Personal bankrots

● 11. 12. 2014

Vai jūs aizņemties, un tagad nevar atmaksāt? Debitori nepilsoņi uzņēmēji var atbrīvoties no parādu savas saistības. Parparādnieks tiek uzskatīta jebkura persona, kas navuzņēmējs, ir vairāk kreditoru un nespēj atmaksāt savas saistības. Parādnieks var oddlužit divos veidos. Nu pārdos visus savus aktīvus, vai dzīvos piecus gadus iztiku.

Piešķirt parādu atvieglojumus priekšlikums jāiesniedz rakstveidā tiesā maksātnespējīgas, un tajā jāiekļauj aktīvu un saistību sarakstā, sarakstiem, parādot ienākumiem aizņēmēja un par pēdējo trīs gadu laikā. Tajā arī jāiekļauj rakstiska piekrišana nenodrošinātajiem kreditoriem, kas piekrita ar aizņēmēju, kavērtība sniegumu būs mazāka par 30 % no tās aktīviem. Viņu paraksti ir savienot visus kopražojumiem parādniekiem, piemēram, sieva vai vīrs, vai galvotājiem.

Tiesa, tomēr, šādspieteikums neatbilst automātiski apmierināt parādniekam var noraidīt vairāki iemesli. Japarādnieks īsteno negodīgu nodomu un, japieteikums ir par parāda atvieglojumiem, ko personām, kuru priekšlikums jau ir izlemts iepriekš. Tās saistības veidā parādu atvieglojumu, joaizņēmējs var izņemt tikai vienu reizi mūžā. Citi iemesli ir, ja rezultāti liecina par bezatbildību un nevērīgo attieksmi parādnieka vai ja nenodrošinātie kreditori ir izpildīti par summu, kas mazāka par 30 % no to kopējiem aktīviem un kreditoriem nepiekrīt.

Viss process parādsaistības ir skaidri noteikumi un stingri jākontrolē. Visāviss process uzstāsies vairākus priekšmetus - protams, ir parādnieku un viņa nenodrošinātos kreditorus, tiesu un bankrota administrators, kurš ir iecēlusi tiesa, un jāatbilst likuma prasībām. Ja Jums ir interese, un neredzu, parādu atvieglojumi ir cits veids, kā problēmu, jums vajadzētu zināt, kaforma personas bankrotu nevar atbrīvoties no nodrošinātajām saistībām, ti, hipotekārā kredīta vai līzinga. Šajos gadījumos,orderis viņa saistību nekustamo īpašumu vai kustamu. Jūs varat dzēst parādu no tās saistībām, kas rodas no patēriņa kredītiem, pirkšana uz nomaksu vai naudas aizdevums.

Personal bankrots navčehu specialitāte,līdzīgs režīms attiecas visā pasaulē. Plaši izmanto, piemēram, Vācijā. Parādnieki parasti izvēlas formu iemaksu parādu atvieglojumu režīmā pēc pieciem gadiem no tiem, kuru ienākumi ir tikai nekonfiscējamam minimums. Nekonfiscējamības individuālie vismaz divas trešdaļas no tās personas iztikas un izmaksātā normatīvo mājokļa izmaksu summu. Maksājumu grafiks attiecas tie paši noteikumi, izpilde. Galvenā atšķirība ir tā, kaaizņēmējs zina, ka pēc pieciem gadiem būs tīrs un var rasties apzināti strādāt, kā tas bieži notiek gadījumos klasiskās izpildi. Parādniekam ir pienākums sadarboties ar parādu atvieglojumu, citādi draud bankrots. Bez tam, jums ir monetize dāvanas vai mantojumus un ieņēmumus, lai dotu savu kreditoru. Svarīgas izmaiņas nekavējoties jāziņo viņa maksātnespējīgām administratoriem.

Japarādnieks pareizi un savlaicīgi izpildīt visas saistības saskaņā ar apstiprināto kārtību parādu atvieglojumu, bankrots Tiesa, uzklausījusi parādniekam rezolūciju, kura atbrīvo viņu no maksāt parādus, kas ir iekļautas parāda samazināšanu, cik lielā mērā vēl nav sasniegti. Gadījumā, ja aizdevēji maksā mazāk nekā 30% no parāda,parādniekam ir jāpierāda, ka tas noticis, pateicoties viņa tīšu pārkāpumu. Jebkurš bankrots, kas pēc tam par to tika atzīts viņa kreditori tikpat nenodrošina augstāku veiktspēju.

Pēc pieciem gadiem, lai gancilvēks vairs navparādnieks, betaizspriedumi par personas bankrotējušo jau vaļā no tā. Bankas atzīst, kaiepriekšējais personiskā bankrota atsaukties kad klienta nākamo aizdevuma pieteikumu. Ja tas automātiski nenozīmē, ka vairs nav šādapersona nav saņemt kredītu, banka apstipriniet. Bankas cenšas apgalvot, ka ieraksti personas maksātnespējas parādnieku paliek indeksā. Ir ieteicams likt cilvēkiem domāt divreiz pirms izvēlas aizdevumu.