Sociāli atbildīga ieguldot

● 02. 06. 2014

Daudzi investori galvenokārt rūpējas par to, lai viņu finansēm, cik vien iespējams, un atveidot to, cik daudz vien iespējams. Tas ir loģiski, ka, ja jūs nopelnīt, ieguldot tikai navprioritāte jums. Protams, tas irpamats, lai jūsu investīciju portfeli irdaudz potenciāla, izplatīt savus ieguldījumus tā, ka tu maksā, un ka jums ir tendence nav zaudēt vai palikt uzņēmējdarbībā.

Tas notiek ar daudziem investoriem, ka viņi nespēj adekvāti novērtēt savas finansiālās iespējas, jāpārvērtē investīcijas, kāds konsultē tos par " absolūti lieliski " ieguldījumu, nāk par finanšu maksājumiem par, jo daudzi tirgotāji ir samērā augstu maksu, un vēlas, lai tāpaketi par saviem klientiem un maksas investīcijām. Ieguldītājam ir jābūt īpaši gudrs un ir investīcijas " Sixth Sense ". Nejauciet savos tirdzniecības jūtas un emocijas, nevajag aizraut savu garantēto valdes neprecējies nevajadzīgi riskanti ieguldīt, skatoties ziņas, analīzi, lasot rakstus untamlīdzīgi. Īsāk sakot, šie ieguldījumi ir jāspēj rūpēties, citādi tie netiks plaukt, tadienākumi no tiem zaudēs. Un tas nevēlējās. Mūsdienās ir daudzi, kas ir ar jums, "domā labi ", bet viņš cenšas, un tikai paketi par jums un jūsu investīcijām. Tie būs kārta interpretēts kā biznesa pasaulē un biznesa viltību un liels, un tad pēkšņi saproti, ka tas vienkārši nestrādāja, un jūsu nauda ir pagājis. Onen tirgotājs, tomēr ir tas, ka maksājumi napakuje. Jūs esat nekad nav viens simts procentiem pārliecināts, ka ieguldījums nāks ārā, bet jūs varat babysitpārāk modri tā, ka jūs neesat gatavi papildus naudu.

Mūsdienās,tendence parādījās ieguldījumus un sociāli atbildīgā ieguldījumus. Daudzi investori, ka sociāli atbildīgi ieguldījumi ir pakļauti, un viņš mēģina ieguldīt daudz cilvēku. Pēdējos gados, sociāli atbildīgu ieguldot diezgan hit. Ieguldītājiem, pacilājoši un veicināt sociāli atbildīgu ieguldīšanu, jo tā ievēro noteikti morāles principi, morāles normas, cilvēktiesības, morāles untamlīdzīgi. Daudzi investori šobrīd vēlas investēt, ar tīru sirdsapziņu, jo investori zina, ka nav iesaistīts kaut ko sliktu, nekas, kas ir pretrunā ar morāli, kas ir pretrunā ar cilvēktiesībām.

Mūsdienāsjēdziens sociāli atbildīgs ieguldot arvien vairāk paplašinot uz zemapziņas prātā investoriem, no kuriem daudzi ir iepazinušies ar šo terminoloģiju, un norādītas, ko viss apzīmē ar terminu, un vai tas ir viņu interesēs, lai investētu šajā garā un ar sociāli atbildīgu ieguldījumu diezgan vājš. Tas ir atkarīgs no katram ieguldītājam, kā veidot šo lietu un kādas interesantas domas. Pat pirmstiesa atliek investoriem labu priekšstatu par sociāli atbildīgu investīcijām, lai uzzinātu, dažas lietas, kas tas ir, ko tā nodarbojas ar to, kā tā darbojas, utt atmest kaut ko jūs zināt neko, un nekas jums nav atrast tāmazliet tuvredzīga. Varbūt galu galā jūs atradīsiet, ka tas irceļš uz jūsu ieguldījumu, un jums var aizmigt gultā naktī ar sajūtu, ka varbūtneliela palīdzība, lai nodrošinātu, kapasaule var būtnedaudz drošāku. Protams, tikai jums nav glābt pasauli, bet zināmā mērā palīdz viņam un uzlabot viņu. Sajūta kā investori saka, bieži vien ir ļoti patīkama.

Ko tas, ka sociāli atbildīgs ieguldot ir? Kā jūs varat iekļaut savu ieguldījumu? Kad tas rodas? Tas viss ir aprakstīts šajā rakstā, kas sociāli atbildīgus ieguldījumu metodes un apgaismošanai. Tad tas pats, jo investori izlemj, vai sociāli atbildīgu ieguldījumu vai ne.

Kas ir sociāli atbildīgs ieguldīt?

Sociāli atbildīga ieguldīšana un ilgtspējīgu un atbildīgu ieguldot, SAI saīsināti angļu sociāli atbildīgā ieguldījumus. Pasaules sociāli atbildīgas investīcijām irstratēģija. Šajā stratēģijā, papildus paredzamo peļņu meklēt noteiktiem kritērijiem un kā sociālo attiecību, cilvēktiesību, morāles principiem, tīrību planētas, vidi untamlīdzīgi. Sociāli atbildīgi ieguldījumi irsamērā plašs jēdziens, jo visi ar to ievieš kaut ko citu.

