Pašu vai izīrē mājokli

● 11. 12. 2014

Pašu vai izīrē mājokli? Šis jautājums ir brīdī izdevīgiem hipotekāro procentu likmes daudzās mājsaimniecībās karsts temats. Ieskatieties desmit jautājumiem, kas jums ir, izskatot savu mājokli atbildi.

Pamata banku procentu likmes ir mainīgas, un to līmenis mainās ik brīdi. Jūs nevarat gaidīt likmes saglabāsies noteiktā līmenī uz visiem laikiem. Tomēr daudzi cilvēki, pateicoties izdevīgiem nosacījumiem, piemēram, nolēma doties uz privāto mājokļu. Ja jums nav dzīvot īrētā dzīvoklī vai mājā, un domāt par savu mājokli, jūs varatgalīgais lēmums, salīdzinot plusi un mīnusi.

Priekšrocības kam pieder mājas

Iegāde sava nekustamā īpašumu ir viens no galvenajiem dzīves lēmumiem. Kurš domā savu mājokli, jūs varat meklēt apstiprinot savu lēmumu ar pareizajiem argumentiem. Iegādāties savu dzīvokli vai māju, runā par šādiem faktiem. Kaut arī naudas, krājkontus un termiņnoguldījumi ārkārtas apstākļos (piem., A monetāro reformu hiperinflācijas, sacelšanās, revolūcijas un militāros konfliktos) strauji amortizējami īpašuma vērtības mēdz saglabāt.

Sava nekustamā īpašuma, var uzskatīt par drošu pensionēšanos. Pensijas vecumā, pat tad, ja jums palikt vienatnē, nav jāuztraucas par palielinot nomas maksu. Pēc nāves savu īpašumu var kalpot nākamo paaudzi.

Daži cilvēki domā savu mājokli kā rentablu ieguldījumu. Kur būstirgus vērtību jūsu īpašumu divdesmit, trīsdesmit vai četrdesmit gadiem, tagad ir grūti uzminēt. Zināms ir tas, kanekustamā īpašuma cenas ietekmēs vietas pievilcību, vietējo darba vietu,pieprasījums pēc mājokļu cenas ir kopumā īres mājokļus.

Trūkumi pieder mājās

Viņam pieder mājas trūkums irsaite uz vienu vietu. Lai gan jūs varat pārdot īpašumu un pārcelties uz citu vietu, nevar izdarīt šīs izmaiņas, bez papildu laika un finanšu jautājumu.

Daudzi cilvēki izvēlas savu mājokli, jo hipotekāro iemaksa ir salīdzināms ar īres maksas lielumu. Salīdzinot ar īres īpašuma atmaksāt visu aizdevuma jums. Tomēr, pirms jūs maksājat atpakaļ visu hipotekāro kredītu, jums ir gaidīt lielāku finansiālo slogu. Hipotēku būs daļa no jūsu mājsaimniecības budžetu vismaz divus gadu desmitus. Kad dzīvo savā īpašumā, jums ir arī rēķināties ar citiem papildu izdevumiem, uzturēšanai un remontam.