Saņemt gatavs dārgāku hipotēkām

● 10. 06. 2014

Virs hipotekārajiem kredītiem laiku pa laikam par katru no mums. Dažas bankas piedāvā salīdzinoši pievilcīgas iespējas, kā jūs varat no tiem kopējo cilvēku aizņemties lielākas naudas summas par ilgāku laika periodu. Bet izskatās kāpašreizējā tirgus situācija ar finansēm, un to, ko mēs varam sagaidīt nākotnē par? Tā centīsies rast atbildes šajā rakstā. Ja jūs interesē hipotēku, tad nevilcinieties un veikt lasījumā.

Stāvokli hipotekāro kredītu tirgus

Novembris 2013 laikā notika tikai nelielu kustību procentu likmes hipotekārajiem aizdevumiem. Kustība ir vērsta uz augšu, kas ir sagaidāms, ņemot vērā iepriekšējo attīstību, tomērvidējā procentu likme palielinājās tikai par trīs simtdaļas no 3,06 % līdz 3,09 %. To darot, ir ļoti zemākajā punktā vēsturiskās procentu likmes bija ir līdz 2013, kadvidējā vērtība bija aptuveni 2,95 procenti. Vismaz tas ir no statistikas uzņēmuma, kas balstās uz patieso vērtību nesen noslēgto līgumu skaidrs.

Patiešām, šī situācija banku tirgū ir diezgan neparasts, jo banku iestādēm ir, principā, nav Ziemassvētku atlaides notikumiem, lielākā daļa tikai paplašināt dažas no savām ilgst no rudens atlaides. Banku iestādes ir beigās 2013 ir nedaudz uzlabojusi savu peļņas normu, kas bija vasaras mēnešos ievērojami samazinātas, jo vyhrocenému konkurences cīņu. Šobrīd, tomēr, neviens no bankas plaisu apjomus un beigās gada būs drīzāk ar efektivitāti jaunā Civilkodeksa, kas stāsies spēkā no 2014. Izmaiņa dažādos veidos un ar to saistīto dokumentu.

Pašreizējā situācija

Mēnesi novembris 2013 laikā, banku iestādes ir vienojušās nedaudz vairāk nekā astoņi tūkstoši pavisam jauni līgumi bija vairāk nekā € 13000000000. Viena ceturtdaļa vienai trešdaļai no jauniem līgumiem, bet novērtēts ar ekspertiem darīt pārfinansēts hipotekāro kredītu, ka bankas nav parādīs atsevišķi no jaunu hipotekāro kredītu patieso jēgu vārdu, tāpēc tas ir statistikas ziņānedaudz apjukums. Iemesls nedaudz mazāku ieinteresētību, salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, var būt arī pazīstams National Bank valūtas intervenci un turpmāku atslēgšanos dažādu preču. Monetārās iejaukšanās vienkārši paver durvis plašu bojājumu, varbūt tur bija pat vairāk nekā laba, bet tas būtu daudz materiālu par citu pantu. Nekustamā īpašuma cenas joprojām saglabājās joprojām pieņemamā līmenī unpavājināšanās euro ir šobrīd joprojām ir pārmērīgi ietekmēta.