Privāts aizdevums pret likumprojektu uzreiz

● 01. 03. 2015

Parādzīme irrakstisks dokuments par finanšu saistībām. Tā radās laika periodā no feodālisma Itālijā un attīstības gaitā ir kļuvusivisplašāk izmantotais instruments uzņēmuma aizņēmumiem. Sākotnējais likumprojekts (pašu) bija parādzīmes (ti.Maksājumu saistību solu). Tādējādilikumprojekts irapgrozāmi instruments (modificēta ar likumu), untrasāts atbild par finanšu saistībām, piešķīra aizdevumu savu īpašumu.

Kredīts pret likumprojektu Čehijas banku praksi, ko izmanto, lai labāk un ātrāk izpildes saistības. Tas irbeznosacījumu rīkojums / solījums samaksāt noteiktu summu rēķinā. Reglamentē tiesību akti, apmaiņas un Čeka (jau no r. 1950). Jo strīdi, kas viņiem neizmeklē iemeslus maksājumu, bet tikai tad, ja parādnieka paraksts par likumprojektu un likumprojektu ir visas 8 prasībām.

Kad nemaksāšana rēķinu var izmantot maksājuma rīkojumus un izpildi. Šī metode ir daudz ātrāk nekā izpilde caur tiesu. Tādējādi, piešķirtie aizdevumi ir, ņemot vērā risku un ātrumu, ko finanšu un augstām procentu likmēm sniegta. Kredīti ar likumprojektu ir vispiemērotākās, jo jaunāko veids, nemierīgajā kredītvēsturi. Aizdevumiem rēķinuklients iegūst naudu uz rokas, un ļoti ātri, garantijas atsevišķi rēķinu. Rēķini ir saistības. Kam pieder sākotnējo rēķinu un tās leģitīmais īpašnieks (pierādījis savas tiesības uz samaksu), ir tiesības izpildīt pieprasījumu no parādnieka par likumprojektu teicakredīta summu. Japarādnieks, kurš neplāno pildīt savas saistības, tad ir savi iemesli, lai apstiprinātu un demonstrēt.

Ko mēs esam rēķinus

Jarēķins tiek ziņots, kaemitents (aizņēmējs devējs) sola pieminēto likumprojektu kreditoram (maksātājs), persona, ko tā izmaksās kādreiz norādītajā vietā, tas irparādzīme.

Gadījumā, kalikumprojekts satur parādnieka paziņojumu trešajai pusei - trasāts (līnija), lai tā vietā maksā kreditoriem, ka finanšu summu noteiktā laikā un noteiktā vietā, tas irvekselis. Šis likumprojekts ir jāsatur likumprojektu spēku. Norēķinu var iestatīt "pēc pieprasījuma ", ti.Likumprojektu kļūst dēļ jebkurā brīdī prezentācijā, kurā jānotiek ne vēlāk kā vienu gadu pēc tam, kad ekspozīcijas projekta laikā. To var arī noteikt termiņu rēķinus " noteiktā dienā. " Karēķins ir jāmaksā konkrētā dienā par to. Ja izlaista īpašnieks zaudē termiņa rēķinus rēķinus vekseļiem likumu. Sākotnējais termiņš termiņu var pagarināt pagarinot termiņus. Rēķini var tālāk iedalīt pēc to būtības. Par tirdzniecības rēķinus. Šie projekti ir veidoti, pamatojoties uz preču tirdzniecību klienta un formulēti kā īstermiņa aizdevumu. Vai finanšu rēķinus. Un tie tiek izsniegti, lai novērtētu līdzekļus, lai samaksātu nodokļus, izmaksāt algas, uc

Ieguvumi

Solidaritāte atbildība, saīsinātos tiesvedība. Un viegli tirgojami vekseļi no viena īpašnieka uz citu. Maiņas tiesību stingrību. Svarīgi, tadatveseļošanās rēķinu (tiesās, nāvessodiem,...). Pieejams gandrīz ikvienam. Spēja izmantot un lai atmaksātu citiem aizdevumiem. Par izpildes likumprojektu nav nepieciešams norādīt iemeslu aizdevumu. Ātra apstrāde aizdevumu. Abstractness rēķins apņemšanās (kas nav saistīta ar jebkādiem nosacījumiem.) Skaidri un izstrādāt tirdzniecības noteikumi.

