Padomus un konsultācijas par nelaimes gadījumu apdrošināšanu

● 08. 06. 2014

Nelaimes gadījumu apdrošināšana, lai jūsu auto ir noteiktiļoti sirsnīgs palīgs. Tas ir labi, ka tā, jo pēc tam, kadnegadījums ir noticis, jums būs ļoti ērts. Kad jūs saņemat auto, jums ir nepieciešams, lai vienmēr paturiet prātā, ka jums var būt nākotnē, nelaimes gadījumā vai jūs citādi sabojāt automašīnu. Un tad jums ir nepieciešams, lai kaut kā atrisināt šo problēmu, un patiesībā jūs vienkārši palīdzēt nelaimes gadījumu apdrošināšanu, lai palīdzētu šādos gadījumos gandrīz vienmēr palīdz. Jūs varat būtļoti labākais vadītājs, ievērot ātrumu, ievērot visus ceļu satiksmes noteikumus un braukt uzmanīgi, jo iespējams, bet vienkārši nekad absolūti nav garantijas, ka nekas nenotiks, lai jūsu auto. Vai kāds kapāt kāds iet pār jums tādā veidā, jūsu auto pēkšņi var būt traucējumu un jūs vadību untamlīdzīgi. Tas vienkārši nekad zināt iepriekš.

Līdzīgi, kā, rūpējoties par sevi, bet slims, salauzt kāju, sastiepumiem ceļa, pauze savu roku, untamlīdzīgi. Jūsu auto nav pienācis kaitēt ceļu satiksmes negadījumu. Jūs parks to autostāvvietu un atrast kādu, jūs varat lauzt spoguli, bojājumu durvis untamlīdzīgi. Tas ir nepieciešams, lai uzstādītu labu apdrošināšanu. Visas apdrošināšanas jums vēl negarantē, ka jums būs pasargāti no šiem nelaimes gadījumiem vai citiem bojājumiem transportlīdzeklim. Nelaimes gadījumu apdrošināšana ir jābūt tādam, lai jūs, ja noticis nelaimes gadījums vai bojājumiem, lai aizsargātu un palīdzētu jums šajā grūtajā situācijā. Tas ir arī labi, lai atjauninātu savu auto apdrošināšanu, jo cenas mainās un mainīt situāciju. Jums ir nepieciešams domāt par to, kā arī līgumu ar un veidot. Tas ir nepieciešams, lai izlasītu līgumu rūpīgi izpētīt to.

Mūsdienu tirgū irvairāki apdrošināšanas sabiedrību un nelaimes gadījumu apdrošināšanas sabiedrībām, kas piedāvā apdrošināšanu. Protams, tie piedāvā dažādas cenas, dažādiem produktiem, dažādos apstākļos, dažādu īpašos piedāvājumus untamlīdzīgi. Tas ir tikkonkurētspējīga cīņa, lai iegūtu tik daudz klientu, cik iespējams, un iegūtvislabāko no jaunajiem klientiem, un kas viņi būs izveidot visaptverošu apdrošināšanas pakalpojumus. Izvēloties auto apdrošināšana irlaba ideja, lai atrastu visu piedāvā ārkārtas apdrošināšanas sabiedrībām, un uzzināt, ko viņi piedāvā, cik daudz ko piedāvāt, kādi ir nekļūdīga līgumu, kas ir atmaksājamas nosacījumiem kā citiem nosacījumiem untamlīdzīgi.

Nevis no lietām, kas jums atrast internetā, greiders ārkārtas politiku, kas parādīs tiešilētāko. Tas ir labi, lai būtu labs apskatīt jūsu prasībām, kā arī uzzināt, ko visi jūsu auto apdrošināšana nodrošina, un kādos apstākļos tas ir jūsu transportlīdzekļa apdrošināšana segs, un kādi ir izņēmumi. Protams, tas, ka, ja jūs izraisīt nelaimes gadījumu sevi un reibumā alkohola un narkotikas, tāpēc jums kaitēt, neviens, lai palīdzētu samaksāt par vienu arī nemaksā zaudējumus, kas jums iemesls sevi. Tātad jums ir nepieciešams, lai uzzinātu, kādi ir izņēmumi, ļaujiet viņiem zināt, ko jūs varat sagaidīt no jūsu līgumu. Kā, bet ne tādas nelaimes gadījumu apdrošināšanas darbus? Kas patiesībā kalpo? Kur jūs varat organizēt to? Vai jums vienmēr palīdzēs, ja jums to vajag? Tas viss un vēl vairāk jūs uzzināsiet šajā rakstā, lai palīdzētu jums caur nelaimes gadījumu apdrošināšanu.

