Padomus, kā ietaupīt naudu

● 11. 06. 2014

Finanses nav par visiem, ar lieku vienu, ir pareizi vadīt, lai nodrošinātu sevi vai savu ģimeni. Betiespēja ietaupīt naudu, noteikti nav pietiekami, jums vienkārši ir jādomā par to, vai jums tiešām ir labākais pakalpojumu sniedzējiem, visu veidu. Pieņemsim, sejas, sejas tā, kas negribētu, lai saglabātu dažus papildu naudu? To darot, tas nav tik daudz grūti, lasītšādi, lai uzzinātu daudz interesantu informāciju, kas jums varētu būt patiešām jaunu.

Pērkot ar kredītkartēm, bankas kontu

Pat normālas iepirkšanās laikā, var būt, lai ietaupītu naudu. Tas ir ne tikai nepieciešams izmantot īpašu atlaidi notikumus daudzveidīgo tīklu lielveikalos un veikalos. Divi procenti par katru maksājuma jūs saņemsiet atpakaļ.

Tomēr pat bez finanšu atlīdzības karti maksājumiem un var būt slikts, jo, ja pareizi izvēlēta kombināciju kredītkartes, jūs varat kontrolēt savu naudas plūsmu, un jums nav pat maksāt procentus par overdrafta. Ja Jūs esatuzņēmējs, un pirkt lietas par uzņēmējdarbību, tad kā maksātājiem pievienotās vērtības nodokļa jūs par priekšmetiem, ko tieši uzņēmējdarbības vajadzībām tiks atmaksāti PVN. Pat jūs varat saņemt nodokļu atvieglojumus mājokļiem, kas ir atzītas par studijām.

Attiecībā uz banku kontiem, irproblēma, ja viņu banka maksā 10 € mēnesī. Paskatieties daži tiešsaistes banku kontiem, kas pieejami Grader un izvēlēties labāko no jūsu vajadzībām, jo tur var ietaupīt daudz naudas. Ja mācās vairāk, jūs varat saņemt īpašu studentu kontiem, ka es varu viegli nopelnīt. Ja jūs plānojat, lai saglabātu, būs lētāk izmantot pakalpojumus, dažu jauno banku. Ar viņiem, jūs varat saņemt bezmaksas ienākošos un izejošos maksājumus, un daži ir arī bezmaksas ATM izņemšanu.

Apdrošināšana un hipotekāro kredītu

Varbūt atbildības apdrošināšana ir pēdējā laikā cenu kāpumu, un šķiet, ka cenas pieaugs vēl vairāk. Šādā brīdī ir vērtspārbaudīt, vai jums tiešām ir labākais un vispiemērotāko atbildības apdrošināšanu jums. Tomēr, ja jūs apspriest atbildības apdrošināšanu internetā, jūs varat ietaupīt diezgan labi. Betcena nav tieši obligātajai apdrošināšanai, irvissvarīgākais faktors, jo jums ir jāskatās uz seguma kvalitāti, jūs neesat nepatīkami pārsteigts vēlāk. Ja vairāk regulāri ceļot uz ārvalstu galamērķiem jāiegādājas ceļojuma apdrošināšana. Bet tas varētu glābt visu gadu apdrošināšanas maksājumu karti, kas darbojas, laidažiem simtiem eiro, un ir arīlēts risinājums visai ģimenei. Atkal, mēs nedrīkstam aizmirst, vai kvalitātes nodrošināšanas simbolizē jomu apdrošināšanas segumu.

Kad jūs nokļūt situācijā, ka jums ir nepieciešams aizņemties naudu, tad jūs, iespējams, domā par hipotēku. Mēs varam teikt, ka šobrīdhipotekāro aizdevumu, irīstais laiks, jo nekustamā īpašuma cenas, iespējams, kaut ko poporostou. Daudz zemas procentu likmes būs vadīt 2014 cenas uz augšu. Ja jūs apsver iegādāties īpašumu hipotekāro kredītu,banka tagad, iespējams, atvieglos situāciju, jokonkurence tirgū ir milzīgs, lai jūs varētu saņemt samērā labus apstākļus. Tikainedaudz zonditirgus stāvokli un, izmantojot tiešsaistes kalkulatori noslēgt, ja tas būs labākais, lai hipotēku. Un noteikti nav jābūt kautrīgam apspriest, jo tas arī atmaksājas, un jūs varat saglabāt dažas desmitdaļas procenta punktu procentu likmi.

Citas iespējas izmeklēšana

Jūs varat arī ietaupīt naudu par pārtiku. Kopumā jūs varat saglabāt mājas pavārs. Ja maināt diētu, tad papildus ietaupīt jūs gaidāt arī veselīgāku iespējas. Tomēr, lētākais pārtikas produkti var nebūtlabākais mūsu veselībai, šis temats ir labāk, lai iet cauri rakstu vai stāsts. Piekļuve internetam ir arī kaut kas, un jums vajadzētu informēt jūs, ja jums nav jāmaksā par to too.

Varbūt telekomunikāciju uzņēmumi var mēģināt vienoties par zemāku cenu nekā sarakstā. Jūs varat izmēģināt haggling info līnija ar paziņojumu, ka jums ir daudz labāku piedāvājumu no konkurējošo uzņēmumu, kas tiešām ir iespējams cenu samazinājumu. Internetā jūs atradīsiet arī dažādus greideri cenas. Zvans ir arīiespēja, kur jūs varat ietaupīt. Nesen izdevies samazināt izmaksas klientiem daudz mazākām summām, bet agrāk nebija izņēmums vai kontiem vairāk nekā tūkstotis eiro. Attiecībā uz šādiem cilvēkiem, tas ir ideāls neierobežots plāns. Bet viņš nav piemērots, lai cilvēkiem, kas nav zvana pārāk, jo viņi varētu tērēt vairāk, nekā pirms tam. Visvairāk telefonija ir, lai būtu kāds no sarunu korporatīvo maksām, un, ja jūs strādājat ar maza vai vidēja lieluma uzņēmumam, tad mēģināt veidot galvu nonākt saskarē ar pakalpojumu sniedzēju vai organizētā izsolē. Tad katra darbinieka var pasūtīt ar tarifu, kas būtu nepieciešams, lai par ģimenes locekļiem vai draugiem. Ja jums nav šāda iespēja, mēģināt apsvērt citu iespēju. Tas dod iespēju jāņem vienam no virtuālo operatoru. Pattelefona sabiedrība var vienoties draudus atstājot iespējams apspriest labākus nosacījumus.

Jūs varat arī ietaupīt enerģiju. Piegādātāji gāzes un elektrības ir dažādas citātus, un tā maksā, lai apskatīt tos. Atcerieties, tomēr, regulāri pārbaudiet, vai jūsu piegādātājs ircena joprojām ir pieņemama, vai arī atrast labāku cenu. Atkal, tas maksā, lai salīdzinātu cenas internetā, kur var atrast daudz ko interesantu. Turklāt, pat ja ikdienas darbībā var ietaupīt enerģiju. Galddators var aizvietot mazāku rīma formā klēpjdatorus. Arī viņi var iegādāties energoefektīvas spuldzes, vai vēl labāk, LED spuldzes. Noteikti vērtspirkums varianti ierīces, kadvecais iet uz visiem laikiem. Jūs varat arī ietaupīt uz apkuri, ja jūs nolemjat, lai norobežotu savu īpašumu.