Strīdi, izmantojot termiņnoguldījumiem

● 01. 06. 2014

Bažas par iespēju ietaupījumu? Ir vairāk uzkrājumu produktiem. Viens no tiem irtermiņnoguldījums. Kas ir viņa daba, kad viņš izvēlas, un kādi ir tās priekšrocības un trūkumi.

Ietaupījumu opcijas

Katrai personai vajadzētu izveidot finanšu rezervi, izmantojot ietaupījumus. Ir dažādi uzkrājumu produktus, kas palīdzēs jums to. Starpsvarīgākajiem ir dažādi noguldījumu konti, termiņnoguldījumi, bet arī celtniecības ietaupījumi, ieguldījumi (precēs, savstarpējās investīcijas, dimanti), valdības obligācijas.

Termiņnoguldījumiem

Termiņnoguldījums irveids ietaupījumu bankas kontu, lai gūtu depozītu, kas ir garantēta. Tas nozīmē, kaklients nenes nekādu zaudējumu risku.

Laikā, noguldījumu ar iepriekš noteiktu laika posmu, pēc kura termiņnoguldījuma palaist. Šajā laikā,attiecīgā persona var izvēlēties naudu bez tā nepojilo ar sankcijām. Tāpēc, domāju, ka divreiz, janaudu, ka jūs depozītu laikā depozītu, jūs tiešām var uz laiku trūkst. Ja jums nav apdrošināt, nodot naudu krājkontā vietā.

No depozīta termiņš ir dažādi garš. Ir iespējams noorganizēt šo uzkrājumu produktu uz pāris dienām, bet jau vairākus gadus. Lielākā daļa parasti ir pieci gadi. Lai ietaupītu vēl vairāk, nav nekādu problēmu pēc šī laikatermiņnoguldījums, kas vēlreiz.

Termiņnoguldījums tiek piešķirta saskaņā ar noteikto procentu. Nosaka nominālo vai kārtējās bankas likmi. Procentus var noteikt vai kustamā atkarībā no situācijas finanšu tirgū.

Termiņnoguldījumi sniegs jums dažādas bankas. No tā, ko bankas jums izvēlēties ir atkarīgs no procentu laika periodā noguldījuma, bet arīminimālā summa, par depozīta nepieciešamo.

Termiņnoguldījumi ir apdrošināti ar likumu, kas parasti par summu 50 000 EUR vienai personai vienā bankā.

Termiņnoguldījumu veidi

Termiņnoguldījumi tiek sadalīta vairākos veidos, visbiežāk ar depozītu. Šajā gadījumā mēs jānošķir īstermiņa noguldījumiem (no septiņām dienām līdz divpadsmit mēnešiem), vidēja termiņa noguldījumu (no viena līdz četriem gadiem) un ilgtermiņa noguldījumu, kas ir izmaksājams pēc pirmajiem pieciem gadiem.

Termiņnoguldījumi joprojām dala ar termiņu. Tie var būt viena vai termiņu var svārstīgs, kas nozīmē, ka tas automātiski atjaunotas.

Kopsavilkums par priekšrocībām un trūkumiem termiņnoguldījumiem

Termiņnoguldījumi ir populārs ietaupījums produkts, kas var radīt interesantu novērtējumu jūsu pieejamo līdzekļu. Jums būs appreciate it īpaši, ja jums ir konservatīvi un nevēlas riskēt jebkādus zaudējumus, kas apdraud dažādas investīcijas, kas arī piedāvā naudas vērtību. No depozīta priekšrocība irvienkārša sistēma.

Trūkums ir ievietota devalvācija naudas inflāciju, bet arī to, ka pēc kāda laika noguldījumunaudu nevar izmest bez soda.