Pierādīta nav banku aizdevumus, kas patiešām aizdod

● 01. 03. 2015

Ne aizdevumi nesen kļuvuši ļoti populāri un cilvēki masveidā izmantoti. Piedāvājumus var atrast jebkur. Bankās, uz ielas, ne internetā, reklāmas ar finanšu uzņēmumu vai internetā. Tādējādi šādiem kredītiem sadalīts vairākos veidos saskaņā ar dažādām priekšrocībām, ko piedāvā.

Daudzi nebanku kredīti ir kredīti bez reģistra. Tie ir paredzēti, lai pretendentiem ar ierakstu bankas reģistrā (piem. Noslēdzot hipotēku), viens izpaužas ar citu bankas aizdevumu. Tādēļ bieži vien, lai aizdod naudu iestādēs, kas nav izskatās kancelejā cēlonis. Vēl viens īpašs nebanku aizdevumi var būt, kakredīts tiek izsniegts bez pierādījumiem par personas ienākumiem pieprasītāja. Visbiežāk lūgt aizdevumu par grūtniecības un dzemdību atvaļinājumu vai bezdarbnieki. Var nekustamo īpašumu, pārvietojami priekšmeti vai vekselis, un šie aizdevumi tiek apstrādāti un parādīts ļoti ātri. Par šiem aizdevumiem irliels risks, ka cilvēki nespēj izpildīt savas saistības, tad, nevis vadīt atmaksāt iemaksu. Tad ļoti ātri noved pie mantas konfiskācija, kas tika garantēts ar līgumu. Šis aizdevums ir ļoti riskanti.

Viena no priekšrocībām nebanku kredītiem ir 24 stundu laikā (aizdevumi nekavējoties) aizdevumi var tikt galā pa tālruni vai tiešsaistē. Kas nes zināmu risku. Saistīta ar izpratnes trūkums klienta par visiem punktiem, kā arī līguma un piedāvātā produkta. Jūs varat saņemt aizdevumu, izmantojot internetu. Ts. Online Fast aizdevumi, ko bankas un nebanku iestāžu piedāvātie. Aizdevums tiek vērtēta uzreiz pēc iesniegšanas formu. Te atkal irproblēma, ja viens ir patiešām pietiekami, lai saprastu visus punktus līguma. Non - aizdevums rēķins pēdējais jautājums ir, kā iegūt aizdevumu. Šie aizdevumi ir galvenokārt izmanto, kad pretendenti ir arī cita veida aizdevumiem pieejamo.

Priekšrocības nebanku kredītiem

Uzņēmumi konsultēties ar bankas reģistru. Nauda strauji (24 stundu laikā) ir pieejams, un nesniedzot jebkādiem mērķiem aizdevumus. Dažiem aizdevumiem nav jāpierāda ienākumus.

Trūkumus nebanku kredītiem

Pirmām kārtām, tā iraugstas procentu likmes, augstas maksas, neinformētība klientu piedāvājumā un noslēguma aizdevumiem. Turklātstraujā arests īpašumam par nespēju izpildīt saistības. Aizdevums tiks piešķirts bez apspriešanās ar bankas reģistru. Dažiem uzņēmumiem, tomēr prasa nebanku kredītiem, piekļuve reģistrā apguvi. Maksājumi apdrošināšanas -klientu -ikmēneša maksa par 3.43 % no vienošanās summas regulāru ikmēneša kredīta atmaksas saskaņā ar aizdevuma līgumu - līgumsodu par novēlotu maksājumu par aizdevumu no 20% uz nenokārtoto daļām.

Šie nebanku kredīti tiek mācās, jo īpaši cilvēkiem, kuriem nepieciešama nauda un ne vienmēr trūkums augstas atmaksu. Par cilvēkiem, kuri kādu iemeslu dēļ nav saņemt kredītu bankā. Par lielāko daļu tas ir riskanti, lai bankas klientiem, par kurām irliels procents varbūtības noklusējuma aizdevumiem. Mēs varam teikt, ka šie aizdevumi ir paredzēti cilvēkiem bezizejas finansiālo situāciju. Tie piedāvā viņiem naudu ātri. Šie aizdevumi ir ātri, nopirka milzīgu interesi, stingros līguma noteikumus un liels saistības, ja tas notiek spējas noklusējuma. Ka dažu gadu atmaksas var pieaugt līdz pat 100 % no aizdevuma summas.

Jauzņēmumam ir jāiesniedz pretendenta ienākumu plūsmu, individuālo aizdevumu summa ir tad konkrēti par šādiem ienākumiem atkarīgi. Termiņš ir atšķirīgs atkal. Tā svārstās no 25 mēnešiem līdz 10 gadiem. Maksa ir ikdienišķa parādība. Konta maksas līgumu (līdz 20 % no aizdevuma summas) saistībā ar līdzekļu pārvedumu uz kontu par pirmstermiņa atmaksu un vairāk. Procentu likme, kas ir daļa no GPL (procentos no nesamaksātās summas, kasklientam ir jāmaksā aizdevējam uz laiku no viena gada) pārceļas individuāli. Taču šis procents ir apmēram 10-30 %. Procentu likme ir atšķirīga un atkarīga no ar maksājumu grafiku.

Daudz cilvēku nomira no vilinoša piedāvājuma ātri aizdevumu naudu. Ne nav ne jausmas, ko briesmas, ko tie ir. Ja jūs noslēdzat līgumu ar uzņēmumu, ar ļoti augstām procentu likmēm. Jūs atmaksāt savu aizdevumu, bet jūsu parāds joprojām palielinās. Var secināt, pats ringā, kur viņš ir atpakaļ vairs ceļa.