Non - ASV hipotekāro bez krāpšanu

● 01. 03. 2015

Tā irhipotēku, kas ir pakļauta finanšu uzņēmumiem, nevisbanka. Aizdevuma naudas summa, salīdzinot ar ieķīlāto īpašumu klienta īpašumu. Mēs varam teikt, ka šie finanšu uzņēmumi specializējas klientu reģistra ierakstus, ienākumus utt.

Visbiežāk lūgt nebanku hipotekāro cilvēkiem, kuri nesaņem hipotēkas ar banku. Šīs hipotēkas bieži, salīdzinot ar bankas produktiem un augstākas procentu likmes arī riskantāka. Tomēr tas irdaudz lielāka iespēja, lai saņemtu to. Jūs varat atrast hipotēkas, kas prasa vai neprasa pierādījumu ienākumu klientiem. Un neuztver reģistrus. Atbildīgs pašu nekustamo īpašumu, pirkšana, vai trešās personas var izmantot, lai nodrošinātu sadarbības dzīvokli.

Attiecībā uz šiem nebanku hipotēku irliels risks, ka cilvēki nebūs jāmaksā savas saistības. Tad ļoti ātri noved pie mantas konfiskācija, kas tika garantēts ar līgumu. Tas hipotēka ir ļoti riskanti. Par nebanku kredīti ir daudz negatīvi, par kuru tā ir labāk izvēlēties ne- banku iestādi tikai tad, ja reālā ārkārtas situācijā, nevis kā pirmo risinājumu.

Veidi nebanku hipotēku

Non - hipotēku iegādāties dzīvokli, māju. Piemēram, jaklients vēlas iegādāties dzīvokli no pilsētas : Līdz 20 gadiem nebanku hipotekāro ar procentu likmi aptuveni 8 % gadā. Klients ir atbildīgs nekustamo īpašumu. Non - hipotekārie kredīti bez nolūkam (ASV hipotēku). Ar viņiem nav dokumentu mērķi, lai varētu izmantot naudas līdzekļu. Apliekamas ar nekustamo īpašumu no jauna, un gada procentu likmes ir augstākas. Non - hipotekāro konsolidēt aizdevumi (refinansēšana). Tātad jūs varat atbrīvot savu ģimenes budžetu no daudzām daļām pie dažādiem uzņēmumiem (bankas vai nebanku). Konsolidējot nelabvēlīgās aizdevumus un aizdevumus vienā ikmēneša maksājums par vienu uzņēmumu.

Ieguvumi nebanku hipotekārās

Aizdevējs nedrīkst pieprasīt pierādījumu ienākumu vai reģistru debitoru Es varu galvot trešā persona - ti. Realty orderis jūsu vecāki, draugi, uc Nauda var tikt izmantota, nesniedzot nekādu mērķi, ja vien tas irnebanku hipotekāro nesaistītai

Trūkumi nebanku hipotekārās

Noteikti augstāka aprīlis likme nekā banku aizdevumiem un hipotēkām, kas var būt par 5-10 % augstāks. Nepieciešamie personas dokumentus. Augstas maksa par konta pārvaldību un līguma pārkāpšanas ir arī kaut kas ir potenciālā klientu skaitu.

Risks

Hard atgūšanu nokavēto parādiem. Gadījumā, ja kavējuma procentu pieaugumu. Bankas sniedz hipotēku ar procentu likmi aptuveni 5 %. Nebanku iestādes var sniegt hipotekāro līdz dubultot likmi. Kopumā, nebanku iestādes klients maksādaudz vairāk nekā banka. Klientam ar zemiem ienākumiem tas var kļūtliela problēma.

Kā un kur nopirkt ne- banku hipotēku

Lielākā daļa nebanku uzņēmumi, kas nodarbojas ar hipotekāro aizdevumu izsniegšanai ir mazas un var iekļūt nepatikšanās vieglāk nekā bankām. To viegli var gadīties, ka abonēšanas iestādē, kurā ir problēmas. Vai uzņēmums, kas nevar izpildīt savas saistības un klientu galu galā nevar saņemt jebkādu naudu.

