Padomājiet par finanšu rezervi

● 06. 09. 2017

Mūsdienās rezervēšana lielākajai daļai pilsoņu ir vairāk utopija nekā nepieciešamība. Kāpēc Bet vai ir svarīgi izveidot rezervi? Kādas krāpniecības gaida mūs un ko Vai tiešām izvairies no konsultācijām? Šie ir svarīgi jautājumi, uz kuriem jāatbild. No paša agrīna vecuma mēs radījām dažus ieradumus un vienu no svarīgiem aspektiem radīšanas procesā Rezervācija noteikti ir ieradums pakāpeniski atlikt noteiktus finanšu līdzekļus. Ja mums tā ir Tas nav vadīts jau no agras vecuma, to ir grūti radīt. Bet ne neiespējami.

Vai jums ir nepieciešams atlikt naudu šajā laikā?

Īstermiņa finanšu rezerve kā tāda paredzēta neparedzētām situācijām. Piemēram, izdevumi, lai labotu automašīnu (kas parasti nav lētākais postenis), ja mēs izkļūt no ienākumiem (vai nu mēs zaudēsim darbu vai veselības apsvērumu dēļ), utt. Tomēr jautājums paliek, cik daudzi no mums Viņš tiešām var izdzīvot 3 mēnešus bez darba un citiem ienākumiem.

Ja darba attiecības tiek izbeigtas ar vienošanos, darba devējam nav jāmaksā darbiniekiem atlaišanas pabalsts. Tādējādi summa, ko darba ņēmējs saņēmis pēc darba attiecību izbeigšanas, ir zemāka nekā tad, ja viņš to būtu saņēmis.

Piemēram, atlaišana (kas saņem 45% neto ikmēneša ienākumu par 5 mēnešiem). Ja nav rezerves, un mēs ņemam vērā patiesi nepieciešamos izdevumus, ir viegli nokļūt negatīvās summās. Mūsu modeļa gadījumā personai otrajā mēnesī būs ievērojami jāsamazina izdevumi. Turklāt, ja viņš nevarētu atrast jaunu darbu, viņš nevarēja iegūt jaunu darba vietu ienākumu, lai viņa ienākumi nevarētu segt izmaksas divus mēnešus pēc darba attiecību izbeigšanas.

Tomēr paliek jautājums, kur ņemt atlikušo naudu? Bet, ja klientam ir regulāra rezervācija, viņam tas ir vienmēr, kad tas ir pieejams. Tas nozīmē, ka tas jebkurā brīdī var to atbrīvoties un papildināt trūkstošos ienākumus.

Cik liela ir īstermiņa rezerve?

Ņemot vērā faktu, ka var būt situācijas, kad mums nekavējoties ir vajadzīga nauda, un mēs vēlamies izvairīties no parādiem neatkarīgi no tā, vai tas ir ar banku vai nebanku struktūrām, tam jābūt sešu reizi ikmēneša ienākumam. Tas ir tāpēc, ka pat visnopietnākajās situācijās tā bija ne tikai privātpersona, bet arī visa ģimene, kas tika nodrošināta finansiāli un izvairījās no nevajadzīgas parādsaistības.

Finanšu rezerve un tā ilgums

Plānojot īstermiņa finanšu rezerves, mums vajadzētu gaidīt vienu gadu. Vienkārši izsakoties, nauda, kas tiek atlikta kā īstermiņa rezerve, pakāpeniski jākoriģē. Tāpēc mums vajadzētu tos pakāpeniski izmantot. Tas galvenokārt ir saistīts ar zemāku novērtējumu. Parasti tie tiek noguldīti krājkontā, kas dod klientam tūlītēju piekļuvi finansējumam, bet šī vienkāršā un tūlītējā pieeja naudai notiek uz augstāku novērtējumu rēķina. Tādēļ tā ir īstermiņa rezerve ar termiņu līdz vienam gadam, citas finanses jāvērtē efektīvāk. Kāds ir novērtējums?

Šajā brīdī mēs redzēsim maksimālo ikgadējo uzcenojumu kontu apmēru apmēram 1,7%. Šis procents nav liels, bet tajā pašā laikā tas ir efektīvāks nekā mājās uzglabātais naudas daudzums. Kritērijs laika gaitā tiek koriģēts saskaņā ar piemērojamo tarifu. Tāpēc ir lietderīgi izvēlēties banku, kurai ir ilgtermiņa procentu likme, kas ir salīdzināma ar citām finanšu iestādēm.

Īstermiņa rezerves galvenokārt attiecas uz pagaidu ienākumu zaudēšanu ne ilgāk kā vienu gadu. Jūs varat saņemt savus ienākumus daudzos veidos, un ir pareizi patiesi salīdzināt un apsvērt, kurš no tiem jums ir piemērots. Pateicoties rezervē ar labi aprīkotu materiālu, mēs varam izvairīties no iespējamās parādsaistības grūtos laikos, un to bieži vien nav viegli iegūt.