Personal bankrots - Nosacījumi

● 01. 03. 2015

Personal bankrota daudziem cilvēkiem irvienīgais veids, kā izkļūt no parādiem, kas citādi vajā visu mūžu. Jūs esat arī got Karuseļi daļām, kas nav izdevies? Varbūt tas ir par privātpersonu bankrota jumslabs risinājums.

Kā deklarēt personīgo bankrotu

Personisko bankrotu tiesa nelemj. Parādnieks iesniedza priekšlikumu uzsākt personīgo bankrotu. Parādnieks projekts piešķir sarakstu aktīvu un saistību sarakstā, dokumentus par ienākumiem aizņēmējiem pēdējos trīs gados un rakstiska piekrišana nenodrošinātajiem kreditoriem. Šis ir jāparaksta aizņēmēju un, iespējams, citu co- parādniekiem. Parādu atvieglojumi cilvēki var izdarīt divos veidos. Nu pārdodot jebkuru īpašumu vai dzīvi piecus gadus iztikas minimuma. Bažas, lai noteiktu maksājumu grafiku. Aizņēmējam ir jāstrādā, nevis lai izvairītos darbu. Tas arī nepieciešams, lai monetize visus ziedojumus un novēlējumus. Ja jums neizdodas izpildīt šos nosacījumus, viņš varētu klausīšanās. Bet, ja viņš atbilst visiem nosacījumiem, būs pēc pieciem gadiem atņemta parādu. Personas bankrota process ir pakļauts stingrai kontrolei. Tā ir izstrādāta, maksātnespējas administrators, kurš pārrauga visu procesu. Tomēr finanšu saistības, kas nozīmē, ka jūs nevarat atbrīvoties no. Tas ir galvenokārthipotēku vai līzings. Te iraizdevums nodrošināti ar nekustamo īpašumu vai automašīnu, un gadījumā, ja personas bankrotu būtuaizdevējs vienmēr cieta.

Noteikumi personas bankrotu

Jāatzīmē, ka personas bankrots risinājums ir ne visiem. Pēc pieteikšanās personas bankrotu,tiesa izskatīs jūsu situāciju, un vai jūs atbilstat noteiktiem nosacījumiem. Par personiskā bankrota noteikti nav tiesības saskaņā ar likumu. Svarīgs nosacījums ir tas, kaparāds ir jānāk no biznesa. Tā irparādu atvieglojums tikai privātpersonas. Svarīgi ir arī tas, kaparādnieks spēj segt vismaz 30% no summas. Tomēr jūs varat vienoties ar aizdevēju pie mazāku summu. Bieži aizdevēji dod piekrīt mazākām summām, jo viņš zina, ka citādi nebūtu iegūt neko. Tajā jānorāda arī godīgu un aktīvu pieeju aizņēmējam, kurš cenšas atbrīvoties no saviem parādiem. Parādnieks nedrīkst nokļūt parādos pārāk viegli. Tas tiek uzskatīts par to, vai apzināti netika iekļūt parādos, tādējādi ļaujot viņam deklarēt personīgo bankrotu.