Pieci veidi, kā ietaupīt naudu

● 01. 06. 2014

Naudu grib katru no tiemmaz. Arī es bieži saka, ka, ja tā būtu, tad jūs to pirkusi, un tā ir veikusi šo un to, bet es vienkārši nav tā? Vai tu dzīvo no paycheck, lai paycheck, un, ja jums ir dažas papildu naudu, lai viņš ir, kā saka - " patīk "? Bet tad nākneplānota izdevumi formā, piemēram, iznīcina mašīnu. Kur un kā saņemt naudu.

Pirkums

Pērkot turēt sarakstu. Mājās, jūs zināt, kas jums trūkst, un to, ko viņš plāno gatavot. Tāpēc viss rakstīt laikā, un, kad dodaties iepirkties, vienkārši nopirkt tikai to, kas jums ir rakstisks. Jūs sakāt, bet to, ko par atlaidēm? Kāpēc jums ir jāmaksā par kaut ko, daudz vairāk, ja viņai tagad es varu nopirkt piegādēm lētāk? Šajā gadījumā, domājot arī, meklēt darījumus, ir svarīga, bet tā iratlaide. Japrodukts no sākotnējās cenas 100 € atlaidi deviņdesmit deviņi, un jūs esat daļa no " atlaides" nopirkt to vairākas reizes par to, cik daudz jūs glābt? Tirgotāji vēlas pārdot, un tie nav aprūpi, vai jums to vajag, vai ne. Jums ir jāzina pats.

Budžets

Izveidot tabulu, pat uz datoru, vai rakstīt darbgrāmatu, bet darīt to. Katru izdevumu un ieņēmumu posteni, lai ierakstītu kopā ar to, kas jums ir izlietoti to. Svarīga ir arī jūsu galvenais regulāri ienākumi, un ir dažas svarīgas regulāras un ārkārtas izdevumus. Šie skaitļi ir lasīt un jūs saņemsiet summu, kas jums ir, lai nopirktu pārtiku, tualetes un citām vajadzībām. Starp regulārie maksājumi ietver maksu par telefona, interneta un televīzijas maksu, nomu, nomu, ceļa izdevumiem (benzīns), uc Tie ir komponenti, kuru vērtība irpats katru mēnesi. Vai jūs zināt, tieši cik daudz naudas katru mēnesi Vai jums ir nepieciešams un cik daudz jūs varat tērēt. Ja jums ir nepieciešams, šie skaitļi rakstīt, vieglāk orientēties, un jums ir jādomā par to, vai viņš tiešām ir nepieciešams produkts.

Cūciņa

Izmeklēšana darbojas liels triks, ka mēs mācām savus bērnus. Keramikas cūciņa bankas, vai kaut kas cits, ko jūs atlikt naudu. Izmēģināt šo piemēru ar metāla monētas, jamaku "show", nevis tērēt to, bet uzreiz bāzt uz kasēm. Jums būsprieks, cik daudz naudas jums ir rezervē, sliktākajā reižu. Ja tā gadās, ka jūs pieredzi neparedzētus izdevumus, piemēram, karstā kūkas, tad jūs noteikti vēlaties, lai jūsu naudas kastē un agrāko lēmumu atlikt naudu, jums Pochvalov.

Jums nav nepieciešams

Iemācīties stāstīt vilinoši izvēlni. Jūs zināt to - nāk brošūra, kas galvenokārt piesaista jaunu televizoru ar trīsdesmit procentu atlaidi, un jums ir iedomāties manā dzīvojamā istabā. Tiešām to vajag? Jaunā TV esat iegādājies aptuveni pirms trim gadiem, un joprojām darbojas nevainojami. Tātad, kāpēc jums ir nepieciešams jaunu? Naudas saglabāti cūciņa banka, un bāzt to jums tiešām ir nepieciešams, lai lūdzu jums, ka jums bija veicis lielu lēmumu ne iegādāties jaunu televizoru.

Turpmākais darbs

Ja Jūs nevarat savilkt galus kopā, atrast papildu ienākumus. Bukleti, Clean kā biroji. Iekļūt mūsu pieredzi un to, ko iekasē likmēm un cep kūkas, piemēram, do masāžas unpirmais zināms, tie arī ir viņu draugi, un jums noteikti būs priecīgi ieteikt. Tas ir bezjēdzīgi gulēt televīzijas un sūdzas par nepatīkamo situāciju. Piecelties un iet kaut ko darīt. Bet piesargāties no izvēlnes, kas nodrošina ātru un vieglu naudu, tikai tad, kad jums ir jāmaksā ieejas maksa. Jebkurā gadījumā, nav jāmaksā. Lai nopelnītu un nemaksā neko. Kad tas ir skaidrs, ar vārdiem "darba devējs", un ka peļņa būs tiešām milzīgs, un jums ir ko teikt, un tad ļaujiet daži viens būs maksas apstrādes nodevu, bet kāpēc jums būtu jāmaksā "tikai" 1000 €, ja jūs varat uzreiz pateikt telefonu, portatīvo datoru, auto, vai citi labumi. Ja tā strādāja tik labi, viņš nebūtu pēc tam, kad neviens eiro.