Priekšrocību šie uzņēmumi nevar būt apmierināts klients hipotēkas, bet nopelnīt rēķina klientu. Līgums var ietvert dažus cilpas un kārtību, klientam pārstāv lieli trūkumi, ko viņš nevar atklāt, parakstot. Noteikti ne vispārināt, bet līgumi ar nebanku uzņēmumiem var būt mazāk labvēlīgs nekā bankās. Pēc tam, kadpieteikuma iesniedzējs izvēlas aizņemties nebanku iestādes, ir svarīgi pārbaudīt viņas vislabāk. Izlasīt mūsu noteikumus un nosacījumus un līguma punktu pa punktam. Neparaksta aizdevuma līgumu jebkurā gadījumā birojā, bet jūs ņemšu viņas mājās, kur viņa lasīt mierā, un jūs varat konsultēties ar savu advokātu. Un izvairītos no uzņēmumiem, kas uzsvērtu uzreiz parakstot līgumu savā birojā.

Nosacījumi, lai panāktu

Ne hipotēkas ir nebanku finanšu tirgus bieža produktu un viegli pieejams 90 % no visiem kandidātiem. Hipotēku secināt klientus 18-65 gadiem (65 gadus irklients, ja aizdevuma atmaksa). Par vienu hipotēku var pieteikties maks. 4 pretendentus (2 pāriem).

Uzņēmumi var lūgt pierādījumu par regulāru ikmēneša ienākumiem (algas, pensijas, ienākumu no uzņēmuma) vai pierādījumus par ienākumiem vai darba līgumā tikai + 3 algas lapas. Dažiem uzņēmumiem, nav nepieciešams pierādīt ienākumus. Hipotēku secinājums ir nepieciešami personīgie dokumenti. Identitātes kartes un citu personu apliecinošs dokuments (autovadītāja apliecība, pase, dzimšanas apliecība vai veselības apdrošināšanas karti) no visām iesaistītajām personām. Vēl viens nosacījums ir arī regulāra pārbaude personas datus (piem. Dzīvesvietas maiņa). Visbeidzot, ir nepieciešams izstrādāt līgumu ieķīlāt aktīvus. Tas prasa aplēses par īpašumu (parasti iegūst uzņēmums, bet rēķina klienta),pašreizējais fragments no nekustamā īpašuma (nekustamā īpašuma lapas + kadastra kartes), unnosaukums akts (pirkuma līguma).

Atmaksa

Atmaksas par nebanku hipotēku garums no viena gada līdz 20 gadiem. Atkarīgs no uzņēmuma piedāvājumu. Protams, tas nav ieteicams paplašināt hipotēku un atmaksājas, cik drīz vien iespējams. S uzkrājas termiņš tiek uzkrāta un gada procentus un maksu. Daži uzņēmumi piedāvā nomaksas līguma brīvdienas. Tas irlaiks (līdz 5 gadiem vai 25 % no kredīta termiņu) pamatsummai. Periods, kadklients nespēj maksāt pilnu summu maksājumos un ikmēneša maksājumi ir samazināti viņu tikai uz procentu maksājumiem.

Maksas un procenti par hipotēkām piešķirts

Garantētā gada procenti aprīlis svārstās no 7%. Maksimālā vērtība būtu vairāk nekā 11 %. Procentu summa tiek palielināta atbilstoši klienta risku,faktiskā summa procentu ieguldītāja vienmēr jānosaka, izvērtējot kredītspēju. Procenti (pēc GPL) kopā ar pilnvarotāju (naudas summu aizdotā bez procentiem) maksā katru mēnesi. Pēc hipotekārā līguma parakstīšanas maksā apstrādes nodevu (tas var palielināt kredītu un apmaksāt aizdevumu).

Kas ir arests

Nebanku iestādes, kas nodarbojas ar nebanku hipotēku uzlikt nosacījumus par īpašumu, kura vēlas potenciālo klientu garantiju. Īpašuma apgrūtinājumu jābūt teritorijā. Īpašums ir izraudzītas mājokli (māju, dzīvokli privātīpašumā), un ir jābūt apdrošinātam. Ja tas nav nepieciešams apdrošināšanas pirms līguma parakstīšanas nodarbojas ar (apdrošināšana var paņemt kredīta), kas pēc tam tiek bloķēti par labu investoram.