Noteikumi par hipotēkām bez pierādījumu ienākumu

● 11. 06. 2014

Hipotekāro bez pierādījumu ienākumu, irfinanšu produkts ar nedaudz maldinoša nosaukumu. Patiešām, ja jūs domājat, ka jūs varat saņemt hipotekāro kredītu bez rakstura, ka neviens nav pārbaudījis, ka jums ir iespēja atmaksāt aizdevumu, lai jūs kļūdāties. Nevaru iedomāties banku, kas nav rūp informāciju, kasklientam būs jāmaksā, un, ka ar tā saukto " ir ". Pretējā gadījumā šie aizdevēji devās bankrotējis viens pēc otra. Tāpēc,hipotēku bez pierādījumu ienākumu, ir jāņem kā aizdevuma finanšu iestādei, kas, lai gan nav pierādīt ienākumus, bet jums ir.

Citiem vārdiem sakot, ja jūs pieteikties uz hipotekāro kredītu bez pierādījumu ienākumu, kā arī lai novērstu pierādījumu par savu finanšu drošību. Jums ir arī jārēķinās ar to, ka tad, kadklients banka nedos pierādījumus par saviem ienākumiem tiek ieskaitīts viens no riskantākiem pretendentiem. Šī iemesla dēļ,Banka Produkts " hipotekāro bez pierādījumu ienākumu " būvē savādāk nekā citi aizdevumi.

Hipotekāro bez pierādījumu ienākumu, nav tik daudz paredzēta cilvēkiem, kuri kaut kāda iemesla dēļ nevēlas pateikt, cik daudz viņi nopelna, jobankai ir tos līkumu, kā arī jautāt. Lielākā daļa hipotēkas pieprasa uzņēmējiem un citām pašnodarbinātām personām, kas, lai gan oficiāli (pirms nodokļu iestādēm), kuriem nav nekādu ienākumu, bet patiesībā ir un joprojāmlabākais custom būvēts acīmredzami īpašums.

Piesakoties hipotekāro kredītu bez pierādījumu ienākumu būs spiesti parakstīt rakstisku apliecinājumu, ka esat no jūsu " secure" nespēj atmaksāt aizdevumu, un turklāt ir pietiekama summa, lai segtu izmaksas, kas saistītas ar darba mājsaimniecībā. Parasti dokumentē ar apliecību parādsaistību uz nodokļu birojam, un, ja jūs esatuzņēmējs, tā lai apstiprinājumu nulles pienākumu Sociālā nodrošinājuma pārvalde. Un ticiet man, ka pat tad, jadarba devējs nedonesete dokumentu par saviem ienākumiem, tāpēcbanka atrod nepieciešamo informāciju no pieejamiem avotiem. Protams, ir arī konsekventa kontrole reģistrs parādniekiem.

Iezīmēti ieņēmumi jūs ar pārskatu atver durvis uz hipotēku 70 % no ķīlas vērtības, un dažas bankas, neskatoties uz sarežģīto situāciju finanšu tirgos piedāvāt hipotēku, kas 100% apmērā no nodrošinājuma vērtības. Hipotēkas bez pierādījumu ienākumu ieskaita ne vairāk kā 50 % no nodrošinājuma vērtības (pie dažām bankām, ar 60 %). Kas nozīmē, kapārējā īpašuma cenu, jums ir jāfinansē no citiem avotiem. Turklāt, tā gadās, kanekustamā īpašuma vērtība var būtbankas vērtētājs ir mazāks par faktisko pirkuma cenu. Tādā gadījumā, jums nebūs novērtējat hipotēkas ne pusi.

Hipotēkas, šis raksturs skaits ir augstāka procentu likme, kuru bankas palielina, pievienojot " piemaksu par risku. " Varbūt, ka kāds šķist paradoksāli, bet samazinās likmes parasti pieaug riska prēmijas, kas var sasniegt līdz pat trim procentu punktiem un spēj novērtēt hipotēkas bez pierādījumu ienākumu, salīdzinot arklasisko praktiski dubultojies. Rezultātā likmes hipotekārajiem beidzot var būt tik liela, ka pietuvina maksājumus par ne- rakstura finanšu produktiem.

Ja kāda iemesla dēļ jūs nevēlaties, lai pieteikties aizdevumam bankā, lai jūs varētu mēģināt krājaizdevu. Šeit aizdevumus bez pierādījumu ienākumu parametriem līdzinātiesASV hipotekāro kredītu un dzīvojamo nekustamo īpašumu, papildus nodrošinot savienību var individuāli pārbaudīt kredītspēju klientu. Kas nozīmē, ka tā ir gatava projekts jūsu nākotnes ienākumiem (sākumā biznesa), un ir atvasināts no attīstības vēsturi īpašuma pagātnē. Ja viņš atrada līdzekļu izmantošanu kā priekšnoteikumu izaugsmes perspektīvas, tāpēc nekas neliedz kredītu apstiprinājumu.

Hipotekāro bez pierādījumu ienākumu un noteikti neuzskatu, ja jums ir īpašums, un jums nav problēmas ar parādu. Gluži pretēji,risinājums uzņēmējiem, kas optimizē nodokļus, lai tie nav oficiāli īpašumu, bet patiesībā dara labi.