Padomus izmeklēšana sakarā ar iegādi piemērotu ierīču

● 10. 06. 2014

Enerģijas cenas pieaug diezgan bieži, tāpēc daudzi cilvēki cenšas ietaupīt, kur mēs varam. Bet ne vairs domāju, ka varētu ieguldīt naudu piemērotās ierīcēs, kadvecais nolietojies, vai arī tad, kadtikko organizē dzīvokli. Tomēr tas irliels enerģijas izmaksas slogsģimenes finansēm diezgan daudz. Tas noteiktinepieciešams, lai koncentrētos uz to, kur mēs varētu ietaupīt enerģiju. Apskatot tuvāk atklās dažas kļūdas, kas tomēr sniedza samērā vienkāršas izmaiņas, jums vienkārši ir, lai tikai koncentrēties uz tiem.

Vecās iekārtas darbojas labi, bet par jaunu labi jānomaina pēc iespējas ātrāk, jojaunā tehnoloģija spēj darboties efektīvāk darbā un patērē mazāk enerģijas porcijas. Tāpēc, pērkot jaunu ierīci vērts skatīties etiķetes. Lai ietaupītu naudu darbībā ierīces būs piemērotas klase A + + un A + + +.

Ūdens darbojas daudzas mājsaimniecības ierīces. Pilnīgi skaidrs, veļas mašīna, kurā jums ir interese par enerģijas un ūdens patēriņa parastas mazgāšanas cikla laikā, bet arī citas darba programmas. Ļoti svarīgi ir arīiestatījums temperatūra, jo lielākā daļa mūsdienu veļas mašīnas spēj efektīvi cīnīties pret to divdesmit līdz trīsdesmit grādiem pēc Celsija. Mazgāšanas vajadzētu arī vienmēr darboties līdz brīdim, tiks pilnībā aizpildīts, lai nav nevajadzīgas drēbes jāmazgā vairākas reizes. Pērkot veļas mašīna būtu jāpielāgo tā, lai gan liela ģimene jūs gatavojas cīnīties, jo kaut kas cits ir vajadzīgs cilvēks, kurš būs cīnīties tikai par sevi, un kaut kas cits prasa ģimenes pieci. Vēl viens ūdens atkritumi irroku trauku, kuru var atrisināt, pērkot mašīnu. Viena mazgāt traukus zem tekoša ūdens tiek patērēts ap divdesmit litru ūdens, kamēr jūs mazgāt netīro traukus likt pusi tās daļu litri.

Tvaika mazgāšana nodrošināt, jo tās augstas temperatūras un spiediena trauku mazgāšanaitādu pašu kvalitāti, bet patērē tikai minimālu daļu no ūdens. Tvaika tomēr tā darbojas kālabs dezinfekcijas iznīcina visas baktērijas klāt. Personīgā higiēna ir arī svarīga. Ja jūs domājām, vai tas ir vēlams vannā vai dušā,atbilde ir ļoti skaidra. Daudz labāk ir dušā, bet, protams, uz ierobežotu laiku, kas nav, ka tur joprojām ir viena stunda. Diezganlaba izvēle atspoguļo termostata maisītāju, kas ļauj jums noteikt ūdens temperatūru, tādējādi samazinot ūdens patēriņu uz pusi. Uzstādītakumulatoru var saukt arī aeratorus, kas bagātina ūdeni ar gaisu, tādējādi vēlreiz samazinot patērēto daudzumu.

Elektroenerģijas un siltuma

Pat elektrība ir nepieciešams kaut kur ietaupīt. Ledusskapji ir viens no devourers elektroenerģijas, bet tas, protams, izmaiņas, jo pašreizējie modeļi ledusskapju joprojām var ietaupīt līdz pat septiņdesmit procentiem no enerģijas patēriņa. Diezganinteresants sasniegums mūsdienu ledusskapja durvīm irdivu slāņu struktūra, kas ļauj elastīgu pieeju, lai platību ar svaigu pārtiku bez noplūdes aukstu gaisu no ledusskapja. TV vai datora pastāvīgi patērē enerģiju, kā arī izslēgšanas paliek gaidīšanas režīmā, kas arī var tikt izmantotas mājsaimniecības gadā līdz dažiem tūkstošiem. Lai gan tas neparādās, bettiny maz gaismas var būt diezgan rīma nauda. Šī iemesla dēļ, tas maksā domāt par to, ja tas nav nomaksātu ierīces ieslēgšanas slēdzi, vai tas taisni Nevelciet tieši no kontaktligzdas.

Gaisma arī patērē enerģiju, un tur var būtrisinājums, lai energotaupības lampām, kas ir aptuveni 60-80 procentiem lielāku efektivitāti, zemāku enerģijas patēriņu piecas reizes un piecpadsmit reizes ilgāk nekā parastās spuldzes. Diezgan piemērots ir LED spuldzes, kas ilgst ilgāk, un nav prātā nav bieži ieslēgt un izslēgt.

Novecojušas apkures ierīces arī nevajadzīgi palielinot izmaksas. Šajā gadījumā ir vērts aizstāt vecās apkures iekārtas ar jaunām. Telpas nedrīkst nevajadzīgi pārkarst, jopieaugušo irideāla temperatūra 20-21 grādiem pēc Celsija. Guļamistabā, kur tie guļ, pietiek bagātīgi temperatūras no aptuveni trīs grādiem zemākām. Piemērots grīdas novest arī izolēts no zemāka mitruma un palīdz no nevajadzīgu siltuma zudumu telpās. Grīdas ir izgatavotas no dabiskiem materiāliem, ko var pārstrādāt, padarot tobioloģiski noārdāms koka vai linoleja.