Norādījumi drošai lietošanai internetbankas

● 02. 06. 2014

Internetbankas mūsdienās izmanto gandrīz visi, kas ir kontu. Pat pensionāriem, kuriem ir konts, ir izveidojusi interneta banku. Varbūt jums nav vadīt tieši tās kontrolē bērnus, bet ir reģistrēts. Interneta banku irļoti labs instruments, it īpaši mūsdienās. Ērti, varat izsekot jūsu finanses no komforts jūsu mājās, un, kad jūs jūtaties patīk. Nesaņem ikmēneša pārskatu, par kuru jums ir jāmaksā, bet jums ir internetbankas pieslēgums ir pieejams jebkurā brīdī. Turklāt, izmantojot interneta banku, jums nav vienkārši kontrolēt finanses, jūs varat ievadīt regulārus maksājumus, vienreizējos maksājumus untamlīdzīgi. Turklāt, jūs varat apskatīt vēsturi jūsu maksājumu, tādēļ, ja kaut kas jums ir jāmaksā pirms diviem mēnešiem, jūs nevarat izsekot, un arī jūs apstiprināt, ka jums nav samaksāts. Internetbankas ir daudz priekšrocību, tas ir iespējams, visi piekrīt, ka to aktīvi izmanto. Viņi saņem arī dažādus ziņojumus no bankām, kā arī ļauj jums zināt, kad irzaudējumi (jūs nevarēsiet ieiet interneta banku), kas arī novērtēs. Plus jums ir visi maksājumi, kas detalizēti ar jums, jums nav jāmaksā par rēķiniem sarežģītas, vienkārši izveidot regulārus maksājumus, un tas ir darīts. Ar naudas jums ir saskarē visu diennakti, nav jāstāv garās rindās pie banku un gaidīt, kad tas ir jūsu kārta. Pasniedz sevi komforts jūsu pašu mājās, kad tas ir piemērots Jums, un jūs darīts tikaidažas minūtes, jebkurā sarežģītā pusstundu jums nav gaidīt, piemēram, bankā.

Tāpat kā viss dzīvē notiek, un internetbankas ir savas priekšrocības, bet ir arī savi trūkumi. Tas ir tikai daļa no spēles, un tur nekas jūs varat darīt, par to diemžēl. Negatīvi ir tas, ka ne vienmēr irpakalpojums jums, tas nozīmē, ka tiem, kas minēti iepriekš zudumiem vai tehniskās apkopes pakalpojumus. Turklāt, mūsdienu datoru vecuma internetbankā var uzbrukt hakeriem. Lai gan, protams, bankas ir augstākais drošības, šodienas hakeri ir ļoti atjautīgs, un patļoti labākais drošības var saplīst. Bieži vien paši lietotāji arī dod iespēju jūsu interneta banku un uzvedas droši un neievēro pamatnoteikumus. To izmanto ar interneta banku, ir ļoti viegli, vienkārši piesakieties un jūs joprojām varat iegādāties ārvalstu kontu. Protams, jaīpašnieks ir bojāts, ziņojiet par to var izsekot, bet kāpēc dot iespēju visiem nenechavcům. Šajā rakstā jūs atradīsiet instrukcijas par to, kā droši lietot internetbanku, un tādējādi izvairītos no.

1. Izmantot interneta banku operācijām tikai uzticami datori.

Ja jūs vēlaties, lai apskatīt interneta bankas irvisvairāk ideāls mājas uz jūsu datoru vai klēpjdatoru. Alternatīvi, ģimenes locekli, draugu kuram jūs uzticatiesvisvairāk untamlīdzīgi. Jebkurā gadījumā, nav pārbaudīt tiešsaistes banku darbā, interneta kafejnīcas, bērnu datoros bibliotēkās, kur piekļuve internetam untamlīdzīgi. Tas ir viegli iespējams, ka kāds pulcējās jūsu akreditācijas datus un problēmas pasaulē.

2. Vienmēr lietojiet otro funkcionālo pretvīrusu programmu.

Ja jums ir pretvīrusu programma, kas ir novecojis, tas ir labi, lai aizstātu to, un ne tikai tāpēc, interneta banku. Tā vienmēr ir labi, lai to funkcionāla, kā labi, jo, ja jūsu dators nav aizsargāt jebkuru vīrusu aizsardzība, viegli kāds ielaužas datorā ļaunprātīgi savu personisko informāciju, slepenu informāciju, kas viņiem pieder arī pieteikties tiešsaistes banku.

