Šodien usurers izmantot sarežģītas triku - skatīties, kas par viņiem

● 02. 06. 2014

Augļošana pastāv un tās līderi būs aizdot pārmērīgi augstas procentu likmes, jo tas irļoti pārredzams triks. To galvenais uzbrukums vairs vada jautājumu par pareizu aizdevuma atmaksai, bet gan jākoncentrējas uz nemaksāšanu, lai aizņēmējs got iespējamo bankrotu un izpildi.

Lielākā daļa naudas aizdevēji, savā praksē vēl vairāk viltīgs un sarežģītu struktūru attiecas lieliski instrumenti, kurusaizņēmējs izpaužas tur, kur viņš grib. Jau sen ir novecojis trūkums sagatavēs, tas nav pat aizdevumu apstrādes nodevas iepriekš vai nekontrolējamas potenciālo nemaksātājiem reģistrā.

Tipisks naudas aizdevējs mūsdienīgs veids irnezināms uzņēmums ar īsu vēsturi, kas nemanāmi aizdod naudu cilvēkiem, kam nav pierādāmas ienākumiem vai bezdarbnieki. Teica, ka uzņēmums bieži pat nav reālu adresi un nevisbankas vai nebanku uzņēmums, kas bijaloceklis Leasing un finanšu asociācija. Turklāt salīdzinoši nelieli aizdevumi pieprasa apdrošināšanas un nekustamo īpašumu ir raksturīga ar lielu sodu par nespēju maksāt, tāpēc, kamēr apiet likumu, bet kur nav prasītājs, navtiesnesis.

Diemžēl, joprojām ir diezganliela daļa no cilvēkiem, kuri varētu padoties aizdevumu haizivis. Pat 20 % mūsu iedzīvotāju ir atzinuši, ka tā neatzīst drošas aizdevējiem aizdevumu haizivis. Ja mēs uzskatām augļotāja praksi uzņēmumos, un tikai20 % cilvēku ir mērķa grupu apšaubāmas aizdevējiem.

Burtiski briesmīgi ir tas, ka aptuveni deviņi no desmit cilvēkiem ir neziņā līgumā par aizdevumu, laikā, kadkaitējums savu parakstu. Daudzi cilvēki atzīst, ka pat tad, kad es beidzis lasījumā šo līgumu beigām, tāpēc viņiem tas nav derīgs, jo tā nav vērsta, jo daudziem tas ir pārāk sarežģīti, un bieži vien ir nepārredzama un slēpj daudz āķīgs jautājums.

Galvenais kritērijs, lai novērtētu "labo" aizdevumiem čehiem interesi. Apmēram trīs piektdaļas respondentu GfK apsvērt zemu procentu likmi svarīgākajiem parametru kvalitātes kredītu produktu.

Bet mūsu usurers nav irļoti labi atcerējās to iespējamo " avīm " lasīt. Protams, tur ir piedāvāt saviem klientiem zemas procentu likmes, bet tajā pašā laikā tas atspoguļo vairāk naudu citos veidos.

Praksē, šķiet, ka procentu likmes ir zemas,klients pārrēķinās cik pārmaksāt, un ar to,galvenais rādītājs, ar kuru tiek pieņemti lēmumi. Tomēr tas ir augļotāja firmas pelēkā zona aizdevumu un aizņēmumu aprēķinātas unreālas briesmas, lai slēptu citu informāciju, piemēram, maksu par kredīta noformēšanu pa daļām, kas ir nepieciešami kāiknedēļas, nevis ikmēneša, kas bijaklients pārdomātais neskaidra, vai sodus par vēlu maksājums.

Ir skaidrs, ka cilvēki ir darījuši daudz lielisku progresu saistībā ar zināšanām par kredītu izsniegšanu un kredītiem, salīdzinot ar pirms dažiem gadiem. Bet atcerēsimies kādu labu padomu, kas nav nepamatoti jāievēro, izvēloties aizdevumu.

