami daudz naudas, pie tā? Ja jums ir interesanta biznesa ideja, bet jums trūkst nepieciešamo kapitālu tā īstenošanai,finanšu kompānija sniedz viņu. Vienkārši runājot, ka jūs sniedzat zinātību un otrajai vienībai finansiālo atbalstu. Tad jūs kļūt par partneriem. Un uzņēmumi pieprasa jums, lai dotu viņiem, apmaiņā pret atļaujot tās attīstību, nodrošināja lielāko daļu no savas daļas uzņēmumā. Ļoti labs biznesa plāns nav noteikts galīgais ierobežojums ieguldījumiem. Uzņēmuma vadība ir autori projekta stratēģiskie lēmumi jāpieņem saistībā ar ieguldītāju. Kopīgam uzplaukumam arī pieaugs ar savu biznesu.

Nodrošināšana aizdevumu

Var gadīties, kabanka vai nebanku institūcijām prasīs salīdzināšanas sniegta aizdevuma nodrošinājumu, nodrošināt tās atmaksu. Tas paredz, kaaizdevums tika garantēta ar nekustamo īpašumu, vai arī kombinējot nekustamā īpašuma Čehijā vai Slovākijā vispārējās mantas bez servitūtiem un citiem ierobežojumiem. Vai trešās personas (bankas garantija, galvojuma, co - parādnieks, rēķinu Aval, uc). Ja tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu īpašuma arests uz īpašumu par labu bankai vai uzņēmumam, apdrošināšana ieķīlāt īpašumu un ķīlu atlīdzības par labu bankai vai uzņēmumam. Saskaņā ar līguma nosacījumiem vai nemaksāšanu daļām, tadaizdevējs iegūst īpašumtiesības uz īpašumu (var sākt rīkoties ar mantu vai pat pašu).