Trūkumi

Augstas procentu likmes un GPL, augstas maksas pārstrādei un risku. Neapmaksāts rēķins ir arī gandrīz vienmēr ir vienāds lielas problēmas. Parādzīme ir jāizsniedz formā saskaņā ar likumu noteikt saturs, ja viena no prasībām ir pazudis, tad tas irrēķins nederīgs. Likums skaidri nosaka prasības, kas jāietver rēķinu. 8 irvisvienkāršākā apzīmējums rēķini, komanda, trasāts, briedums, nevis maksājuma, datumu un vietu, kas atvilktnē paraksts maksātājs.

Jādod dzīvesvieta, kur tā tiks izmaksāta un kam maksā. Parādzīme jābūt īpaša vieta maksājuma. Papīra jāmarķē labi redzamā vietā, tas irvērtīgs vai rēķinu. Rēķinā jāpiešķir beznosacījuma komandu (vai solu) samaksāt noteiktu summu. Uzrēķins var trūkt norādi brieduma (ja nav,likumprojekts ir saistīts uzrādot), un norāda vietu, kur jūs vēlaties maksāt (parasti banka). Ja rēķinā tas nav minēts, ir jāmaksā par iesniegšanas parādnieka vietā. Visbeidzot, tai ir jānorāda tās personas vārdu, kas ir jāmaksā, unvārds, ka personas, kas jāmaksā. Beidzot raksta datumu un vietu emisijas rēķinus un parakstu neizsaka emitentu rēķinus.

Procenti

Par šo pakalpojumu, bet uzņēmumiem pieprasa augstākas procentu likmes nekā bankām. Ieinteresētību nosaka, pamatojoties uz savstarpēju vienošanos. Nosakot aizdevuma procentus, iršādi svarīgus faktus : Vaiklients noskaidrot aizdevuma mērķi, vairēķins būs galvot par īpašumu, ģimenes apstākļiem, veselību un kredītspējas galvotājiem.

Vecums no aizdevuma pieteikuma jāatbilst 18 gadiem. Maksimālais vecums nav precīzi definēts, tas tiek izskatīts individuāli. Nepieciešamie dokumenti apstrādes un izstrādes rēķinus. Divas kopijas personu apliecinošiem dokumentiem (iespējams no galvotājiem). Dažreiz tas ir nepieciešams iesniegt apliecinājumu no jūsu ienākumiem. Pilnīga kopijas pēdējo divu kontu izrakstos uz uzņēmuma pārliecināja, ka tas ir patiešām par savu kontu. Pierādījums vismaz viens notā saukto. " Pārbaudes dokumenti" (izraksts no CA, sipo, rēķinu par elektrības pakalpojumiem, gāzi, uc), lai pārbaudītu, vainorādīta adrese ir faktiski derīga.

Sodi un sankcijas nav atmaksas grafika

Uzņēmumi stingri pieprasīt atbilstību atmaksas grafiku. Tās pārkāpums ņemts kā nopietnu pārkāpumu biznesa attiecības. Un viņi rīkojas. Saistību neizpildes gadījumā par kredītu atmaksai vairāk nekā 2 dienas, es sāku iemaksa grūti un precīzi piemēroti. Gadījumā, ja noklusējuma nekā 4 dienu palielinaprocentu likme trīskāršojās. Tāpēc, lūdzu, ņemt vērā iepriekš minēto, pirms jūs nolemjat pieteikties aizdevumam. Apsveriet, vai jums ir nepieciešams kredīts, ja viņa varēs maksāt par šiem nosacījumiem, lai atmaksātu. Parasti, ka cilvēki, kas paraksta likumprojektu, kļūst par aizņēmējiem un potenciālu noklusējuma uz aizdevumu, var novest pie īpašuma arestu. Atteikumu pieņemšanas vai nemaksāšanas rēķini jābūt formā publisko dokumentu ar tā saucamo protestarēķinu. Šie dokumenti ir notariāli tiesā, notāram vai pašvaldības iestāde.