Revolūciju ne- banku sektoru

● 01. 03. 2015

Iedomājieties tikai finanšu institūciju, kas spēj konkurēt ar banku iestādēm. Tā piedāvā tādas pašas un zemi maksājumi kā amerikāņu hipotēku banka. Turklāt, neatrisina savu ierakstu reģistra, izpildi, tas rūpējas jūsu ienākumus. Apstiprināšana on- line 24 stundu laikā, naudas maksājuma ietvaros dienā no aizdevuma dokumentu parakstīšanas. ADVANCE nav jāmaksā penss! Vai jūs domājat, ka tas ir visu iespējamo finanšu tirgus paklupt šāda finanšu institūcijas? Atbildes meklējiet zemāk.

Vai jums ir nepieciešams kredīts, kredīta vai nebanku hipotekāro kredītu?

Noraidīts savu banku? Ticiet man, jūs neesat vienīgie. Sakarā ar nebanku iestādēs, bet paliek spēlē. Šīs iestādes koncentrēties uz nodrošinot finansējumu klientiem reģistra ierakstiem un klientiem, kuri nevar pierādīt savus ienākumus. Tie nodrošina nekustamā īpašuma nodrošināti aizdevumi, kas nav bankas hipotekāro kredītu, maksā izpildi, piedāvājot konsolidācijas aizdevumus, nelabvēlīgu kredītu un maksājumu dārgakmeņi solījumus. Turklāt, pat piedāvā pilnīgu parādu atlaišana, kas nav bankas aizdevumus bez reģistriem un nebanku hipotekāro nepierādot ienākumiem. Aizdevumi izpildei, atkārtoti līzings nekustamā īpašuma un daudziem citiem finanšu pakalpojumiem.

Caur nebanku hipotekāro var atrisināt gandrīz jebkuru situāciju. Palīdzēt visiem klientiem, neatkarīgi no viņu vecuma, ienākumu un reģistros. Turklāt, visi bez nevajadzīgiem dokumentiem. Protams, ne iekasēt priekšapmaksu. Finansētu visus nekustamā īpašuma veidu aptuveni 70 % no īpašuma vērtības. Termiņu var noteikt uz laiku līdz 30 gadiem. Non - hipotēku vienmēr ir tikai nekustamo īpašumu, un, iespējams apcietināt dzīvoklis. Turklāthipotēku var atmaksāts atmaksu jebkurā laikā, vai arī, ja jums nav jau ir reģistra ierakstu, jūs varat refinansēt hipotēku bankā bez soda.

Daudzi nebanku iestādēm ir tādas pašas uzstādījumus daļām, it kā lūdzot amerikāņu hipotēku banka un tas viss bez izskatīšanas reģistrus un nav pierādījumu par ienākumiem. Turklāt apstiprināšanas 24 stundu laikā, balstoties tikai uz dažiem fotogrāfijas mājā vai dzīvoklī nepieciešamo.

Trūkumus nebanku iestādēs

Parastiaugstāka aizdevuma procenti, tai skaitā slēptās izmaksas. Tāpēc, mēs iesakām, ka pirms līguma parakstīšanas panākt neatkarīgu finanšu konsultantu, ka jūs varat tikt galā diezgan bezkaislīgi un, iespējams, tieši jums, ideālā veidā.