Piedzīvojis struktūras finanšu tirgus

● 02. 06. 2014

Kas ir nauda, visi ļoti labi zina. Bet zināšanas par struktūru finanšu tirgus kādu maz lag. Šis raksts palīdzēs padarīt skaidrs struktūru finanšu tirgū un reizi par visām reizēm zināt, kāda iratšķirība starp, piemēram, ārvalstu valūtas un valūta.

Finanšu tirgi var vienkārši iedalīt četrās lielās grupās, kas pēc tam tiek tālāk sadalītas.

Grupa, ar kuru" parasts cilvēks " parasti atbilst vismazpar dārgmetālu tirgū. Visbiežāk tirgo zeltu un sudrabu, bet mēdz pārdot dārgmetālus tirgos iekļauta arī platīna un pallādija.

Vēl viena grupa irvalūtas tirgū, kurtirgus ir sadalīts uz apmaiņu, kur tas tiek tirgots bezskaidras naudas formā (piemēram, čekiem, vekseļiem), un pēc tam ārvalstu valūtas tirgos, koncentrējoties uz to skaidrā naudā. Tātad, ja jums ir skatīties, pirms brīvdienām ārvalstīs bankas akciju sarakstā jūs vienkārši interesējas par valūtas vērtības.

Tie, kuri nolēma, lai mēģinātu uzlabot savas finansiālās iespējas ieguldīt, izmantojot akcijas vai obligācijas, un, protams, vismaznedaudz uzmanības nākamajā grupā finanšu tirgus un kapitāla tirgus. Tas irtirgus tirdzniecības ieguldījumu instrumentu, kas pēc būtības ir ilgtermiņa ieguldījumi. Ar sīkāku aprakstu kapitāla tirgus ir sadalīts uz tirgus ilgtermiņa aizdevumiem (to sniedzēji bieži ir komercbankas unklasisks piemērs ir, kad jūs ņemt kredītu uz ilgu laiku, par kādu partiju finansiāli sarežģītajā darbības un atbildību par bankas, parasti nekustamo īpašumu) un pārdod vērtspapīrus. Šie pazīstamākajiem veidiem vērtspapīri ir akcijas un obligācijas (obligācijas). Vērtspapīri ir atšķirībā priekšrocība ilgtermiņa aizdevumiem, kas ir nododamas vai apgrozāmi. Tāpēcieguldītājam nav turēt visu savu dzīvi, un vienmēr var pārdot to.

Slavenākais grupa finanšu tirgus naudas tirgū. Tā pamata īpašība atšķirībā no akciju tirgus ir īstermiņa (parasti vienu gadu) darījumu par to. Vienkārši mēs varam teikt, kafunkcija naudas tirgus finansē uzņēmumu darbības pārvaldību un nodrošināt īstermiņa kredītu un aizdevumu uzņēmumiem un mājsaimniecībām. Ir skaidrs, kanaudas tirgus ir sadalīts divās apakšgrupās un tirgus īstermiņa kredītu un īstermiņa vērtspapīru tirgū. Trading naudas tirgū parasti raksturīgs mazāks risks, bet zemāku ienesīgumu. Citiem vārdiem sakot, japersona, kas liek naudu savā regulārā vērā savas naudas nākt tuvu simts procentiem, bet tāpēc, ka nauda vienmēr var izvēlēties banku, kas navilgtermiņa piegādes, tāpēcnauda ir ļoti neliela ietekme. Īstermiņa vērtspapīri ir vērtspapīri, pret ilgtermiņa priekšrocības, kas mazāk pakļauti cenu svārstībām, tāpēc no šī viedokļadrošākas ieguldījumu.