Patēriņa kredīts

● 11. 12. 2014

Vārda apgrozības līdzekļus, iegūstot tulkošana. Bet ko tas nozīmē praktiski? Kad runājam par tā saukto apgrozības kredītu, mēs domājam, īstermiņa aizdevums ar iespēju citiem atjaunošanas. Sakarā ar kredīta izņemšanas aizdevuma, apgrozības aizdevumu darbojas tāpat kā kredīta overdraftu.

Vienīgā atšķirība ir tā, kaapgrozības kredītlīnija ir mērķtiecīgu raksturu. Šis aizdevums ļauj jums izdarīt naudu, lai finansētu apgrozāmos līdzekļus, un tiek uzskatīts par ideālu līdzekli finansēšanas parādiem, vai inventāra iegādi. Šis kredīts nav labi izmantot kā ilgtermiņa aizdevumu, bet tai ir jāstrādā kā rezerve starp laiku, kad jums būs samaksājis rēķinu.

Banku un nebanku iestādes piedāvāt klientiem par atjaunojamais kredīts nomaksas maksājumi papildus iespēja pieteikties uz kredītkarti. Ar šo karti, jūs varat maksāt tieši veikalā un iegādāties summa tiks atskaitīta no aizdevuma. Tātad izsniegtās kartes pamatā apgrozības aizdevumu. Kartes lietotājs ir pieejami līdzekļus maksimālā apmēra saskaņotā aizdevumu. Katrs pirkums samazina atlikumu kartes un līdz ar tosumma, koklients joprojām var izmantot bankā. Aizdevumsklients atmaksā no fiksētajiem norunāto summu ar fiksētu procentu likmi.

Laikā sūknēšanas atmaksa notiek automātiski, kad runa ir par maksājumu kontā. Ja esat tādējādi ieguvis apgrozības kontu karti, jūs varat nākamais pirkums preču vai pakalpojumu rēķināties ar naudas izņemšanu. Šī karte nodrošina tā īpašniekspastāvīgs finanšu rezerve. Šis aizdevums var izmantot ilgtermiņa (nozīmē atgūstamību aizdevumu) atkārtoti un atjaunojama. Maksimālais atmaksas termiņš ir viens gads. Aizdevums var atmaksāt jebkurā laikā bez soda maksas, protams. Kad jūs saņemat avansa maksājumu,atjaunojamais kredīts tiks atmaksāts, un šajā brīdī jūs atkal varat lūgt bankai nākamo zīmējumu.

Patēriņa kredīts ir galvenokārt paredzēts uzņēmējiem un uzņēmumiem, lai finansētu darbības vajadzības. Aizdevums irrisinājums, jo īpaši uzņēmumiem, kas nepieciešams, lai saņemtu naudu no viņu uzņēmējdarbību, pirms tie tiks pakļauti unrēķinu maksājums no klientiem. Aizdevums ir paredzēts uzņēmējiem vai tiem, ar mainīgu, bet pozitīvu kapitāla uz savu personīgo kontu. Šādas personas apgrozības kredītu saņemt līdzekļus, lai pārvarēt laika posmu starp rēķinu un brieduma viņu prasību. Aizdevums tiek sniegts jebkurā valūtā uz vienu gadu. Atjaunojamais kredīts apspriež patstāvīgi, tas irstandalone finanšu produkts, kas nav daļa no jebkuras programmas vai personīgo kontu, tāpēc tas nav svarīgi, par kādu bankas tur norēķinu kontus.

Šīs priekšrocības ietver iespēju par apgrozījuma kontaatkārtota izmantošana kredīta dēļ kredītkarti un brieduma tās parāda un kredītlīnijām, kā arī ārvalstu valūtās. Turklāt precīzi zināt, cik daudz jums ir jāmaksā par noteiktu laika periodu interesi. Trūkums ir skaidri augstu maksu un augstas procenti par novēlotiem maksājumiem un zemu kredīta limitu. Jo tas ir uzskaitīti kā apgrozības kredīta mērķa, jo procentu likme ir ievērojami samazināts. Procenti ir mazāks par overdrafta aizdevumu. Procentu likme var noteikt un kustamā. Mainīga likme ir saistīta ar starpbanku tirgus likmēm. Lai nodrošinātu apgrozības aizdevumu izmanto pircēju un pasūtītāju parādi, bet es varu galvot nekustamo īpašumu, noguldījumus, vai arī tas ir izmantot civiltiesisko atbildību.

Kredīta pieteikumu ir nepieciešams kā pielikumus izsniegt dokumentu, kas apliecina juridiskās personas statuss klienta, kā arī gada finanšu pārskatus par iepriekšējiem trīs gadiem, un nodokļu deklarācijas par to pašu periodu. Tas joprojām detalizēti aprakstīts biznesa plānā, kurā norādīti status quo īpašības. Čehijas tirgū šobrīd ir daudz bankas un privātie uzņēmumi. Par šiem aizdevumiem vienmēr ir labāk uzticēt savu naudu rokās augstas kvalitātes un pierādītu sabiedrību un neizrādīt mazākām institūcijām, pat ja pievilkt zemāku procentu likmi. Saprotam, ka naudu no finanšu iestādes būs atkarīga ne tikai jums, bet arī jūsu darbiniekiem un viņu ģimenēm.