Overdraftu Kredīti

● 01. 03. 2015

Overdrafts irīstermiņa aizdevums, kas tiek sniegts klientam -īpašnieks norēķinu konta, kas ļauj viņam izdarīt no šī konta uz tā sarkanā krāsā. Šis aizdevums ir mums viens no biežākajiem īstermiņa aizdevumiem, un ir starp neitrālo un nenodrošinātajiem aizdevumiem.

Tādēļ, tas ir saistīts ar augstāku procentu likmi un dažreiz pat samaksā neizmantoto summu pārtērēt. Galvenie parametri ir overdrafta limitu, kas irmaksimālā summa,banka aizdos klientam šādā veidā. Procentu likme, ti, cenu tik aizņemto naudu, un maksa par organizēšanu un veikšanu overdraftu. Overdrafts nav noteikta nomaksas aizdevumi, betklientam ir nepieciešams noteiktu laiku (parasti ir viens gads), lai atmaksātu aizdevumu, ti ar kontu, lai iegūtu " melnajā ". Tad atkal ļāva overdrafta neizšķirti sākumā.

Overdrafts, būtu jāizmanto, lai mazinātu īstermiņa naudas trūkumu un laikā desmitiem dienās, nevis mēnešos vai gados! Ja jums ir nepieciešams aizņemties naudu uz gadu vai ilgāk, meklēt citu finanšu produktu. Piedāvājumi jādod patēriņa kredītu. Šis aizdevums var iegūt no nebanku uzņēmumu kopš 6 mēnešu termiņu. Jūs varat saņemt vairāk izdevīgas procentu likmes, un jums nebūs jāuztraucas par obligātu dorovnáváním līdz noteiktam datumam.

Kas ir overdrafts un kā tas darbojas?

Overdrafts var atkārtot reizi uz " aizdevumu" atmaksāt to (ti, palielināt valsts kontu par summu, kas jums aizņēmusies plus procenti), daudzos gadījumos, tas nozīmē, ka jums ir, lai saņemtu uz melna. Kredīta atmaksa ieņēmumi ienākošos maksājumus (piem. Samaksu) savā kontā. Overdrafta tad daļēji vai pilnībā atmaksāts.

Procentu likmes

Overdrafti procenti tiek aprēķināti no summas, kas izstrādāts, līdz tiek samaksātasumma. Overdraftu procentu likmes ir no 10-19 % APR tad apmēram 1 % augstāks. Gadījumā, ja tu lieto tos kā aizdevumu uz ilgāku laiku, varbūt uz gadu, jums būs šos datus, tomēr, jāizturas piesardzīgi. Bankas ir šajā gadījumā, izmantojot divkāršu úročící sistēmu. Šī sistēma ir paskaidrots turpmāk. Procentu likme ir atkarīga no tā, vai prasītāja kā fiziskas vai juridiskas personas. Pastāvnoteikums, ka uzņēmumi var ar procentu likmes ir zemākas par 10 % gadā

Ir arī tā saucamie. Overdrafts, kadklients ir iesniegusi līdzekļus bankā, piemēram, termiņnoguldījums vai cita veida konta. Un, pateicoties mājokļu finansēšanas par overdrafta procentu likmēm arī patīkami zemas. Overdrafts privātpersonām, bet lielākā daļa pārvietojas ar interesi starp 14-16 %. Cenas ir dažkārt sašķirotas pēc klienta kredītspējas un nodrošinājuma aizdevumu formām. Uzmanība tiek ņemts arī no tā, vai tas irjauns vai esošo klientu.

Apstākļi, kas jāizpilda, lai dotu jums overdraftu tika pakļauta, nav prasīga. Mēs varam teikt, ka viņam ir tiesības uz overdraftu jebkuram pretendentam, kurš ir norēķinu konts bankā. Persona, kurai ir šajā bankas norēķinu kontā, piesakoties overdrafta piebankas. Overdrafts ir daļa no sniegtajiem normālu personīgo kontu pakalpojumiem. Laikmetā iepakotu norēķinu kontu, ir diezgan parasti iegūt overdraftu cenā, un reizēm pat neprasot par jūsu kredīta vēsturi.

Gadījumā, jaoverdrafta ne iegūt " tikai tā" banku paketē, jums ir jālūdz par to. Šis pieteikums irvisbiežāk, ja vien jūsu bankas konta iekraušana. Šajā gadījumā, tomēr tikaidažas bankas sniedz aizdevumu, pamatojoties uz tūkstošiem dokumentu, kas ir pie vērtēšanas pretendentiem pieejama. Ir kredītlīnijas palielināšana, tad var rasties pēc 3 vai 6 mēnešu laikā pēc konta atvēršanas, kad bankas ir derības, ka viņi jau zina jūsu finanšu vēsture. Piesakoties uz overdrafta konta uz nesen zřizovanému bankas parasti prasa pierādījumus par apstiprinājuma ienākumu, paziņojumi citu kontu (ja tāds ir), un dažreiz ar darba līgumu. Ja jums ir konts bankā, un jūs vēlaties, lai viņš ņemtu overdraftu un banka prasa : ka šis konts jāsaglabā vismaz trīs mēnešus, un uz tā rēķina, gāja pietiekami augstu regulārus ienākumus. Dažreiz tas ir nepieciešams noteiktu vidējo konta atlikumu.

Ieguvumi

- Rapid līdzekļu pieejamība. Mazi un lieli apjomi. Maksātspēju stiprināšana

- Pastāvīgi izņemšanas un atmaksas atbilstoši klienta vajadzībām

- Pieejams par saprātīgu procentu likmi un maksām

- Daudzi bankas overdrafts tiek uzlādēts (ja tā ir atzīta par vienu no produktiem, kas pakalpojumu kompleksu)

Trūkumi

- Īstermiņa aizdevumi. Tas reizēm var savaldzināt, kas tiek izmantots kā overdrafta aizdevumu. Tad šis process tiek izmaksāta

- Nepaklausīgs overdrafts. Tas var notikt, piemēram, dēļ jāmaksā bankai aiz uzskaitīt viņa 14. līdz 30. % gadā

Kā overdraftu?

U overdrafts uzpildes, bet tikai zvaniet vairāk saglabāja interesi, bet pēc kāda laika jums ir jāievieto kopējo aizņēmuma summu laikā. Tikai tad var turpināt atkal. Un tāpēc, kapagarināts nepieprasīto (gada, vairāki gadu horizonts)interese ir liela, unizmantošana overdrafta tad kļūst. Principā, betgalvenā atšķirība ir tā, kabanka maksā procentus par overdrafta reizi gadā vai katru mēnesi. Likmi 15 %, ir jāmaksā ikmēneša parādu pēc tam, kad piemaksāt tikai 15% - jūs vēl jāatņem i saukt saliktiem procentiem.

Veids, kā procentus par overdrafta neuzskaita tā, kaprocenti tiek maksāti tikai no tās summas, kas novilkta un tikai tik ilgi, jūs faktiski vērsa aizdevumu. Tas nozīmē, ka, ja esat izmantojis overdraftu līdz 7 dienām gadā, jūs maksājat tikai procentus par tiem 7 dienām. Atšķirībā no citiem aizdevumiem, ir tas, kaprocentu likme paliektas pats visu gadu, betsumma, ko maksājat būs tāds pats. Tas irpāreja uz salikto procentu, kas lajs ziņā kopējā cenu pieauguma aizdevuma. Ko tas nozīmē? Tikaipirmo mēnesi tevi ar procentu likmi 15,0% maksā tādu pašu summu kā uz gadu ar procentu laikā.