Piemēram, kāds vēlas, lai saglabātu planētu,citi nevēlas, lai atbalstītu karu,citi vēlas nekāda sakara ar ieročiem, citi neatbalsta terorismu un tā tālāk. Tie irliels daudz, tāpēc tas ir atkarīgs no katram ieguldītājam, ko viņi izvēlas, un to, ko veicinās ar saviem ieguldījumiem. Tas ir atkarīgs no tā, pilnībā atkarīgs no jums, ko jūs izvēlaties, un to, ko jūs vēlaties, lai veicinātu pasauli un, iespējams, veicināt pasaulei viņa glābšanu. Patiešām, ja tas padara pusi no investoriem, tas ir daudz labāk, lai visā pasaulē.

Kā iekļaut sociāli atbildīgu ieguldījumu savā ieguldījumu?

Vienkārši. Praksē tas nozīmē, ka jūsu ieguldījums būs aizsargs mazliet. Tā vietā jūs tramdīt to, kas iruzņēmums vai uzņēmumi, kur tā iegulda. Jakarš notiek kaut kur kādā uzņēmumā, kur jums ir akcijas, to atbalsta, un tas iet pret jums, jums nav ieguldīt šajās akcijās. Pirms jūs ieguldīt visām akcijām, vai visām obligācijām, kas sabiedrības vai sabiedrību tikai, lai redzētu. Uzņēmumi vai uzņēmumi var pievērst uzmanību apkārtējai videi, var būt organisks, viņi var rūpēties par pārstrādi var palīdzēt cilvēkiem karš, var veicināt cilvēktiesības var atbalstīt vakcināciju bērniem Āfrikā untamlīdzīgi. Tie ir ļoti daudz iespējas, un tas ir atkarīgs no jums, kas ir labākais jums. Tad vienkārši izvēlēties uzņēmumu vai uzņēmumu un ieguldīt tajā. Jums ir tik laba sajūta, un jūs zināt mazliet parpasaulē darīt.

Kad sociāli atbildīgu ieguldot nāk no?

Sociāli atbildīgi ieguldījumi ir joprojāmdiezgan jauns jēdziens. Sāka parādīties laikā, kadkarš Vjetnamā. Tajā laikā, daži investori ir neapmierināti, un atteicās ieguldīt akcijās un obligācijās uzņēmumiem un organizācijām, kas atbalstīja karu vai šie uzņēmumi vai firmas nopelnīt karā. Šajā brīdī, tāpēc šie investori ir atbildīga un darbojas sociāli atbildīgu ieguldīšanu. Tas, ka pretojās un negribēja ieguldīt šajos uzņēmumos,solis uz priekšu, un izdevās iedunkāt sociāli atbildīgu ieguldīšanu.

ASV, sociāli atbildīgu ieguldot galvenokārt savieno ar katoļu reliģiju, vai pat, kā arī cita veida reliģiju (musulmaņu, ebreju, utt.) Patīk šāda ieguldītāja galvenokārt izlaist farmācijas uzņēmumiem, kas ražo tabletes, kontracepcijas plāksteri, prezervatīvus untamlīdzīgi. Liels tabu, ir uzņēmumi, kas ir kaut ko darīt ar abortu, pornogrāfiju untamlīdzīgi. Galējās, viņi var doties uz kādu investori, piemēram, veicot ieguldījumus uzņēmumos, kas atbalsta vientuļiem cilvēkiem, palīdzot viņiem just līdzi cilvēkiem, kuri ir homoseksuāls, untamlīdzīgi. Tas ir, bet ļoti maz pasaulē pastāv, bet pat šie cilvēki ir vieni no investoriem.

Mūsu valstī, investoriem ir iespēja it īpaši sociāli atbildīgu ieguldot investīcijas produktiem, kas ir saistīti ar vidi. Uzņēmumi parasti valstī, vairāk bažas par vidi, par pārstrādi, aizsardzību planētas untamlīdzīgi. Ir pieejamas mūsdienās kopējie fondi, strukturētie produkti, piemēram, sertifikāti vai EIF. ETF, vai biržā tirgoto fondu. Tie ir biržā tirgoti fondi. Tāpat kā parasto kapitālu irkopsavilkums par īpašumu un var sastāvēt no dažādu aktīvu. Iespējams,visspilgtākais iezīme biržā tirgotajos fondos, irtas, ka ar fonda emitēti vērtspapīri ir biržā tirgoto vai apmēram tik klasiski akcijas. Cena biržā tirgoto fondi tiek iegūti, izmantojot piedāvājuma un pieprasījuma un nepārtrauktā veidā visas dienas garumā. Svārstības un likviditātes risks tiek noteikts ne konkrēts EIF.

Tagad jūs zināt pamata informāciju par sociāli atbildīgu ieguldot, kad tas sākās, kā tā darbojas praksē, untamlīdzīgi. Lēmuma pamatā ir atkarīgs no jums, vai jums ir ieguldītsociāli atbildīgi un izmantot tikai tos kopfondu, sertifikātus un ETF, kas rīkosies sociāli atbildīgā veidā.