Sarežģītas finanšu jautājumi Uzticiet kvalitātes konsultanti

● 09. 06. 2014

Varbūt visi kādreiz adresēta vai atrisināt lielāko finanšu jautājumus, piemēram, kā nodrošināt ģimeni, ja negaidītu notikumu, kā, lai finansētu mājokli vai kur ietaupīt naudas pārpalikumu nākotnei. Šajos un citos gadījumos, vairāk nekā jebkad agrāk, der labs profesionāls padoms - bet kur to atrast, lai mazinātu risku, ka nepareizs.

Jalabs paskatīties un " labs" padoms ir burtiski karājās uz katra stūra. Vēl viens pretrunīgs stendi atgādināt jums, kā jūs varat ērti aizņemties 50.000 ¥ par € 899mēnesī. Pēc tam, kad pagriežot rokturi pa televīziju, lai uzzinātu, kā vislabāk konts irbanka, kas nodrošinās to jums lēti. Kad sērfošanu internetā, pārliecinieties, lai rūpīgi izlasīt informāciju par brokeri, ar kuru jūs nopelnīt visvairāk naudas tirgū. Laikraksts reklāma par to, iespējams, nav vērts runāt, jo tur tiek piedāvāti tikai labāko un izdevīgāko finanšu pakalpojumu, tostarp par labāko aizdevumu produktus.

Kā izglītots indivīdi noteikti Atteikt reklāmas, kas ir būtisks informācijas avots. Varbūtiedvesma mums nav, lai liegtu (... u get aizdevums mums...), un to var pagarināt, izmantojot portfeļa iespējas (... samaksāt par pakalpojumiem, mēs...). Bet tikai pēc tam, kad finansiāli noregulē vietu un uzreiz uzzināt par slazdiem un slēptās ", bet" šiem īpašajiem piedāvājumiem. No visa tā rezultāts būs tikai haoss un jucekli informācijas, no kuriem daži neapšaubāmi apgaismotu tikai daļa no reālās situācijas.

Nekad nevar veicināt finanšu portāliem sniegt vispusīgu informāciju. Konkurence cīnās finanšu iestāde var sniegt daudz pūļu, lai padarītu to salīdzināšanu ar citiem tika veikta atbilstošā līmenī. Šāda redzamība ir ne tikaidomēna finanšu vienību, lai atšķirtu sevi no konkurences, irmērķis katram racionālu uzņēmējam.

Bet tā ir taisnība, ka finanšu iestādēm reģionā un vadīja viņas darbojas māksla ", kā izklāstīts priekšā konkurenci ", lai pilnību.

Rezultāts irtas, ka, kamēr jūs varat atrast detalizētu salīdzinājumu dažādu krājkontu, betgalvenais kritērijs irtikai procentu likmes, un reti kad mācīties, kā rezultātā tiek aprēķināti procenti. Protams, ja jums nav plānu, lai saglabātu miljoniem bankā, tāpēcstarpība var būt neliela, bet tā ir. Mēģināt, piemēram, lai iegūtu detalizētu salīdzinājumu dzīvības apdrošināšanu savu risku. Pēc stundu darba uz Bada nožēlojamo rezultātu, visbiežāk līdz nullei. Tajā pašā laikā tas nav par cenu. Ir pietiekami, ja jums pieder pie riska grupas, piemēram, ūdenslīdēju, pilotiem, izpletņlēcēju vai tikai parasto futbolisti spēlē profesionālā līmenī, jums ir slikti luck. Bez tam, jums var būt dažas veselības nosacījumi pasliktinās attiecībā uz ģimenes mantojuma un būtiskākajām salīdzinājumi jums ir bezjēdzīgi.

Tas rada iespējupiemērot īpašus aizsardzības pasākumus tieši vērsties apdrošināšanas sabiedrība. Tad jūs saņemsietlabu panna ierēdnis vai darbinieks paskaidrojumu jūsu situāciju ieteiks savu produktu no apdrošināšanas sabiedrības, kurā jūs sēžat. Vai arī jūs varat smaids ar atrunu, kaprodukts tu sēdi apdrošināšanas kompānija nepiedāvā, piemēram, tikai tāpēc, ka jūsu risks ir iekļauts izņēmumu. Varbūt jūs varat pārliecināt oficiālo iegādi citu ierīci, kas neatrisina jūsu situāciju, bet, lai iegūtu kādu no šiem " ietaupījumu vecuma. ".

Tādējādi apiet vai apiet visu iespējamo apdrošināšanu, kas vismaznedaudz uzticību. Lai jums nav uzticamas iestādes loģiski izlaist, jo tas nav nekādas nozīmes, lai saņemtu apdrošināts ar kādu, jūs nedomāju, ka jums, ja prasības vērts to, ko vajadzētu. Visa darbība " meklēt", kad bija daudz laika, un jūs atradīsiet, ka atklāt īpaša apdrošināšana ir vairāk vai mazāk veltīgi lieta. Un, kamēr jūs prieks, ka jūs esat atraduši drošinātāju, jo jums apgūtapdrošināšanas kompānija apgalvo, ka tas ir tiešiproduktu jūs meklējat, lai rūpīgi izlasīt apdrošināšanas noteikumus. Ņemiet vērā, ka tas nav svarīgi, ko jūs sakāt,darbinieks pie letes, bet to, kas ir rakstīts līgumā un apdrošināšanas nosacījumiem.

Tā maksā, lai sazinātos ar finanšu konsultantu un nevilcinieties aktīvi meklēt to, nav jāgaida, līdz jūs dzirdat kādu pats. Izvēloties kvalitatīvu konsultants ir ļoti svarīgi, jo pretējā gadījumā tas var izraisīt vairāk kaitēt nekā laba. Labi padomnieki mūsu tirgus virzās diezgan laba, un ir ļoti bieži var atrast visos lielākajos finanšu konsultāciju uzņēmumiem, brokeris baseini un pēdējais, bet ne mazāk svarīgi, labs padomdevējs var darboties patstāvīgi. Viss process atrast Iezīmējiet pietiekami daudz laika, un no lietām, pat ne finanšu jomā. Iesācēju konsultanti jūs varat dzirdēt sevi, jo viņi cenšas saviem klientiem, bet nav gaidīt "konsultācijas" pieredzi.

Konsultanti, kas var atrast pats, vienkārši neuzticas pilnībā, jo neviens nav nekļūdīgs, un pat jūs varat būt, ka jums ir, kad izvēloties nepareizi. Top iet pārbaudīt " savu" konsultantu, lai jūs ļaujiet viņam rīkoties ar finanšu plānu, atrast kaulēties vai atrast piemērotu hipotēkas apdrošināšanu. Tad pēc tam pārbauda, vaipiedāvātais risinājums ir pareizs. Šeit es paļaujos uz savu darbību un darbu, taču uzskatu, ka vienkārši pārbaudīt precizitāti gala rezultāts ir vienkāršāk nekā procedūras, lai radītu rezultātu.

Ja jums atrast piemērotu padomnieks un pārbaudiet, vai tā, lai tas ir izdevīgi, lai izveidotu ilgtermiņa sadarbību. Nevilcinieties, lai risinātu ar citiem ienākošo finanšu jautājumiem. Jūs ne tikai meklēt citu finanšu konsultantu un apstiprināt savu darbu. Turklāt,konsultants būs ilgtermiņa sadarbību ar jums, motivē viņu panākumiem, un jums būs pārliecināti par labu padomu.