3. Palielināt drošību savus datus, piemēram, ar SMS taustiņiem.

Ir vairākas drošības funkcijas, kas palīdzēs jums, lai nodrošinātu, ka jūsu dati ir aizsargāta. Kad jūs sazināties ar kādu no operatoriem, jūs vienmēr lūgt jūsu klientu skaitu, tas ir tikpārbaude. Es viņu datu drošību, un var saglabāt to kā SMS atslēgu.

4. Ceturtais e - pasta vēstules ar aizdomīgu saturu, vārdus, un reaģēt.

Daudzi hakeri mēģina iegūt informāciju no cilvēkiem, arī pastu. Kade - pasta, kas ir aizdomīgs saturs, vai ejot prom no aizdomīgas e - pasta adreses, bet to atvērtu, un izmet miskastē vai atzīmētu to kā mēstules.

5. Nekad nosūtīt personisku informāciju, PIN, paroli, kodus untamlīdzīgi.

Jūs varat arī saņemt e-pastu, kurā jums ir kāds, ko sauc par jūsu bankas prasa par savu paroli, PIN kodu, jūsu dažādus kodus untamlīdzīgi. Daudzi cilvēki, jo viņu personas datu un nekavējoties nosūta problēma visā pasaulē. Vai Jūs nosūtīt personisku informāciju hakeriem. Bankas nekad neatklāj savus PIN kodus un paroles, jo šīs lietas ir tikai piekļuvi un tikai jūs. Ja jūs vēlaties kaut ko, kas nāk, lūdzu, ziņojiet par to uz banku, un, jebkurā gadījumā, nesūtiet savu personisko un konfidenciālus datus. Nereaģē labi, vai burti, kas ir rakstīti ar pasta un telefona zvaniem. Jūsu banka nekad to pieprasa.

6. Nelietot vienkāršas paroles un PIN kodus, kas ir viegli iegūti no jūsu personisko informāciju, vai par savu personu.

Daudzi cilvēki zina, ka tā ir vieglāk. Vai jums ir savu segvārdu kā paroli, ko mēs visi zinām, ka vārds un uzvārds, dzimšanas datums untamlīdzīgi. Kā PIN kodu daudzi cilvēki izvēlas savus personīgos tālruņa numurus, kā dzimšanas datums, dzimšanas datums partnera, kāzu datumu, dzimšanas datums un jūsu bērniem, untamlīdzīgi. Tie ir dati un paroles, kas ir viegli izmantojamas, lai ikviens var atklāt to un galā ar savu kontu, nekādu problēmu.

7. Japazušana, zādzība, atklājot savus akreditācijas Block.

Ja tas notiek, nav jāgaida, un nekavējoties bloķēt pieteikšanās informāciju. Jūs varat zvanīt pa bezmaksas numuru, un visi ir bloķēts. Ja jums nav, ikviens var apmeklēt savu kontu un vadīt to laimīgi.

8. Noteikt ierobežojumus, kas ierobežo jūsu konta darbību.

Tas ir labi, ir daži ierobežojumi attiecībā uz kontiem. Jūs varat arī iestatīt savu interneta banku, jo tas ir labi, lai būtu. Ja kāds saņem iespēju, lai ņemtu vērā, ka būsrobeža.

9. Kontrolējiet savu kustības kontā un norēķināties ar kredītkarti.

Pārbaudiet konta kustības regulāri. Pēc tam, kad jūs redzat kādu neatbilstību, nekavējoties sazinieties ar savu banku, lai uzzinātu, kā to, kas tas ir. Arī pārbaudīt maksājumus, kas veiktas kredītkarti, lai jūs varētu saprast visu, kas notiek jūsu kontā. Dažkārt var gadīties, kakredītkartes maksājums būs pēc divreiz, kas, protams, jūs nevēlaties, lai gūtu pārskatu un nekavējoties hit. Lai gan tas, iespējams izskaidrot visu, jums ir tiesības informēt unbankai ir pienākums izskaidrot visu un noteikt ieraksts taisni.

10. Informācija un ieteikumi, kas piešķir jums tiesības banku par drošību jūsu tiešsaistes banku.

Banka pastāvīgi cenšas palielināt drošību saviem klientiem, uzlabot. Tas ir labi, lai izlasītu visu informāciju, ka interneta bankas ir pieejama. Ir, protams, interesanti ieteikumi un padomi, lai palīdzētu jums.