Pamati Investīcijas

● 02. 06. 2014

Kurš negribētu, lai būtu ts " bezdarbnieku kūka ", vai vienkārši " remodeling " naudu no vienas vietas uz otru, nebohatnul. Bet ieguldot nav daudz putekļus. Kā šo sarežģīto sistēmu beigās, bet var sagaidīt lielu peļņu, pilnīgi zaudē, mēs centīsimies atbildēt šādas rindas.

Risks vai ieguldījumu droši?

Ja jūs nolemjat, kanauda paliks Turklāt paslēpt to zem matrača, jo cūciņa banka, vai ļaut viņiem vienkārši atrodas apkārt gandrīz bezprocentu kontu, jums ir nepieciešams pārdomāt dažas lietas. Tou ir viens no galvenajiem, kādā veidā iet par viņa ieguldījumu. Ja jūs vēlaties doties uz lielāku risku, bet ir atkalaugstākas ražas rēgs, un vaitā sauktā stick zemē, iet uz kaut ko vairāk stabilāku, drošāku un mazāk riskanta, unrezultātā ieņēmumi nav kaut kas revolucionārs. Saskaņā ar šo pamatlēmumu pēc tam izdod tālāk. Neatkarīgi no tā, jūs izvēlaties iegādāties akciju skaitu vai valdības obligācijām. Vienalga, vai izvēlaties bet riskantāka vai mazāk riskantu ceļu pa labi sākumā, jums ir jāsaprot viena lieta: neticu,get bagāts ātri.

Kā jau minēts, ja ieguldot ir viens vienkāršs mācība - ko jūs vēlaties, lai būtu lielākas ražas,nepieciešams doties uz lielāku risku. Lai novērstu risku, bet tajā paša sākuma ieguldījumu, tas ir labi, lai jūsu portfolio dažādošanai, cik vien iespējams, citiem vārdiem sakot, tie neienāk visu savu naudu akcijās, ja tikai viens uzņēmums vai tikai zelta ķieģeļiem. Savu naudu mēģina izplatīties starp dažādiem krājumiem, kopfondu, obligācijas vai ķīlu zīmēm. Ar šo ieguldījumu diversifikāciju, bet atcerieties, jums ir pietiekami daudz naudas, pat uz tipisku dzīves. Kā tad, ja tas tā nebūtu, un jums būtu nepieciešams lielāku naudas summu, un jums būs arī nelabvēlīgos apstākļos būtu nekavējoties pārdot akcijas, protams, jūs zaudējat.

Ieguldīt ko?

Valsts ir galvenokārt ieguldīti obligācijās un akcijās. Obligācijas vai obligācijas ar bankas vai lielāko valsti un cilvēkiem, kuri nopirka laimestu, ienākumu konkrētu interešu izdotie. Tie, kuri noteikti, lai ieguldītu, bieži vien arī iegādāties akcijas. Tas irdrošības veidu unakciju īpašniece saucakcionārs. Vienkārši mēs varam teikt, katas, ka kāds pieder akcijas un pieder nelielu gabaliņu uzņēmuma vai ir iesaistīta operācijā. Ieņēmumi tirdzniecības akciju irstarpība starp pirkšanas un pārdošanas cenas, kā arī dividendes - tas ir vēl viens termins ieņēmumiem, kas iet ar akcionāriem, kam pieder akcijas. Dividenžu daļu, ko akcionāru sapulce, un maksājuma summa parasti ir reizi gadā. Jāatzīmē, ka dividendes, kas piešķirtas akcijām. Tādējādi jūs varat izvirzīt par dividenžu ienākumiem, jums ir pieder kapitāldaļas kādā tā sauktajā izšķirošajā dienā akcionāru sapulci, nosaka par dividenžu izmaksu. Salīdzinājumā ar citu veidu uzkrājumiem vai ieguldījumiem, lai jūs netur akcijas visu gadu, lai pretendētu uz dividenžu izmaksu.