Privāts investors, kas tiešām aizdot

● 14. 06. 2014

Pašreizējā finanšu situācija daudzās ģimenēs ir diezgan bezcerīga. Nauda ir maz, darba vietas bieži vien ir nestabils, ja tāda ir. Un, ja jūs vēlaties aizņemties naudu, jūs sastopaties ar problēmu. Bankām nebūs aizdot, ne- banku uzņēmumiem parasti iraugstas procentu likmes vai arīaugstākas izmaksas (gada procentu likme),noteiktu sākuma termiņš var būtaizdevums no privātā investora.

Gadījumā, ja jūs meklējat ne vienmēr aizņemties naudu, un vēl joprojām nav atraduši iespēju, ka jūs pilnībā izpildīt, vai nu tāpēc, ka administratīvā sloga banku sabiedrībām vai nelabvēlīgu piedāvājumu no citiem uzņēmumiem, irtikai risinājums, kā naudu no privātā investora. Privātais ieguldītājs parasti ir sagatavojusi standarta finanšu produktu ziņā faktisko aizdevuma summu un procentu. Vienmēr sagatavos aizdevumu atbilstoši Jūsu prasībām, protams, saistībā ar risku finanšu labumu ieguldītājam vien. Tomēr jūs varat uzskriet cieto privātiem investoriem, kas sastāda aizdevuma likmi, un jums būs konkrētā situācijā izdevīgu. Ja jūs nevēlaties nolīgt bankā vai uzņēmumiem ar strauju un īstermiņa aizdevumu, lai mēģinātu tikai viens no privātajiem aizdevējiem.

Priekšrocības kredītu no privātiem investoriem

Neapstrīdama priekšrocība naudu no privātiem aizdevējiem ir to salīdzinoši viegli pieejamību. Just get kontaktu investors, lai risinātu viņu ar pieprasījuma aizdevuma un dažu minūšu vai stundu, jūs zināt, ja jūs aizdot vai ne. Investors parasti veic kā rūpīgi pārskatīt klientu, kā ir ierasts nebanku uzņēmumiem un jo īpaši bankām.

Ātrums sarunu kredīts ir pateicoties administratīvās prasības investoram. Neatņemama daļa no priekšrocībām irātrums faktisko nodošanas līdzekļus savā kontā. Mūsdienās, visas bankas ir paātrināta nodošanu,nauda tiek ieskaitīta tajā pašā dienā, kad viņš tika dots rīkojums pārskaitīt (vaipārveduma rīkojumu jāiesniedz līdz 12:00) .

Par aizdevumiem no privātajiem investoriem nav dokumentu apjomu un regularitāti no jūsu ienākumiem. Kā likums, investori neuztver vai reģistrēties, lai aizņēmējiem.

Priekšrocība ir tā, bez šaubām,tas, ka jūs varat aizņemties praktiski jebkuru summu nopāra 100 € līdz brīdim, kad miljoniem vienību.

Iespējamās kļūmes aizņemšanās no privātajiem investoriem

Galvenais trūkums aizdevumus no privātiem investoriem,cena pati aizdevumu. Tā vienkārši izsaka norādi par gada procentu likmi. Ja šis skaitlis ir tūkstoš procentiem, tas nebūs pārāk labs jums. Anyway, ja jums ir nepieciešama nauda ātri un neizbēgami,aizdevums parasti irpēdējā iespēja, lai iegūtu naudu. Bet vienmēr salīdzināt procentu summu un kopējās izmaksas aizdevuma (gada procentu likme) .

Privātais kredīts parasti tiek sniegti par likumprojektu. Šis investors ir salīdzinoši viegli atveseļošanās neizpildes gadījumā.