Kas patiesībā izmanto transportlīdzekļa apdrošināšanu

Sadursmes apdrošināšana aizsargā savu auto pret bojājumiem, ko rada dabas katastrofas vai izveidots kā rezultātā negadījumā, transportlīdzekļu zādzību, nesankcionētu izmantošanu transportlīdzekļu vandālismu. Nejauši esat nelaimes gadījumu apdrošināšana sedz zaudējumus vai bojājumus jūsu auto, ja jūs izraisīt nelaimes gadījumu pats. Ja tas irpretējs gadījums, proti, ka jums nebūs izraisīt nelaimes gadījumu, tas būs jāmaksā par remontu un segt savus zaudējumus no nelaimes gadījumu apdrošināšanas vaininieks (otra vadītāja). Auto apdrošināšanas citātus jums sakārtot jebkuru transportlīdzekļu apdrošināšanas sabiedrība savā birojā. Ir arī apdrošināšanas aģentiem, kas var nākt uz jūsu mājās un palīdzēs jums organizēt visu, kas komforts jūsu mājās. Saskaņā ar to, kas būs piemērots Jums, un kā tas būs tērps jums. Sadursmes apdrošināšana parasti slēdz uz nenoteiktu laiku, ja vien, protams, tas ir jūsu eksprespasta vēlmes un apdrošināšanu, tas ļauj noslēgt līgumu uz noteiktu laiku, parasti tas ir, bet uz nenoteiktu laiku. Jūs varat tikai atcelt līgumu un tikai pēc rakstiska pieprasījuma, un nosūtīt to uz apdrošināšanas sabiedrības vai apvienojot to tieši uz biroju apdrošināšanas sabiedrības.

Kā jūs izvēlēties sadursmes apdrošināšana?

Izvēloties vispārējo apdrošināšanu, jums ir jāizvēlas gudri sadursmes apdrošināšanu, un jums ir jāizvēlas saskaņā ar noteiktiem parametriem vai rādītājiem. Koncentrēties galvenokārt uz cenu prēmijas klāstu apdrošināšanas aizsardzību, kas nozīmē risku apdrošināšanas gadījumu, dabas katastrofu, zādzības, vandālisms, individuālā lokauts apdrošināšana uc),klāsts palīdzības pakalpojumu (koapdrošināšanas sabiedrība pēc negadījuma piedāvā bez maksas, kas nozīmē, ka velkošā transportlīdzekļa, atlīdzību par izmitināšanu, alternatīva transporta, juridiskā palīdzība, utt), kopapdrošināšana, un citas lietas. Viss ir jūsu cerības, kas, iespējams, nebūs atrast daudz, tāpēc ir labi, lai koncentrēties uz svarīgākajām lietām, šie citi var veikt nelielu kompromisu par viņu prasībām kompromisu. Ideāls nelaimes gadījumu apdrošināšana, iespējams, nevar atrast, bet tas uzreiz ir labi neupsatpirmais variants.

