Otra puse no dzīvības apdrošināšanas

● 05. 04. 2016

Vispārīgi runājot, ka gan kapitālieguldījumi un dzīvības apdrošināšana parasti ir produkti, kas barojas un rodas no nezināšanas saviem potenciālajiem klientiem. Bet pats fakts, ka šo viedokli apstiprina, ja klients maksā, finanšu iestāde var nedaudz nopelnīt.

Dzīvības apdrošināšana un pēc savas būtības

Šajā rakstā mēs koncentrēsies uz būtību dzīvības apdrošināšanu. Mēs jums pastāstīt, kas būtu potenciālie klienti ir jābūt uzmanīgiem, ko prakse labāk izvairīties. Par dzīvības apdrošināšanas būtība ir apdrošināšanas aizsardzība apdrošināts. Diemžēl, tas notiek, un tagad tas kļūst arvien izplatītāka, kas tiek reti ievērots būtība apdrošināšanu. Piemēram, šādas apdrošināšanas risks nāves šobrīd ir jēga tikai, lai kāds no kurām tie ir finansiāli atkarīgi un citi. Tas nozīmē, ka, ja, piemēram, nāve vīra dzīvības apdrošināšanas polise, lai segtu finansiālās vajadzības tuvāko izdzīvojušajiem. Bet tas ir ne tikai apdrošināta nāves risku, pašreiz var tikt slēgts, kā arī apdrošināšana neatgriezenisku invaliditāti vai nelaimes gadījumu apdrošināšanu, kā arī.

Dzīvības apdrošināšana bieži izņemts, kā arī jaundzimušajiem un bērniem dažāda vecuma. Protams, tie ir slēgti, un dzīvības apdrošināšanu starp cilvēkiem, kuri ir dzīvojuši ar audzē bērniem. Cilvēki pēdējos gados, ir beidzot domāt par to, vai viņiem ir nepieciešams apdrošināšanas Parry nāves risku, vai vienkārši, lai saglabātu vai ieguldīt, un kāpēc šie divi produkti apvieno kopā.

History of Life Insurance

Dzīvības apdrošināšana sākotnēji tika izveidota kā produktu, lai segtu risku nāves. Izpaušana dzīvības apdrošināšana ir gandrīz tāds pats kā tas ir citiem apdrošināšanu. Praksē tas nozīmē, viena lieta. Tas ir līgums starp apdrošinājuma ņēmēju un apdrošinātāju, kurā finanšu iestāde piekrīt maksāt nolīgto summu. Sākotnēji tā bija nāve apdrošināšanas gadījumam, ir pienācis laiks augšdaļu ilgumu vecuma. Dzīvības apdrošināšana ir pazīstama arī kā vienošanās summa apdrošināšanā. Bija tur skaidra saikne starp faktisko zaudējumu summu un apdrošināšanas pabalstu. Potenciālajiem klientiem ir apspriest, kāda summa tiks apdrošināts iestādē.

Šis laiks ir diezgan pilns dzīvības apdrošināšana, un tiek noslēgts līgums stingri. Praksē tas nozīmē, ka klients vēlas ņemt kredītu ar finanšu iestādi, bet dod viņam tikai ar nosacījumu, ka tā saņem un dzīvības apdrošināšanu. Samazinās interese no klientiem var izskaidrot ar to, ka tikai daži cilvēki ir nepieciešams apdrošināt dzīvību. Par faktisko apdrošināšanas un finanšu konsultantu ir ļoti ienesīgs dzīvības apdrošināšanu. Fakts ir tas, ka lielākā daļa īpašnieku nav nepieciešama dzīvības apdrošināšana vispār riskantu daļu. Jāatzīmē, ka šāds produkts, salīdzinot ar regulāru uzkrājumu vai ieguldījumu produktu līnijas. Laikā, kad ietaupījums pārsniedz summu vienošanās atlīdzības, apdrošinājuma ņēmējam vairs nepiemēro daļu no riska, bet augstāku maksu. Daudzi klienti ar kombinēto dzīvības apdrošināšanas polises pēc dažiem gadiem pārsteigts, ka atlaišanas pabalsts ir zemāka par prēmiju, līdz šim samaksāto. Tāpēc ir vērts visu dzīvības apdrošināšana?

Dzīvības apdrošināšanas polises, ir ļoti sarežģīti produkti, kuru apdrošināšanas pabalstus no informācijas nevienlīdzība un informācijas trūkums par klienta pusē. Parasti klients būtu jūsu apdrošināšanas polise labi zināms. Tomēr realitāte ir daudz sarežģītāka pat ekspertiem sevi, nemaz nerunājot par potenciālo klientu, kas ir šajā segmentā diez kustas. Šis pārredzamības trūkums, tad 100% ieraksti apdrošināšanas sabiedrībām. Cilvēki uzticas reklāmas paļauties uz padomiem par finanšu konsultantu, kas ir saprotams komisijas maksājumi par līgumā apdrošināšanu.

Dzīvības apdrošināšana ir finanšu tirgus vieta. Ja jums ir nepieciešams personu apdrošināt pensiju, vai sniegt tuvāko radinieku. Vai tas ir ģimenes locekļi vai kreditori.