Refinansēšanas hipotēku un aizdevumiem - salīdzinājums kalkulators

● 01. 03. 2015

Definīcija refinansēšanas ir faktiski par kredīthipotēkai. Refinansēšanas hipotekāro atmaksu (šajā gadījumā, hipotēkas) citu aizdevumu. Tādējādi Hipotēku refinansēšanas apstrādā jaunu hipotēku (parasti ar citu banku), un šī jaunā hipotekāro ir" vecā " hipotekāro atmaksāti.

Šī sanāksme irlabs sākums apmēram divus mēnešus pirms gada beigām fiksācijas,banka saņems jaunu piedāvājumu. Tas dod jums laiku, lai ielūkoties konkursā, kas piedāvā labākas likmes. Patiešām, ja pašreizējās sarunas ar banku neradīja jūsu apmierinātību, iriespēja ieslēgt refinansēšanas citā bankā.

Šī refinansēšanas metode ir ieteicama, jo īpaši, ja jūs galu galā ar hipotekāro fiksētu procentu likmi, unbanka būs nesamērīgi paaugstināta interese. Banka var paaugstināt procentu likmes līdz 1 %. Vai nu jūs varat bankā laikā, lai sasniegtu kaulēties vai organizēt jaunu hipotēku citā bankā. Jaunais hipotekārais lai nodrošinātu labvēlīgākus atmaksas noteikumus unveco hipotēku ar lielu interesi atmaksāt. Parakstot līgumu, Jums būs nodrošināt ikmēneša maksājumu samazināšanu un iespēju pagarināt un briedumu. Kad tas ir lietderīgi hipotekāro refinansēt? Mēs varam teikt, kavislabāko hipotekāro refinansēt pirms beigām noteiktā laikposmā maksājumu, teorētiski ir iespējams refinansēt jebkurā laikā, bet sakarā ar sankcijām par pirmstermiņa atmaksu, nav tā vērts.

Kā noteikt?

Mūsdienās noteikt mazāk nekā 5 gadus nemaksā vispār. Ja jūs noslēdzat hipotēku 20 gadus. Tas ir gudrs, lai noteikt likmi 10-15 gados? Aplūkosim situāciju šodien, procentu likmes, ko bankas sniegtos, no mēneša uz mēnesi mainās. Tādējādi šādsnoteikums. Ja jūsu banka piedāvā likmi zem 5,00 % gadā, salabot mierīgi jau vairāk nekā 5 gadus. No otras puses,5% likme tiek noslēgts uz laiku, cik vien iespējams īss.

Ieguvumi no hipotekāro refinansēšanas

Zemākas procentu likmes nekā vecajā hipotēku pēc atcelšanu fiksācijas interešu, nulles apstrādes maksa hipotekāro termiņu 30 gadi.

Trūkumi hipotēku refinansēšanas

Ilgums visa refinansēšanas operācijas, administrācijas izmaksas, kas saistītas ar pārskaitījumu maksas pie slēgšanas.

Ko darīt, ja refinansēšana hipotēku

Pārsūtot no vienas bankas uz citu, un slēdzot ar savu hipotekāro refinansēšanas parādās nelielu āķi. Banka parasto hipotēku nevar pieņemt nodrošinājumu, kas ir pēc tam, kad pārtraukta citā bankā. Tāpēc tur ir bijis dažas korekcijas sarunu izteiksmē jaunā bankā, unprocedūra ir šāda.

Pirmkārt,klients, ar aptuveni divus mēnešus iepriekš (pirms viņš atcels fiksētu procentu likmi), atrod jaunu banku, ar kuru slēgt līgumu un tādējādi refinansēt esošās. Pirms nepieciešamās parakstīšanas, lai noteiktu visus noteikumus un nosacījumus, kuriembanka prasa.

Tāpēc, ka jau šobrīd ir viena hipotēka uz klientu pastāv,Jaunā norēķinu ir īsāks. Banka jau ir ņemta apliecināta klientu, kas viņai rada mazāk risku, nekā pilnīgi jaunu klientu. BŪS parakstīt jaunu aizdevuma līgumu unlīgumu rodas bankas arests uz īpašumu klienta, kas joprojām apturēta. Pat tad, ja irzeme reģistrācija. Tagad ir divi reģistrētās īpašnieces, un abām bankām. Banka pēc līguma nodota klienta kontā parakstīšanas paredzētu summu, par kāduprimārā atmaksāt hipotēku. Pirmā hipotēka ir atmaksājies, irlīguma laušana ar pirmo banku, un tas zināmā mērā jābūt regulēšana zemesgrāmatā. Jaunā banka tādējādi kļūstvienīgā banka, kas ir ķīla uz īpašumu.