Rādīt labu cenu par jums

Ko mēs uz šodien ir ļoti nepieciešams, lai saglabātu, kur jūs varat ietaupīt obligāta visur. Es par nelaimes gadījumu apdrošināšanu. Protams, nav, ka stils, kas nelaimes gadījumu apdrošināšana ir žāvētas, protams, nav, bet jūs varat izvēlēties nelaimes gadījumu apdrošināšanu, kas būs pieejamas, un, ja jums nav jāmaksā nevajadzīgi lielākas vai augstas summas. Lai aprēķinātu nelaimes gadījumu apdrošināšana vienmēr ir svarīga cena automašīnu. Tas ir atkarīgs no transportlīdzekļa un tā vecumu veida. Apdrošināšanas sabiedrība tik ieinteresēti stāvokli jūsu transportlīdzekļa, servisa vēsturi, nobraukuma vai automašīnu. Pēc noklusējuma, apdrošināšanas uzņēmumiem neļauj apdrošināšanas automašīnas, kas ir vecāki, desmit gadiem. Valstī ir vidējais vecums ir aptuveni divpadsmit automašīnām un auto apdrošināšana ir aptuveni divdesmit pieci procenti no visām automašīnām. Apdrošināšana automašīnām, kas ir vecāki par desmit gadiem, vairums apdrošinātāji piedāvā sakarā ar to, ka, ja tas bijanegadījums,vadītājs varētu saņemt mazāk naudas, nekā to, cik daudzapdrošināšanas sabiedrība maksā, un maksā viņiem loģiski.

Papildu apdrošināšana var gandrīz jebko

Ja jūs pērkat jaunu automašīnu, tas ir labi domāt par to, ko visi jūs vēlaties apdrošināt savu automašīnu. Tā maksā jums organizēt pilnu klāstu apdrošināšanas riskiem. Tas nozīmē, ka apdrošināties pret dabas katastrofām, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, apdrošināšanu pret zādzību, apdrošināšanu pret vandālismu. Individual risks, tomēr var papildus apdrošinātam atsevišķi. Starp klienti bieži populāra kombinācija automašīnu iznīcināšanu, jo dabas katastrofas un kaitējumu negadījumā. Ja jums pieder automašīna vecāku par pieciem gadiem, ievērojami samazina risku, zādzības un vadītājiem ir jābūt mazāku kaauto nāk kopā tā degunu ārā tik tālu, tas nav svarīgi, lai viņiem. Šajā brīdī ir ieteicams organizēt apdrošināšanu pret nelaimes gadījumu risku un dabas katastrofām, apvienojumā ar augstākiem atskaitījumiem. Jadiena novietots slēgtā garāžā vai apsargājamā autostāvvietā, tas ir līdzīgs. Nevajadzīga brīdī šķiet, apdrošināšana pret vandālismu un zādzības no automašīnām, tas parasti ir pārmērīgi dārgi un nevajadzīgi dārgi.

Kas ir nepareizi? Pārāk daudz ir slikti

No Apdrošinot jūsu transportlīdzeklis ir izturējis dažus no tā laika? Ja tā, tad tā irlaba ideja, lai pārbaudītu topašreizējo vērtību jūsu automašīnu. Ja jūs konstatējat, kacena ir ievērojami zemāka nekā tad, kad jūs apdrošināt auto, iespējams, ir apmēram maksā pārāk augstu apdrošināšanu un jūsu auto ir nevajadzīgi pārapdrošināšanu. Ja kaut kas notiek, jūs saņemsiet tikai tirgus cenu automašīnu, atskaitotatskaitāms piekrita. Ja jūs pārmaksāt savu apdrošināšanu, finansēm nevajadzīgi throwing prom tā, kaapdrošināšanas atlīdzība nevar saņemt to atpakaļ.

Daļu no kompensācijas

Auto apdrošināšanas citātus, lai sarunas ar izvēlēto atskaitāms. Tādējādisummavadītājs apmaksā apdrošināšanas gadījumu viņu pašu. Jūsu apdrošinātājs, lai saņemtu summu, kas pārsniedz atskaitāms. Piemēram, organizēt līdzdalību piecus tūkstošus, betsumma ir divdesmit tūkstoši. Jūs maksājat pieci, un jūsu apdrošināšanas kompānija apmaksā pārējo. Klientiem,augstākspašrisks, jo zemākacena, apdrošināšanas jums. Bet piesargāties, jūs neesat apdrošināts pret nelielām skrambām, skrāpējumiem untamlīdzīgi. Jabojājums ir vairāk loģiski saņem mazāku kompensāciju, tāpēc ir nepieciešams, lai skaitlis lietas, pirms tie iesnieguši līgumu, un jūs to parakstīt.