Personal bankrots irgrūts sākums, kam nav parādu

● 10. 06. 2014

Paziņojums par uzņēmuma bankrotu, nav patīkama, un nemaz vienkāršs solis, bet konkurētspējīgai tirgus ekonomikai tas notiek. Kopš 2008.gada, pateicoties bankrota tiesību visas juridiskās un fiziskās personas var būt " bankrotējis " persona, bet tikai saskaņā ar konkrētiem apstākļiem un nosacījumiem, kas ir diezgan grūti.

Augstas parādi, kuru atmaksa nav vadīt, jūs aizvedīs personas bankrotu. Ceļojums ir diezgan sarežģīti, un dzīve pēc bankrota ir arī navgabals kūka, bet ir pozitīvi. Jūs maksājat tikai 30% no parāda, novērstu turpmāku izpildi un nekontrolējamu eskalāciju interesi.

Sasniegt Institut parādu atvieglojumus jūs kā indivīdu, kam ir parādi vismaz divu kreditoriem, papildus to finansiālās saistības nedrīkst būt ilgāks par 30 dienām kavēto, kas notiek, jamaksājumu grafiks, lai jums, jo no milzīgi parādi kļūs tikai papīra dati. Lai jautājumiem sliktāk, failu bankrotu, jūs varat pieprasīt tikai tad, ja nav bijuši pēdējo piecu gadu laikā ir notiesāts par noziedzīgu nodarījumu, aktīvu vai saimniecisko raksturu.

Izmantojot Maksātnespējas likuma var būt parādu atvieglojumus divos veidos. Būtpar īpašumu, ko iegādājāties brīdi, kadtiesa apmierināja savu parādu atvieglojumus tirdzniecība. Vai atmaksāt dažu naudas summas, kura summa ir noteikta iepriekš.

No tā izriet, kasvarīgs nosacījums pasludina bankrotu, irīpašums,aizņēmējs ir gatavs pārdot, kas atbilst iepriekš minētajā pirmajā gadījumā. Ieņēmumi no pārdošanas, bet ir jāpanāk vismaz 30% no kopējās summas. Ja jums pieder šo īpašumu, ir nepieciešams, lai būtu ienākumi (kas var būtalga, alga, pensija jebkura veida), ar kuru jums būs iespēja piecu gadu laikā regulāri jāmaksā vismaz 30% no saistībām. Tas var būtgadījums, ka jūsu ienākumi ir zemi, un tāpēc to nevar izmantot parāda samazināšanai. Tad pastāviespēja pasludināt personisko bankrotu, piedaloties trešās personas, kas būtu gatavi dot savu ieguldījumu atmaksu. Jūs vienmēr varētu paļauties uz to, ka vismaz piecus gadus, jums būs dzīvot pie iztikas minimuma.

Pirms jūs nolemjat, lai izmantotu institūta parādu atvieglojumus, lai saglabātu prātā, ka tas nav tā vērts, lai ieslēgtu nodrošināti parādi, noma, hipotēkas, parādu, apdrošināšanu NGA, nodokļu parādu un saistībām pret valsti.

Pirmais solis ir nosūtīt personīgo bankrota pieteikumu sākt maksātnespējas procesu kompetentajā apgabaltiesā, kas darbojas šajā jomā, savu dzīvesvietu. Priekšlikumā ir jāuzrāda drukātā vai elektroniskā formā, bet tai jābūt oficiāli verificēt, jaceļš " pasts" ir saņemt elektronisko parakstu.

Sekmīgi uzskatīt savu priekšlikumu, un tā satur dažus " obligāts" pozīcijas. Tie ietver ienākumu deklarāciju un sarakstu ar savu īpašumu, tai skaitā visām pretenzijām uz šiem aizņēmējiem. Īpašuma uzskaite apstiprina eksperta atzinumu. Tāpat atcerieties, lai sarakstu jūsu saistības, kopā ar aizdevējs rakstisku piekrišanu nenodrošināto kreditoru (Tas ir tikai tad, ja jūs nevarat piedāvāt kreditoru amortizāciju parādiem par summu 30 %), kā arī par to, kā parādu atvieglojumi tiks īstenoti.

Tadtiesa piešķirs bankrota administrators un sākt trīsdesmit dienu termiņš prasījumu iesniegšanai.

Ja jūs atbilstat visām prasībām (rakstīt projektu tīkamākās izsaukt eksperts juridiskos jautājumos), untiesa apstiprina budžeta izpildi parādu un nenodrošināto kreditoru izlemt, vai pārdot savu īpašumu vaiveikšana atmaksas grafika.

Protams, tas ir iespējams, kabankrota tiesa noraida parādu atvieglojumus, vai apstiprināt. Pēc tam izlemt par savu bankrota veida bankrota. Tomēr, saskaņā ar Maksātnespējas likuma var pārsūdzēt tiesas lēmumu. Tad viņš divu mēnešu laikā pieņem lēmumu par lietas būtību jūsu apelāciju.

Pildot grafika (regulāras ikmēneša parāda maksājumus), laikā, jums ir nepieciešams strādāt algotu darbu. Ja esat bez darba un aktīvi cenšas gūt ienākumus. Ja jums tādas vērtības kā mantojumu vai dāvanu, tāpēc ir nepieciešams, lai monetize un izmantot ieņēmumus, lai ārkārtas maksājumiem, kas pārsniedz grafiku. Par katru dzīvesvietas vai nodarbinātības izmaiņas termins "maksājums " laikā, ir nekavējoties ziņot par maksātnespējas administratoru unkreditoru komiteju. Paturiet prātā, ka 15 janvārī un 15 jūlijs iesniedzēju maksātnespējas administrators, komiteja ieņēmumus par pēdējo 6 mēnešu laikā. Tas var būt, kamaksātnespējas administrators,tiesa vaiKreditoru komiteja būs pēc jums pieprasīt iesniegt nodokļu deklarācijas periodā savu parāda atvieglojumu. Un sniegumu "bankrota", lai izvairītos no visas citas saistības (galvenokārt finansiāla rakstura), ka jūs nevarat veikt.

Ja jūs atbilstat parāda samazināšanas plānu, untiesa nolemj, kaatlikušais parāds tiks piedots. Pat tad, ja kreditoripilns 30 % no prasījumiem, jums nav mest ar dvieli - tikai tad, kad jums pierādīt, ka jums nav darīt apzināti, bet sakarā ar apstākļiem, kas nevarēja ietekmēt. Parādot, ka pat iespējamo bankrotu nenodrošina augstāku veiktspēju.

Diemžēl, pat pēc veiksmīgas parādu atvieglojumu nebūs iezīmēts. Paturiet prātā, ka jebkurš finanšu iestāde būsdaudz apsvērt, ja jūs,cilvēks ar personīgo bankrotu, aizņemas naudu.

Labs padoms, tad - skatīties, kas paredzēti dažādiem Parādu atlaišanas no uzņēmuma. Kaut arī viņi piedāvā " dzīvības avārijas situācijā ", bet tajā pašā laikā viņi maksā nežēlīgos maksu par priekšlikuma izstrādi. Skumji ir tas, ka šie " labdari " kļūst daudz klientu no bailēm no administrācijas. Jūs varat atcerēties, kapēdējais vārds vienmēr ir tiesas un praktiski viena trešdaļa no pieprasījumu noraidīja. Kas ne tikai gūt panākumus ar savu priekšlikumu, bet arī zaudēt daudz naudas, lai tikai rakstot pieteikumu.