Uzzināt tik daudz informācijas, iespējams, par aizdevumu

Pārlūkot internetu, bet pat tas nebūtuvienīgais guide. Svarīgas norādes ir, bet skatīties, kas paredzēti tiem, kas var uzrakstīt pats uzņēmums vai radīt lietas, cilvēki dara mantiski ieinteresēti. Pieprasīt informāciju par uzņēmuma vēsturi un tas irloceklis līzinga kompānijas. Ņemiet vērā, ka jums ir paredzēts sniedzējam ir dzīvot kaut kur, bet ne dzīvot anonimitāti pusi.

Apmeklēt vairākas sniedzējiem un salīdzināt apstākļus

Salīdzinot piedāvājumus koncentrējas galvenokārt uz apjomu un termiņu aizdevuma daļām. Neuzticami kompānija prasīs maksu iepriekš, u nepieciešams neliels aizdevums garantijas nesamērīgu arestu (irlikuma pārkāpums, aizstāvēt) vai gada procentu likme pārsniedz 100 %. Tādā gadījumā, aiziet kaut kur citur.

Pirms jūs parakstīt neko, tāpēc viņš ir labi lasīt

Ja jūs aizdevuma sniedzēju, ar kuru esat izvēlējies, nevar būt pirmslīgumiskajām forma un pārkāpj likumu, un jūs nekavējoties atstāt. Darīt to pašu, kad jūs saskaraties ar līguma nesaprotamas vietās, un jums nebūs skaidrojams ar to, ka tā nav būtiska un ka tā dara citur. Tāpat nevajagtūlītēja spēku parakstu bez rūpīgas lasīšanas vai domāšanu. Atcerieties, ka jums kā patērētājam, jums ir tiesības uz visiem noteikumiem un nosacījumiem, mājās studēt mierā.

Konsultants iet mājās

Cienījama sniedzēji ir savas mājas lapas ar daudz informācijas, kā arī informācijas līnija, kas tomēr nesākas dārgi samaksājis 906 utt, kas nevar!. Nekad sūtīt savus pārstāvjus interesējas par mājas aizdevumu.

Ne nopirkt vienu aizdevumu uz citu

Protams, var gadīties, ka jums nav augsti ienākumi, un bankās vai cienījamu sniedzēju vairs aizdot vai eiro. Noteikti nevytloukejte ķīlis ķīlis unciti kredītu aizmirst. Tas ir šie cilvēki ir ideāls " pārtika" šodienas aizdevumu haizivis! Viņi vienkārši nav vienalga, ka jūs līdz jūsu ausīm parādos, un jums ir ieraksti dažādos reģistros parādniekiem. Viņiem nav bezmiega naktis no tā, ka jums būs problēmas ar maksājumu. Par saviem nodomiem ideāla situācija rodas - unreizēm šaušalīgi un nesatricināmu attīstība pēdējā finanšu trilleris nāk kā nekontrolējama spirāli kredītu un nežēlīgo izpildi.

Saskaņā ar to, ko var atpazīt pareizo aizdevuma haizivs?

Tas parasti irnezināms uzņēmums bez vēsturi nodrošināt gada procentu likme pārsniedz 100 %. Tas navbanka vaifinanšu loceklisasociācijas adresi iekrīt " nedohledáno ". Savu naudu burtiski spiež, un bieži vēlas maksu par aizdevumu. Tas nenodrošina pirms līguma noslēgšanas forma un mierīgi iet, lai cilvēki uz dzīvojamo istabu par tiem ļoti " bezkaunīgs " navšķērslis guļamistabas durvīm. Nauda no tiem iegūtbezdarbnieku un par nelielu aizdevumu prasa nesamērīgu arestu. Tas prasa nepamatoti lielas sankcijas par aizdevumu, un atstāj līgumā vai nesaprotamu tukšu telpu, paskaidrojot, ka citur nav atšķirīgs. Vociferously veicināta, viņš nebija ieskatu reģistrā parādniekiem. Viņa ir gatava aizdot cilvēkiem bez darba līguma un bez pierādāma ienākumiem. Bieži uzstāj, ka ir nepieciešams nekavējoties parakstīt līgumu, turklātklients nesaņem nekādu roku dokumentā un samaksas dienu katru mēnesi mainās. UZMANĪBU! Šādsuzņēmums vairākās vietās, pārkāpjot Patērētāju kreditēšanas likums! Jūs nedrīkstat redzēt priekšā no jums, tikai" paketē" naudu, nepadodieties un aizstāvēt sevi.